Wyprawa do Beagle Point, część I
#1
Photo 
[Obrazek: 6e3a8iO.jpg]

Witam i bardzo serdecznie zapraszam wszystkich Husarzy na krótką galerię/opowieść o mojej pierwszej (być może nie ostatniej  Smile ) wyprawie eksploracyjnej. Wyprawie, której głównym celem jest dotarcie do najdalszego punktu naszej galaktyki, czyli Beagle Point. Jednak to nie jedyne zadanie do wykonania. Są również inne cele, które osiągam w trakcie podróży na granicę Drogi Mlecznej.

Etap I:
HR 8444 Arrow Colonia
Wybór systemu startowego był oczywisty, Nasza stolica. Ostatnie rozmowy w barze "11 parseków" i ruszamy. Po opuszczeniu bańki, kurs prosto na Colonię z pięcioma przystankami na bazach planetarnych. Poniżej kilka zdjęć z tego etapu.

[Obrazek: u9rNSAR.jpg][Obrazek: LZ3m9VW.jpg][Obrazek: 1C6le5o.jpg][Obrazek: RPRMNAm.jpg][Obrazek: RD4wSUh.jpg][Obrazek: a4QxiyK.jpg]

Po dotarciu do Colonii postanowiłem pozwiedzać Jacques Station. Gdy byłem w stoczni zaczepił mnie lakiernik Andrzej. Zobaczył mojego ASP Explorera zmęczonego 22k LY podróżą i zaproponował, że położy nowy lakier na moim statku. Miałem obawy przed powierzeniem mojego pupila nieznanemu mi fachowcy, ale po kolejnych rozmowach z Andrzejem i bliższym poznaniu go, zgodziłem się. Jestem teraz szczęśliwym posiadaczem malowania z kolekcji Wireframe.

[Obrazek: zpw2rfr.jpg][Obrazek: UVYr9k3.jpg][Obrazek: o33l6VX.jpg][Obrazek: onX7IFJ.jpg][Obrazek: KvJ7YkG.jpg][Obrazek: 5A60pD8.jpg]

Etap II:
Colonia  Arrow Sagittarius A*
Tą część podróży postanowiłem poświęcić na znalezienie i skanowanie jak największej ilości czarnych dziur i gwiazd neutronowych. Wlatywanie w warkocz gwiazdy neutronowej to jazda bez trzymanki. Czułem się trochę jak kartka papieru miotana huraganowym wiatrem.

[Obrazek: 9boKsiS.jpg][Obrazek: cGEO2uL.jpg][Obrazek: Inobuv8.gif?1][Obrazek: 6MeVBPJ.gif?2]

Skakanie po neutronówkach tak mnie wciągnęło, że w mgnieniu oka znalazłem się w pobliżu centrum galaktyki. Po kilku skokach zobaczyłem supermasywną czarną dziurę Sagittarius A*. Byłem tak zafascynowany tym miejscem, że emocje wzięły górę i przez nieuwagę uderzyłem w boję nawigacyjną The Centre, tracąc przy tym 20% hulla  Sad . Tak więc, jeśli ktoś z Was drodzy Husarze odwiedzi to miejsce i zobaczy na niej ślady czarnej farby, przypomnijcie sobie wtedy o mnie.

[Obrazek: uabg5oW.jpg][Obrazek: thLlwh8.jpg][Obrazek: dOiCJjO.jpg][Obrazek: kWkhTeE.jpg]

Zapraszam do obejrzenia całej galerii w wyższej rozdzielczości:

Po powrocie do bańki ukaże się druga część relacji. Fly safe commanders...
Odpowiedz
#2
Leci Rep za podjęcie się takiej długiej wyprawy Smile. Będę czekał na drugą część. Powodzenia Smile.
Odpowiedz
#3
Na drugi koniec świata statkiem o skoku 22 ly... Podziwiam Biggrin
Odpowiedz
#4
Jesli jestes jeszcze w okolicach SagA* powinnismy sie spotkac, ja wlasnie wracam z punktu bagiety i lece w strone kolonii, odwiedzam po drodze mglawice ktore sobie jakos staram po swojemu nazywac, ostatnio bylem w mglawicy kota Smile

Daj znac gdzie jestes i jak wroce do domu podam swoje wspolrzedne

And
Fly safe o7
Odpowiedz
#5
(06.02.2017, 16:45 UTC)Yarlam napisał(a): Jesli jestes jeszcze w okolicach SagA* powinnismy sie spotkac

Obecnie jestem 14k LY od Sagittariusa w stronę Beagle Point

Odpowiedz
#6
Ja jestem 24k od sagotariusa i lece w jego kierunku, wieczorem wysle gdzie jestem
Odpowiedz
#7
(06.02.2017, 16:42 UTC)Ulpian napisał(a): Na drugi koniec świata statkiem o skoku 22 ly... Podziwiam Biggrin

zasięg mojego ASPa bez inżynierów to 33 LY
Odpowiedz
#8
Ryba - 33Ly skok to tak na styk bez jumponium zeby do beagla doleciec Biggrin

Nie wiem czy nie bedziesz mosial nadrobic pare lar bo jest po drodze dziura jesli chodzi o jakiekolwiek gwiazdy
Odpowiedz
#9
Yarlam, podałbyś lokalizację tego obszaru bez gwiazd. Mam materiały wystarczające na 20xBasic FSD Injection, co daje 20 skoków o długości 41 LY. To trochę pomoże ominąć ten obszar?
Odpowiedz
#10
Bede w domu o 00:00 GMT to podam namiary, ja mam anakonde 47Ly skok i czasami w zasiegu 20lat nie bylo nic wiec ostrzegam dlatego, ja do bagiety lecialem wlasnie na okolo bo chcialem przeleciec kolo gwiazdy ktora nazywa sie lonely candle czy cos takiego

Tutaj masz mape jak okrasyc pustke
http://i.imgur.com/F3bhjm0.png

A i jeszcze po drodze jest obszar do ktorego nie mozna wleciec, wymaga nieznanego permita i tez trzeba leciec na okolo
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [LORE] Landscape Expedition - Wyprawa Krajobrazowa Wojciech Dannyboy 0 177 18.10.2023, 15:30 UTC
Ostatni post: Wojciech Dannyboy
  Sidewinderem do Beagle Point Warjoy 33 20,487 02.11.2020, 13:29 UTC
Ostatni post: FrankDolas
  U CELU "BEAGLE POINT" RANDARIO 16 18,127 29.04.2018, 20:01 UTC
Ostatni post: RANDARIO
  Beagle Point Expedition Pitek_pl 41 46,663 24.02.2018, 08:34 UTC
Ostatni post: MUSKETEER
  Wyprawa - na każdego przychodzi czas Baton 12 13,948 21.05.2017, 12:07 UTC
Ostatni post: Mathias Shallowgrave



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości