Najciekawsze planety, które odwiedziliście.
#1
Jestem zaciekawiony, jakie nietypowe planety odwiedziliście. Ja przyznam, że osobiście nie widziałem żadnej ciekawej planety. Byłem tylko na takiej "przejażdżce" dwa systemy dalej, bo słyszałem że mają tam 9km wąwozy. Inna sprawa wy. Część z was widziała i przeleciała tysiące lat świetlnych. Widziała Sagittariusa A*. Odwiedziła wraki Thargoidów, ruiny Guardianów. Na pewno spotkaliście się po drodze z dziwacznymi planetami. Może jest to cała zaorana wąwozami planeta? A może podziurawiona kraterami niczym ser szwajcarski? Gazowe planety w nietypowym kolorze, przypominającym szlam? Planeta, która przywołuje na myśl Mustafar ze Star Warsów? Olbrzymie góry i dziury na planetach? Planeta cała w gejzerach? Wielokilometrowe kratery. Piszcie, piszcie. Nie wachajcie się.
Tu nie ma sygnatury Tongue
Odpowiedz
#2
Dużo by opowiadać... Rolleyes Najlepiej zrobisz jak sam polecisz i się przekonasz, a to co zobaczysz to Twoje.
[Obrazek: ksMw3tO.png][Obrazek: DjO0ke9.png] [Obrazek: lEmonuz.png] [Obrazek: RNKMIRD.png]              [Obrazek: 9PMTnVa.png]
Odpowiedz
#3
(09.01.2018, 20:16 UTC)Cicha napisał(a): Dużo by opowiadać... Rolleyes Najlepiej zrobisz jak sam polecisz i się przekonasz, a to co zobaczysz to Twoje.

Popieram.
Odpowiedz
#4
Confused  Szkoda. Nie wyszło to tak jak chciałem. Zbieram dopiero pieniądze na moduły. Jak uzbieram, będę mógł wreszcie zrobić ten build w całości. Ten który mi Cicha podała w wątku buildach dla DBE. ;_; Brakuje mi jakichś.... 15 milionów kredytów. Dla was to nic. Ale co ze mną? Będę musiał zbierać baaaardzo długo. Tak, że dla mnie to zwiedzanie to nie takie hop- siup. To uczucie, kiedy piszesz wątek, w którym prosisz o pochwalenie się ciekawymi planetami, a ci odpisują "Sam se leć i pozwiedzaj".

Chyba mnie tu nie traktują zbyt poważnie. Dodgy
Tu nie ma sygnatury Tongue
Odpowiedz
#5
@maroks, bo w sumie jest mnóstwo wątków, gdzie ludzie się chwalą odkryciami, nie tylko planetami. 15M to nie jest wielki problem, jeśli się w tą grę gra, ponadto każdym statkiem możesz wyruszyć na eksplorację (@Scarlet Yuri i wielu przed nim leciało sidewinderem). A kasa? Misje kurierskie, przewożenie towarów - to możesz robić sidewinderem, a w sumie każdy z nas od niego zaczynał. Potrzebujesz kasy? Chcesz eksplorować? Leć "Złotym Szlakiem" - http://forum.thewingedhussars.com/showth...2oty+szlak.
Wyczuwam w Twoich wypowiedziach takie trochę marudzenie, jakbyś nie bardzo interesował się samą grą, co narzekaniem na swój los.
W temacie - spójrz tu: http://forum.thewingedhussars.com/showth...p?tid=2225 , tu: http://forum.thewingedhussars.com/showth...hp?tid=203 , a przede wszystkim tu: http://forum.thewingedhussars.com/showth...p?tid=2994 - pokazano bardzo fajne miejsca
Odpowiedz
#6
Ostatnio odwiedziłem tzw "potatoe world". Oto jak wyszło.

[Obrazek: Elite_Dangerous_Screenshot_2018_01_06_13_37_06_93.png]Odpowiedz
#7
Na discordzie chłopaki co chwile rozmawiaja albo pisza o miejscu gdzie można wozić pasażerów za porządne pieniadze. - nawet w sidewinderze możesz wsadzić jakąś mała kabine albo dwie i polecieć z pasażerami.. Jak ci sie dobrze trafi to złapiesz pasażera za kilka milionów..
Odpowiedz
#8
Really? Ale kto mówi, że ja latam w Sidewinderze? A DBE też się nada?
Tu nie ma sygnatury Tongue
Odpowiedz
#9
(09.01.2018, 19:13 UTC)Maroks napisał(a): Jestem zaciekawiony, jakie nietypowe planety odwiedziliście. Ja przyznam, że osobiście nie widziałem żadnej ciekawej planety. Byłem tylko na takiej "przejażdżce" dwa systemy dalej, bo słyszałem że mają tam 9km wąwozy. Inna sprawa wy. Część z was widziała i przeleciała tysiące lat świetlnych. Widziała Sagittariusa A*. Odwiedziła wraki Thargoidów, ruiny Guardianów. Na pewno spotkaliście się po drodze z dziwacznymi planetami. Może jest to cała zaorana wąwozami planeta? A może podziurawiona kraterami niczym ser szwajcarski? Gazowe planety w nietypowym kolorze, przypominającym szlam? Planeta, która przywołuje na myśl Mustafar ze Star Warsów? Olbrzymie góry i dziury na planetach? Planeta cała w gejzerach? Wielokilometrowe kratery. Piszcie, piszcie. Nie wachajcie się.

W Twojej liście brakuje mi wyraźnie płonących statków bojowych w pasie Oriona Smile
Odpowiedz
#10
Płonących statków?
Tu nie ma sygnatury Tongue
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości