Liczba postów: 3,247
Liczba wątków: 50
Dołączył: Nov 2015
Miałem ochotę Ci coś przykrego napisać, ale się powstrzymałem.
A ile pamiętam, to nie pierwszy raz gdy wybuchasz "sam z siebie".
To teraz, w ramach nauczki - ruszaj, ruszaj złożyć podpis.
Nie ma co czekać.
Liczba postów: 2,352
Liczba wątków: 194
Dołączył: Nov 2015
Reputacja:
530
Platforma:
CMDR: Arnul
Lece, lece - z Colonii to tylko 20.000 ly więc wieczorkiem będę na miejscu. Nawet znalazłem plus tej sytuacji. Przeskanuję sobie teraz ostatnią planetę i jej księżyce a zostawię dla innych którąś z tych co wcześniej już poznałem.
Co do moich umiejętności pilotowania to kończą się na startowaniu i locie do przodu. Wszelkie inne manewry itp. to już różnie z tym bywa. W tym konkretnym przypadku troszkę za szybko podchodziłem do powierzchni księżyca, ale myślę sobie spoko tarcza powinna wytrzymać. Tylko patrzę, a ja nie mam włączonej tarczy. No i bęc. 46 earthlikeów, 500+ water worldów zniknęło jak sen jakiś złoty
02.06.2017, 18:07 UTC
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.06.2017, 18:38 UTC przez Baton.)
Dlatego trzeba zgłaszać do EDSM  W takim razie też tam lecę i spotkamy się na miejscu, mogę zeskanować ten ostatni, może będą jakieś gejzery 
Tak swoją drogą dziś widziałem jak gość wskoczył do systemu -3200ly pod Sol, czyli najniższy możliwy i tam jest taki sam ziemniak jak Arnulowy, więc nie są aż takie wyjątkowe .
Liczba postów: 2,352
Liczba wątków: 194
Dołączył: Nov 2015
Reputacja:
530
Platforma:
CMDR: Arnul
No i mam kłopot. Wróciłem do mojego ziemniaka i teraz drugi raz nic nie mogę zeskanować bo widnieje, że już mam wszystko zeskanowane. Coś można z tym zrobić czy jestem załatwiony?
Dziwne... Może zaloguj ticketa?
02.06.2017, 22:36 UTC
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.06.2017, 22:38 UTC przez Pajk.)
Czasami tak jest, że mam zeskanowane, ale jak podlatuję, to się odpala "scanning" i "data...blabla", wygląda, że albo jest bug, albo nie przeskanowałem tym skanerem od planet. Teraz mam takiego buga w systemie, w którym jestem, że mam "unexplored" i nie skanuje nawet z 1Mm. Masakra. Kiedys miałem system, w który wpadłem i wiedziałem, że są pierścienie, bo w nich z Ajro kopaliśmy, a na mapie planety gołe. Musi być jakiś cache, który te bugi produkuje, może wejdź w winga z Batonem i on niech skanuje?
EDIT: - A - Baton spać poszedł o 23:37, kurczę, martwię się o jego zdrowie na Lavecon.
Liczba postów: 2,352
Liczba wątków: 194
Dołączył: Nov 2015
Reputacja:
530
Platforma:
CMDR: Arnul
Poczekam do jutra. Jak się nie zmieni to dam ticketa. No pierwszy raz Elite na prawdę mnie zasmuciło
Pomogło mi teraz wyjście do main menu i powrót - się skanuje w SC i normalnym cruise.
Wpadłem do tego systemu, oparłem się lekkiej pokusie zeskanowania Ziemniaka, tylko go oblizałem, zeskanowałem tego ostatniego giganta, którego Arnul zostawił dla gości, ponieważ na jego satelitach nie było wulkanów to ruszyłem dalej w szeroki świat. Jest taka ładna mgławica 3000ly dalej, więc wpadłem zidentyfikowałem 3 księżyce obok siebie, każdy z innymi gejzerami i po 5 minutach znalazłem pierwsze, więc poszedłem spać  Lubię stawać na noc przy gejzerach bo często człowiek wstanie i jest całkiem inny widok 
Nie martw się Pajk o mnie, może i chodzę spać o 23, ale za to wstaję przed szóstą, więc spędzisz ze mną dużo miłych chwil
Liczba postów: 2,352
Liczba wątków: 194
Dołączył: Nov 2015
Reputacja:
530
Platforma:
CMDR: Arnul
|