Ankieta: Jak często fuelscoopujesz?
Co skok
Jedną gwiazdę przed pustym bakiem
Jak sobie przypomnę
[Wyniki ankiety]
 
 
Jak fuelscoopujecie?
#1
Ostatnio oglądałem stream Eda i zauważyłem, że leci on praktycznie do pustego baku i scoopuje na jednej gwieździe. Ja osobiście zawsze scoopuje co skok, dlatego chciałem, z czystej ciekawości, zapytać jak wygląda to u Was?
"Każda frakcja ma takiego Fenyla, na jakiego zasłużyła" - CMDR Goliat
Odpowiedz
#2
Ja raczej do pelna specjalnie nie laduje ale staram sie aby nie spadlo mi ponizej polowy.
Oczywiscie scoopuje na kazdej mozliwej gwiezdzie.
Odpowiedz
#3
Do końca i scoopuje na jednej, a w tym czasie przeglądam forum.
Odpowiedz
#4
Na 1-2 gwiazdy przed końcem paliwa.
Odpowiedz
#5
Po ostatnich zmianach gdzie następny system docelowy w 95% przypadków jest po drugiej stronie gwiazdy po wyskoczeniu, tankuję zawsze omijając gwiazdę. Filtr na mapie mam ustawiony aby pomijał gwiazdy z których nie da się tankować Smile
No chyba że lecę po neutronówkach to zawsze do minimum, tzn jak widzę że zostało na jeden skok, szukam gwiazdy neutronowej, następnie najbliższe scoopowalnej i do niej lecę, po zatankowaniu do neutronówki i od początku Smile
Odpowiedz
#6
Standardowo, co skok, bo przeważnie kolejne gwiazdy na trasie są ulokowane ZA słońcem, do którego się skacze. Muskam koronę fuel scoopem zawsze jak ustawiam statek do skoku. Przy okazji mam taką mini-gierkę - włączam hyperdrive już przy tankowaniu i staram się tak wymierzyć, żeby temperatura doszła do 99% w momencie odłączenia fuel scoopa (co oznacza, że jesteśmy poza zasięgiem słońca i temperatura już nie rośnie Smile ).
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#7
Co skok przy przelocie przez koronę, a jak się zbliża do 1/4 baku to do pełna.
Odpowiedz
#8
Zależy. Bardzo rzadko to robię przy pustym baku, bo przy kondzie która zasysa 1000 litrów czy tam nie wiem czego paliwa na sekundę praktycznie nie da się tak wyczerpać zbiornika, bo bezpośrednio po skoku, gdy zbliżamy się do gwiazdy samo nas naładuje. Także można powiedzieć, że ja tankuję przy ok 1/3 baku, lub kiedy wyznaczam trasę, albo z nudów skanuję aktualnie napotkaną gwiazdę. Jakoś za bardzo nie przywiązuje do tego wagi Tongue

(zaznaczam więc opcję "Jak sobie przypomnę", bo to chyba najbardziej pasuje Biggrin)

Odpowiedz
#9
Co skok lub jeżeli jest bardzo nudno to co dwa/trzy skoki i długie tankowanie. Jest bezpieczniej, nie sprawdzam gwiazd przed lotem więc jak idzie kilka tts to mam jak wrócić. Kupiłem teraz w ASP tak wielki fuel scoop że nie muszę się zatrzymywać wcale, jestem ciekaw jak idzie na tym za 24M.
Odpowiedz
#10
(27.12.2016, 13:17 UTC)Mathias Shallowgrave napisał(a): Przy okazji mam taką mini-gierkę - żeby temperatura doszła do 99%

heheh mam to samo Biggrin ale jak mam możliwość to biorę pojemniejszy bak i tankuje przed ostatnim
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jak daleko byliście na eksploracji? Mathias Shallowgrave 62 39,650 02.03.2024, 20:32 UTC
Ostatni post: FireBird'74
  O tym jak z Niemcem, na wtrysku zwiedzam zachód galaktyki Arnul 16 13,143 15.02.2021, 17:23 UTC
Ostatni post: MAGNUM354
  Jak szybko odwiedzić California Nebula -Poradnik prawie na wesoło. SEBA312 8 12,555 08.09.2018, 18:01 UTC
Ostatni post: Cicha
  jak szukać czarnych dziur - film Baton 2 4,811 05.03.2017, 14:57 UTC
Ostatni post: Baton
  Jak szukać rzadkich gwiazd na galach map Dr.Kobayashi 11 13,630 11.12.2016, 16:28 UTC
Ostatni post: Haji-me



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości