Eksploracja w pojedynkę
#1
Question 
Chciał bym was się doradzić co zapakować na ASPA jak chce po lecieć sam pozwiedzać na dłuższy czas 
dziś podsłuchałem że się ludzie sami naprawiają ale nie wspominali czym tak więc jako niedoświadczony pilot ASPA zwracam się do was o pomoc by moja wyprawa nie zakończyła się za wcześnie Smile
Odpowiedz
#2
Spróbuj może takiego builda Smile. Teraz nim właśnie lecę na naszej ekspedycji Smile
Skok 31.22 ly.

http://coriolis.io/outfit/asp/04A5D5A4D3...=Eksplorer
Odpowiedz
#3
Ja też lecę Aspem - i też w pojedynkę i mam coś takiego: http://coriolis.io/outfit/asp/03A4D5A4D3...cz%C4%99gi

Naprawy modułów dokonujesz przy pomocy Auto Field Maintenance Unit w prawym panelu. Możesz naprawić wszystko oprócz rozbietej owiewki (ale pękniętą już tak!) i integralności kadłuba. 

"Amunicję" AFMU uzupełniasz przy pomocy syntezy, zbierając odpowiednie materiały na planetach.
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#4
Sorki za offtop, ale mogę Cię zapytać Mathias do czego używasz heat sinków w czasie eksploracji? Tongue

Odpowiedz
#5
Do chłodzenia statku w sytuacjach awaryjnych.
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#6
A czym się zbiera i przeprowadza syntezę oraz jak poznam że to to właśnie to
Odpowiedz
#7
(24.03.2016, 03:30 UTC)Hutt Jabba napisał(a): A czym się zbiera i przeprowadza syntezę oraz jak poznam że to to właśnie to

Syntezę robisz w prawym panelu zakładka cargo czy jakoś tak nigdy na to uwagi nie zwracałem, w zależności od potrzeb robisz "ją" na statku jeśli chcesz np. przerobić amunicję z dodatkowym dmg lub zwiększyć skok, lub w SRV jeśli chcesz uzupełnić amunicję do turrety, naprawić, uzupełnić paliwo. Z kolei do syntezy potrzebujesz minerałów, które znajdujesz na planecie za pośrednictwem wave scannera z SRV, jak znajdziesz kamyczek targetujesz go i strzelasz, skała rozwali się na minerały które również targetujesz i zbierasz cargo scoop-em z SRV. To tyle mam nadzieję że w miarę jasno to wytłumaczyłem.
Odpowiedz
#8
Mam nadzieję że uda mi się moja wyprawa a jak coś nie będę wiedział ts albo forum i pytać będę
Odpowiedz
#9
Co do napraw kilka podpowiedzi.
1. Kiedy naprawiasz moduł to się on wyłącza na ten czas i później musisz go ręcznie włączyć
2. Nigdy nie próbuj się naprawiać podczas supercruise - może to zaowocować awaryjnym stopem i uszkodzeniem statku.
3. Nigdy nie próbuj się naprawiać Thrusterów podczas "wiszenia" nad powierzchnią jakiejś planety - zaczniesz opadać tak samo jak helikopter, któremu padły silniki i możesz zginąć. Wiem, że to niby oczywiste ale człowiek się przyzwyczaił do tego latania i sam nie zdawałem sobie z tego sprawy dopóki ktoś mi ostatnio nie powiedział, że tak zrobił i prawie się rozbił Tongue.
Odpowiedz
#10
(24.03.2016, 08:12 UTC)Haji-me napisał(a): Co do napraw kilka podpowiedzi.
1. Kiedy naprawiasz moduł to się on wyłącza na ten czas i później musisz go ręcznie włączyć
2. Nigdy nie próbuj się naprawiać podczas supercruise - może to zaowocować awaryjnym stopem i uszkodzeniem statku.
3. Nigdy nie próbuj się naprawiać Thrusterów podczas "wiszenia" nad powierzchnią jakiejś planety - zaczniesz opadać tak samo jak helikopter, któremu padły silniki i możesz zginąć. Wiem, że to niby oczywiste ale człowiek się przyzwyczaił do tego latania i sam nie zdawałem sobie z tego sprawy dopóki ktoś mi ostatnio nie powiedział, że tak zrobił i prawie się rozbił Tongue.
O_o dziękuję nie przypuszczał bym hehe że mogę spaść
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Lightbulb Przydatne linki - Eksploracja Mathias Shallowgrave 12 27,227 19.02.2019, 17:18 UTC
Ostatni post: Haji-me
  Eksploracja - zaczyna być nerwowo.. Baton 5 6,359 26.08.2016, 20:58 UTC
Ostatni post: Pienias
  eksploracja w skrzydłach? Baton 20 21,576 09.08.2016, 21:01 UTC
Ostatni post: Quarion
  Moja eksploracja - czyli gdzie oczy poniosą Greg200184PL 9 12,165 22.01.2016, 10:23 UTC
Ostatni post: Greg200184PL



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości