Mitterand Hollow - najciekawsza lokacja w Elite?
#1
Dla mnie na dzień dzisiejszy tak :Smile Jest to księżyc w pobliskim systemie Epsilon Indi. Jak nie byłeś to się koniecznie wybierz.
Księżyc orbituje na bardzo bliskiej orbicie wkoło planety earth-like i jedno okrążenie trwa koło powiedzmy minuty, więc macie wschód i zachód planety na okrągło :Smile Nawet dogonienie tego księżyca nie jest proste.

A co dla mnie najfajniejsze? Że to księżyc wulkaniczny i są na nim gejzery , więc od wczoraj wieczorem szukałem latając sobie po nim i co 60 sekund podnosząc szczękę z ziemi :Smile

Dziś w końcu znalazłem, ale może jeszcze poszukam innych, podoba mi się tu.

gejzery 1: 8.8707 // 84.9072
gejzery 2:  -49.4982 // 8.0733 (to jest bardzo fotogeniczne, koniecznie rzućcie okiem)

Świetne wrażenie w VR, każdy kto ma obowiązkowo powinien się wybrać na krótki choćby piknik.

Nie będę spojlerował filmami, najlepiej samemu zobaczyć, jedna fotka na zachętę:

[Obrazek: 3GYr5xp.jpg]
Odpowiedz
#2
masz czuja do dobrego ustawiania się Smile

+rep za zdjęcia z mojej okolicy Smile
[Obrazek: 134513.png]


[Obrazek: 134513.jpg]
Odpowiedz
#3
(02.09.2017, 19:54 UTC)Indygo napisał(a): masz czuja do dobrego ustawiania się Smile

+rep za zdjęcia z mojej okolicy Smile

Dzięki, to nie jest żaden czuj tylko ciężka praca, robię tu fotki od 15 i na razie jeszcze nie mam żadnego killera Smile
Odpowiedz
#4
no właśnie znam ten księżyc .. tez próbowałem kiedyś tam coś "cyknąć"...
i za nic nie mogłem się ustawić... za szybko tam wszystko lata Wink
[Obrazek: 134513.png]


[Obrazek: 134513.jpg]
Odpowiedz
#5
ano, pacjencji trzeba mieć dużo, na przykład to tu mi zajęło z 6 orbit zanim się popatrzył tam gdzie chciałem Smile

[Obrazek: DpveyX7.png]
Odpowiedz
#6
Świetne fotki Smile.

Już kiedyś wrzucałem na forum filmik z tego miejsca, bo chyba tam było spotkanie ekipy z Distant Worlds po zakończonej wyprawie Smile. Ujęcia są świetne i też każdemu polecam tą miejscówkę.
Odpowiedz
#7
Ano nic nowego to nie jest, ale jak to zazwyczaj w tej grze, nikt nie wie wszystkiego, ja jeszcze nie byłem do wczoraj. Fotograficznie mnie pokonało, ani jedna ze zrobionych fotek nie wydaje się oddawać prawdziwego klimatu tego miejsca. Ale znalazłem dwa pola z gejzerami więc dodałem coś od siebie, warto się wybrać.
Odpowiedz
#8
widziałem ten system na filmie Obsydiana jakis czas temu , ale dzieki za zachete i przypomnienie - wybiore sie tam dzis wiczorem Smile
Born too late to explore the earth, too soon to explore the stars...
At least I was born in time to do it in VR.


Odpowiedz
#9
Wyobraźcie sobie jakie są przypływy na tym EL
Odpowiedz
#10
Mega miejscówka nie mogłem dogonić tego księżyca więc sobie poczekałem na niego Biggrin
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Coś, czego nie widziałem nawet po 5k godzin w Elite... Mathias Shallowgrave 1 414 23.07.2023, 12:05 UTC
Ostatni post: azzaval
  Kosmiczne dynie - nowa lokacja Baton 11 14,094 30.04.2018, 06:12 UTC
Ostatni post: RANDARIO
  Astronomia w Elite Greg200184PL 30 33,262 19.10.2017, 16:03 UTC
Ostatni post: SEBA312
  Elite: Dangerous / Traffic Report / od początku do końca 3302 Diox 0 2,196 23.04.2017, 21:01 UTC
Ostatni post: Diox



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości