The Winged Hussars - Forum - Regulamin forum

UWAGA! Jeżeli myślisz o wstąpieniu w szeregi TWH, to przy rejestracji prosimy o podanie dokładnie takiej samej nazwy konta na form, jak nazwa Commandera w grze!

ZASADY I REGUŁY KORZYSTANIA Z FORUM PUBLICZNEGO FRAKCJI THE WINGED HUSSARS

::ZASADY OGÓLNE

Poniższe reguły postępowania mają zastosowanie do Ciebie, użytkownika, podczas używania husarskiego forum i Discorda oraz w stosunku do każdej części forum i Discorda. Zasady te zostały ustanowione, aby promować te media jako bezpieczne i przyjazne miejsca dla naszej społeczności. Dyskusje i debaty są mile widziane, aczkolwiek nie kosztem zdrowego rozsądku i przyzwoitości.

Mając zarejestrowane konto na forum lub Discordzie, zgadzasz się przestrzegać wszystkich poniższych zasad i Regulaminu.

 • Regulamin jest zbiorem prostych zasad, z których każda podlega interpretacji przez Administrację forum oraz przez Moderatorów. Każdy przypadek rozpatrywany jest obiektywnie oraz indywidualnie, bo życie nie jest czarno-białe.
 • Publiczne kłótnie z innymi członkami społeczności na forum i na Discordzie są surowo zakazane. Jeśli masz jakiś problem w stosunku do innego członka społeczności, rozwiąż go za pomocą PW (Prywatnej Wiadomości) lub prywatnej rozmowy na jednym z kanałów Discorda.
 • PUBLICZNA DEBATA NA TEMAT DZIAŁAŃ MODERATORSKICH JEST SUROWO ZAKAZANA. Jeżeli nie zgadzasz się z działaniami moderatora/oficera/administratora w stosunku do moderowanych czynności, musisz się skontaktować z członkiem kadry oficerskiej prywatnie (za pomocą PW na forum i TYLKO tak) w celu wyrażenia swoich zażaleń, skarg i/lub zastrzeżeń. Absolutnie nie jest to dozwolone na forum publicznym lub na Discordzie. Jakakolwiek próba uczynienia tego będzie odebrana jako próba podważenia autorytetu oficera/moderatora oraz będzie skutkować ukaraniem za naruszenie regulaminu, zaś zawartość posta będzie natychmiast usunięta. Jeśli nie zgadzasz się z decyzja moderatora, niedopuszczalnym jest słowne obrażanie go czy znęcanie się nad nim z powodu jego decyzji, zarówno na forum jak i również za pomocą innych form komunikacji. Jakakolwiek próba tego rodzaju może skutkować całkowitym zamknięciem konta na forum i wykluczeniem z grupy.
 • Na forum i Discordzie obowiązuje całkowity zakaz używania wulgarnego języka. W naszej społeczności dbamy o kulturę wypowiedzi. Maskowanie wulgaryzmów, czy to przez wykropkowanie części wyrazu, czy też przez zastąpienie liter znakami typu #%^!@ jest traktowane tak samo jak napisanie pełnego wyrazu bez maskowania. Na Discordzie dostępny jest kanał Doki, który oznaczony jest 18+. To oznacza, że można tam używać wulgaryzmów, ale rónież z umiarem i zachowaniem dobrego smaku. 
 • Na forum obowiązuje polityka "Zero tolerancji" w stosunku do obraźliwych, pornograficznych i/lub innych nielegalnych treści oraz w stosunku do zawartości służącej do oszukiwania (cheatowania)/hackowania w grze.
 • Zanim stworzysz nowy temat, proszę poświęć trochę czasu aby sprawdzić czy podobny watek już istnieje. Jeśli to jest pytanie dotyczące gry, mogła na nie już paść odpowiedź. Jeśli to jest post odnoszący się do czegoś aktualnego lub problemu z forum, ktoś mógł wcześniej o tym napisać. Poświęcając czas na przeszukanie, zamiast duplikować watki możemy zmniejszyć ilość niepotrzebnych postów co czyni łatwiejszym odszukanie właściwej informacji dla tych osób które jej potrzebują. Link do Wyszukiwarki znajduje się na samej górze forum.
 • W sygnaturze można umieścić maksymalnie 1 obrazek. Jeżeli będzie on zbyt duży, możesz zostać poproszony o jego zmianę. 

::REGULAMIN

Główną zasadą, której każdy powinien przestrzegać, jest tzw. "Prawo Wheatona", które opisane jest jednym prostym zdaniem: NIE BĄDŹ DUPKIEM.

Pozostałe zasady Regulaminu to:

 1. Nie obrażaj i nie lekceważ innych użytkowników. Szanuj ich poglądy i przekonania. Zanim cokolwiek powiesz lub napiszesz, zastanów się, jak zostanie to odebrane i jak poczuje się osoba po drugiej stronie ekranu. 
 2. Nie trolluj, nie pisz "zapalnych postów", nie zaczynaj gównoburz. 
 3. Nie atakuj innych użytkowników. Wypowiadaj się na poruszony temat, a nie na temat użytkownika, który napisał dany post. 
 4. Nie upubliczniaj prywatnych wiadomości ani danych osobowych innych użytkowników. 
 5. Nie spamuj i pisz na temat, który jest omawiany w danym wątku.