Tajemnica Formidine Rift
#1
Odnalezione kilka miesięcy temu boje ratunkowe nadające zaszyfrowane sygnały w końcu zaczęły zdradzać swoje tajemnice. Ich lokacje zostały odnalezione w listopadzie 3302 dzięki wysiłkom niezależnych pilotów odpowiadających na odzew organizacji Children of Raxxla. Znajdujące się w sektorach znanych jako Hawking's Gap, Conflux i Formidine Rift budziły wiele pytań, ale długie poszukiwania odniosły wczoraj skutek i dwóch pilotów odnalazło opuszczoną bazę najwyraźniej należącą do nieznanej ekspedycji. Udało się odczytać informacje z 4 nadajników, która wkrótce zostanie przekazana do agencji informacyjnych.


To z Galnetu 

Lokacje boi ratunkowych które wskazują na księżyce na których są poszukiwane bazy:

Hawking's Gap

System: PLAA AEC XZ-Z B41-0
boja przy: A1
odnaleziona baza na: 2  25.0029[b]°, 21.5814°[/b]

System: PLAA AEC IZ-N C20-1
Bojka przy: A
odnaleziona baza na: A1A  25.0029[b]°, 21.5814°. [/b]

System: PLAA AEC TT-B B41-3
boja przy: B1
baza na: B2

System: PLAA AEC RY-B B41-1
boja przy: A
odnaleziona baza na: 2B   51.0° -155.09°


Conflux:  

System: PRU AESCS TY-J A64-1
boja przy: 1
baza na: 3

System: PRU AESCS HW-S B31-2
boja przy: A
odnaleziona baza na: CD1  -7.2989, -35.9180

System: PRU AESCS NC-M D7-192
boja przy: A2A or A
baza na: A3A


Formidine Rift: 

System: EAFOTS EU-R C4-1
boja przy: A
odnaleziona baza na: C2 - -23.0844, -174.8980

System: EAFOTS GL-YE2
boja przy: A1
odnaleziona baza na: 6 -17.8731, -76.0522

System: EAFOTS LZ-H B10-0
boja przy: D
baza odnaleziona na: D1 -23.0844, -174.8980

System: EAFOTS RA-G B11-0
boja przy: 3
baza na : 3 albo 1

Nie ma żadnych specjalnych wskazówek gdzie konkretnie są te bazy, więc pozostaje liczenie na szczęście albo systematyczne przeszukiwanie.
Skanowanie w systemie System: PLAA AEC RY-B B41-1
Księżyc mały ale znalezienie czegoś to tytaniczny wysiłek, więc wszelka pomoc mile widziana, tu arkusz gdzie zaznaczam co już sprawdziłem.
Baza odnaleziona, trasa ostatniego dnia, kiedy znalazłem zaznaczona na zielono Smile
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1...sp=sharing

Bazy nie widać z SC, więc trzeba albo latać normalnie albo próbować wypatrzeć w ślizgu, mnie się to wydaje zbyt trudne, więc latam normalnie. Dobrym pomysłem jest podlecenie do już odnalezionej bazy i zobaczenie jak wygląda z różnych odległości, żeby wiedzieć, czego szukać. W każdym z rejonów odnaleziono już jedną bazę, więc nie ma z tym problemu. Jeśli w bazie jest data point to zeskanowanie daje zysk  daje zysk 5 do 10kk, więc tym bardziej warto, zwrócą się koszta przeglądu statku po podróży.
Odpowiedz
#2
ciach
Odpowiedz
#3
chba zaraz elitke aż Elitke odpale Biggrin
Odpowiedz
#4
jeden znaleziony - uaktualniłem listę powyżej , wrażenie z odwiedzenia - niesamowite Smile A jak ktoś jest niewrażliwy to nagroda za zeskanowanie czterech nadajników 10kk w sumie Wink
Odpowiedz
#5
Fajnie wyglądają te outposty.
Odpowiedz
#6
No, całkiem jak takie bazy naukowe w okolicach biegunów, bardzo mi się podobała, wracam do szukania następnej, trzymajcie kciuki (i wszelka pomoc mile widziana, to tylko 10k od bańki, dawajcie Smile )
Odpowiedz
#7
Ale że to trzeba po planetach jeździć i szukać?
Odpowiedz
#8
(15.01.2017, 10:03 UTC)Calvarian napisał(a): Ale że to trzeba po planetach jeździć i szukać?

tak
Odpowiedz
#9
Ja się może przyłączę, ale najpierw chcę odwiedzić Plejady i Ruiny Smile W ogóle muszę ogarnąć, co się teraz dzieje, bo od momentu pojawienia się Obcych nie czytałem żadnych informacji, żeby sobie za bardzo nie spoilerować.
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#10
Tyle mniej więcej zdołałem dzisiaj sprawdzić z całego księżyca, chyba mi to zajmie z rok Smile
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Formidine Rift - ciąg dalszy Pienias 7 8,824 30.06.2017, 13:20 UTC
Ostatni post: Xenderr
  CG na dane eksploracyjne.... w Formidine Rift Baton 19 18,553 21.11.2016, 15:01 UTC
Ostatni post: Nizm0



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości