Mass Effect : Andromeda
#1
Jako że właśnie ukazał się nowy trailer/video o Mass Effect Andromeda wręcz muszę się zapytać czy któryś z husarzy śledzi tę grę z zapartym tchem w równym stopniu co ja?
Jeśli ktoś jeszcze nie widział podrzucam owy film


Odpowiedz
#2
Mass Effect jedynka to moja ulubiona gra (naprawdę ulubiona), zwiastun fajny, ten poprzedni z westernową muzyką to imo była kompletna porażka (z uwagi na okropną muzykę, która kompletnie zniszczyła klimat). Tutaj już jest lepiej, nowa Normandia fajna i ta przerobiona Cytadela pod koniec wygladała super.

Odpowiedz
#3



Tak podrzucę bo wielu ludzi ten film przegapiło...ten głos Female Shepard...
Ten nowy okręt z tego co wypatrzyłem nazywa się Tempest Wink
Powrót Mako!
Nie wiem czy kiedykolwiek nie mogłem się doczekać jakiejś gry w aż takim stopniu, mimo wszystko Mass Effect to moja ulubiona seria i chyba nią pozostanie, głębia świata przedstawionego jest niesamowita.
Odpowiedz
#4
Ja śledzę, i wyczekuję.

Polecam stronę Status Widmo http://masseffect.eu/ gdzie są najświeższe informacje na temat Mass Effect.
Odpowiedz
#5
Też czekam! Smile
Chyba od Mass Effectów zaczęło się moje zainteresowanie tematyką Sci-Fi. Wcześniej tylko średniowiecze, magia, miecze... A świat ME mnie strasznie wciągnął. Do tego ta fabuła... To jedna z najlepszych gier (jako seria) w jakie grałem Smile.
Odpowiedz
#6
Dwójka była fantastyczna, trójka mnie jakoś nie urzekła, zobaczymy jak część czwarta, trzymam kciuki Smile
Odpowiedz
#7
Ja sobie powiedziałem że jak znajdę czas to na pewno zagram jeszcze raz we wszystkie części, ale tak samo powiedziałem sobie o Wiedźminie.
@Baton ja traktuje ME jako całość i do czasu Wiedźmina 3 chyba ta seria wywarła na mnie największe wrażenie - fabularnie, emocjonalnie. Pod względem rozgrywki to chyba pierwsza część mi najbardziej pasowała.
Ale tak jak napisałem wcześniej, mało jest gier które tak pamiętam.

Swoją drogą kupił bym wydanie zbiorcze ze wszystkimi dodatkami i pl, wie ktoś może gdzie bo wersja trilogy na origin chyba nie ma dodatków
Odpowiedz
#8
Ja też jestem fanem tej gry Smile
I oczekuje z niecierpliwością kolejnej części. W multi też się naciupałem spoeo Smile
Które z zakończeń kampanii wybraliście?
Odpowiedz
#9
Też się nie moge doczekać Smile
[Obrazek: mwqa7tM.png]
Odpowiedz
#10
Jak polityka DLC pozostanie taka jak do tej pory, to odpuszczę sobie Smile
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Mass Effect Trylogy - pytanie Tirith_PL 35 32,293 04.11.2018, 17:45 UTC
Ostatni post: Yautja



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości