Sidewinderem do Beagle Point
#1
Witam!

Dlugo nad tym przemysliwalem i w koncu postanowilem rzucic sie w wir wariactwa. Kupilem Sidewindera i planuje przelot nim do Beagle Point zahaczajac o Sagittariusa A* i Kolonie w drodze powrotnej. 

Oto Blink w ktorym spedze 70-80 godzin zaczynajac w ten Piatek (23/10) o 10:30 UTC

[Obrazek: l7EZLXr.jpg]

Planuje prowadzic loga z tej wyprawy.

o7

[Edit] Dodalem link do planow
[Obrazek: 277844.jpg]
Odpowiedz
#2
Gratulacje za odwage i powodzenia. Zaczep o Kolonie, wroc do nas z kartografią Wink
[Obrazek: MB0ujCf.png]

ROTMISTRZ THE WINGED HUSSARS
Odpowiedz
#3
FSD ulepszone u inżynierów? Jaki zasięg skoku?
Odpowiedz
#4
Trzymam kciuki Smile

Mała porada opata na moich własnych doświadczeniach podczas podróży SIDEWINDEREM do centrum galaktyki: Z uwagi na fakt, że skromny bak SIDEWINDERA pozwala tylko na dwa pełne skoki, wystarczy chwila nieuwagi, by obudzić się z ręką w nocniku. Sytuacja szczególnie prawdopodobna przy podróży po neutronówkach. W związku z powyższym szczerze radzę zapewnić sobie ewentualne wsparcie paliwowe, czyli kogoś, kto w razie draki dostarczy Ci zupkę, żebyś nie musiał dzwonić po Fuel Ratsów Wink.  Tak czy inaczej trzymam kciuki i życzę wytrwałości. 

POWODZENIA!
Fortuna toczy się kołem. Pod kołem to pojąłem.
A kiedy strzyżesz owieczki, opowiadaj im bajeczki.
[Obrazek: 34417.png]
Odpowiedz
#5
(20.10.2020, 14:49 UTC)SEBA312 napisał(a): Trzymam kciuki Smile

Mała porada opata na moich własnych doświadczeniach podczas podróży SIDEWINDEREM do centrum galaktyki: Z uwagi na fakt, że skromny bak SIDEWINDERA pozwala tylko na dwa pełne skoki, wystarczy chwila nieuwagi, by obudzić się z ręką w nocniku. Sytuacja szczególnie prawdopodobna przy podróży po neutronówkach. W związku z powyższym szczerze radzę zapewnić sobie ewentualne wsparcie paliwowe, czyli kogoś, kto w razie draki dostarczy Ci zupkę, żebyś nie musiał dzwonić po Fuel Ratsów Wink.  Tak czy inaczej trzymam kciuki i życzę wytrwałości. 

POWODZENIA!

O tym tez pomyslalem i wsadzilem dodatkowy zbiornik paliwa.

(20.10.2020, 14:40 UTC)Haji-me napisał(a): FSD ulepszone u inżynierów? Jaki zasięg skoku?

W pelni ulepszony pod mksymalny skok. Czyli 40 Ly
[Obrazek: 277844.jpg]
Odpowiedz
#6
Powodzenia kolego Smile

Wytrwałości i szczęścia życzę Smile

A co do samej podróży. Ja jestem można powiedzieć w połowie drogi do Beagle Point, z tym że ja lecę po łuku wiec nadkładam trochę trasy, może być więc tak że dotrzemy tam mniej więcej w tym samym czasie. Jeżeli miałbyś chęć, to proponuje aby ten który byłby z nas pierwszy zaczekał na drugiego, zrobiło by się małą sesje foto ku pamięci Smile

Daj znać co o tym myślisz, sądzę że dogadamy się jakoś Biggrin

Pozdro i jeszcze raz powodzenia ! Smile
[Obrazek: 196375.jpg][Obrazek: 196375.png]
Odpowiedz
#7
A tak z ciekawości: ile czasu zamierzasz przeznaczyć na tę wyprawę? Widzę że napisałeś że jakieś 80 godzin. Ile to będzie twoich dni?
Odpowiedz
#8
(20.10.2020, 17:37 UTC)Wojciech Dannyboy napisał(a): A tak z ciekawości: ile czasu zamierzasz przeznaczyć na tę wyprawę? Widzę że napisałeś że jakieś 80 godzin. Ile to będzie twoich dni?

W tygodniu 5h moge poswiecic (na dzien) a w weekend ile dam rade wiec moze bede w Beagle Point w Niedziele wieczorem. Zobaczymy jak bardzo w bledzie jestem Wink
[Obrazek: 277844.jpg]
Odpowiedz
#9
Powodzenia. Ja mam Beagle Point już za sobą moim Kaszlakiem: https://s.orbis.zone/9ssP . Zeszło mi ze 3 miechy.
Co do buildu - po co ci elektrownia 2A z LOW EMMISION, które zwiększa masę? Załóż 2D z OVERCHARGED na 1 poziomie (i experimental STRIPPED DOWN) zyskasz 0,44 - 0,52 LY do odległości skoku. W sumie niewiele, ale jak maksować to do końca Wink. Energii i tak jest aż nadto.
Pobaw się jeszcze priorytetami w zasilaniu modułów (na 1 zostaw tylko thrustery i fsd) w razie ewentualnej awarii elektrowni na 40% mocy wyjdziesz z kłopotów.
Odpowiedz
#10
(20.10.2020, 21:27 UTC)FrankDolas napisał(a): Powodzenia. Ja mam Beagle Point już za sobą moim Kaszlakiem: https://s.orbis.zone/9ssP . Zeszło mi ze 3 miechy.
Co do buildu - po co ci elektrownia 2A z LOW EMMISION, które zwiększa masę? Załóż 2D z OVERCHARGED na 1 poziomie (i experimental STRIPPED DOWN) zyskasz 0,44 - 0,52 LY do odległości skoku. W sumie niewiele, ale jak maksować to do końca Wink. Energii i tak jest aż nadto.
Pobaw się jeszcze priorytetami w zasilaniu modułów (na 1 zostaw tylko thrustery i fsd) w razie ewentualnej awarii elektrowni na 40% mocy wyjdziesz z kłopotów.

Dziekuje. Ja poszedlem w strone wydajnego generatora zamiast dodatkowego heat sinka. 0.2 tony trace ale za to zyskuje prawie 60% wydajnoscii. Przetestowalem to i dalem rade skoczyc w czasie tankowania z gwiazdy podgrzewajac sie tylko do okolo 70%. Ladowac nie planuje wiec ani SRV ani tarcze mi nie potrzebne. Moze jeszcze pokombinuje z thrusterami i moze zbiore materialy zeby sensory i life support do G5 zrobic, do Piatku jeszcze czas Wink . Priorytety ustawie zdecydowanie FSD, Life support, Sensors i Thrusters sa ponizej 40%.

(20.10.2020, 17:08 UTC)Villenn napisał(a): Powodzenia kolego Smile

Wytrwałości i szczęścia życzę Smile

A co do samej podróży. Ja jestem można powiedzieć w połowie drogi do Beagle Point, z tym że ja lecę po łuku wiec nadkładam trochę trasy, może być więc tak że dotrzemy tam mniej więcej w tym samym czasie. Jeżeli miałbyś chęć, to proponuje aby ten który byłby z nas pierwszy zaczekał na drugiego, zrobiło by się małą sesje foto ku pamięci Smile

Daj znać co o tym myślisz, sądzę że dogadamy się jakoś Biggrin

Pozdro i  jeszcze raz powodzenia ! Smile

Dziekuje. Zobaczymy jak to pojdzie, ale pisze sie na to jak bedzie mozliwe.
[Obrazek: 277844.jpg]
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  U CELU "BEAGLE POINT" RANDARIO 16 18,070 29.04.2018, 20:01 UTC
Ostatni post: RANDARIO
  Beagle Point Expedition Pitek_pl 41 46,507 24.02.2018, 08:34 UTC
Ostatni post: MUSKETEER
Photo Wyprawa do Beagle Point, część II - powrót RybaPonadKilo 7 8,862 05.05.2017, 18:10 UTC
Ostatni post: zieluk
Photo Wyprawa do Beagle Point, część I RybaPonadKilo 25 26,422 12.02.2017, 09:41 UTC
Ostatni post: Haji-me
  Beagle Point zdobyty Dhror 25 25,835 29.08.2016, 16:34 UTC
Ostatni post: Dhror



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości