Mass Effect Trylogy - pytanie
#1
Czy w naszej husarskiej społeczności jest ktoś kto posiada ostatnio dostępną całą trylogię Mass Effect? Noszę się z zamiarem kupna ale niestety (np na gram.pl) pierwsza część jest tylko w języku angielskim. Druga i trzecia już w PL. Jednakże oglądałem letsplaya z polską wersją jedynki czyli ogólnie jest.

Czy komuś wiadomo gdzie można zakupić całość w PL ewentualnie jak dołożyć wersję PL do jedynki?
Odpowiedz
#2
Oficjalnie jedynkę PL tylko w wersji pudełkowej przed erą Origin można było zdobyć. Teraz zostaje spolszczenie napisów lub podmiana plików z wersji "testowych"
[Obrazek: 84385.png?1515630727]
Odpowiedz
#3
(13.02.2018, 12:32 UTC)Tirith_PL napisał(a): Czy w naszej husarskiej społeczności jest ktoś kto posiada ostatnio dostępną całą trylogię Mass Effect? Noszę się z zamiarem kupna ale niestety (np na gram.pl) pierwsza część jest tylko w języku angielskim. Druga i trzecia już w PL. Jednakże oglądałem letsplaya z polską wersją jedynki czyli ogólnie jest.

Czy komuś wiadomo gdzie można zakupić całość w PL ewentualnie jak dołożyć wersję PL do jedynki?

http://steamcommunity.com/sharedfiles/fi...=216952101
link powinien pomóc
Odpowiedz
#4
Nie graj w wersję z polskim dubbingiem proszę. Wybierz wersję kinową czyli oryginalny angielski dubbing + napisy po polsku. Po pierwsze tragicznie się tego słucha w wersji polskiej, a po drugie trzecia część trylogii nie posiada polskiego podkładu, więc będzie Ci się bardzo ciężko przestawić.
Odpowiedz
#5
(13.02.2018, 15:19 UTC)Haji-me napisał(a): Nie graj w wersję z polskim dubbingiem proszę. Wybierz wersję kinową czyli oryginalny angielski dubbing + napisy po polsku. Po pierwsze tragicznie się tego słucha w wersji polskiej, a po drugie trzecia część trylogii nie posiada polskiego podkładu, więc będzie Ci się bardzo ciężko przestawić.


Dołączam sie do prośby kolegi. O Ile pierwszą część jakoś tolerowałem w naszym rodzimym języku, o tyle drugiej nie dało się słuchać. Ewidentnie widać, że aktorzy podkładający głos niejednokrotnie  nie są świadomi kontekstu wypowiadanej kwestii, jak również sytuacji w jakiej ona pada, wskutek czego dialogi brzmią sztucznie jak we wszelkiego rodzaju gniotach w stylu: " Dlaczego Ja?" czy "Trudne Sprawy". Da się również zauważyć (usłyszeć? Tongue), że nie znają oni również  charakteru ani temperamentu, a nierzadko również proweniencji postaci, którym użyczają mowy. Jeśli liczysz na poziom dubbingu z Wiedźmina ( któregokolwiek) to się srodze zawiedziesz.
Fortuna toczy się kołem. Pod kołem to pojąłem.
A kiedy strzyżesz owieczki, opowiadaj im bajeczki.
[Obrazek: 34417.png]
Odpowiedz
#6
Kiedyś cześć pierwsza była w CDA.
A co dubbingu to nie było aż tak źle, pomimo tego również preferuje tylko napisy w pl.
Odpowiedz
#7
(13.02.2018, 13:05 UTC)kris750PL napisał(a):
(13.02.2018, 12:32 UTC)Tirith_PL napisał(a): Czy w naszej husarskiej społeczności jest ktoś kto posiada ostatnio dostępną całą trylogię Mass Effect? Noszę się z zamiarem kupna ale niestety (np na gram.pl) pierwsza część jest tylko w języku angielskim. Druga i trzecia już w PL. Jednakże oglądałem letsplaya z polską wersją jedynki czyli ogólnie jest.

Czy komuś wiadomo gdzie można zakupić całość w PL ewentualnie jak dołożyć wersję PL do jedynki?

http://steamcommunity.com/sharedfiles/fi...=216952101
link powinien pomóc
Dzięki za link. Czy jak kupie przez G2A i zainstaluje przez Origin to te pliki też będą działały?
Odpowiedz
#8
"Teraz jak i dla STEAM tak i Origin!" - z opisu wynika że tak
Odpowiedz
#9
(13.02.2018, 16:53 UTC)kris750PL napisał(a): "Teraz jak i dla STEAM tak i Origin!" - z opisu wynika że tak

Myślałem że to zdanie dotyczy jakiegoś moda. Tak czy inaczej będę próbował.
Odpowiedz
#10
ten link podają także do wersji na origin więc na pewno zadziała
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Mass Effect : Andromeda Reaveler 282 228,132 26.08.2020, 18:46 UTC
Ostatni post: Pienias
  (Pytanie) Propozycja symulatora: Kolej czy TIR-y? ShiMan 21 19,658 09.07.2019, 16:16 UTC
Ostatni post: Greg200184PL



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości