Ankieta: Jakich Thargoidów potrafisz upolować? (1 głos Wing, 1 głos Solo)
Tylko Scouty
Cyklop (Wing)
Cyklop (Solo)
Bazyliszek (Wing)
Bazyliszek (Solo)
Meduza (Wing)
Meduza (Solo)
Hydra (Wing)
Hydra (Solo)
[Wyniki ankiety]
 
 
Ankieta - czy polujesz na Thargoidów? Jeśli tak, to na jakich?
#11
Od paru dni ostro trenuję.

Do AX głównie zachęciła mnie perspektywa szybkiego nabicia rangi, więc w chwili obecnej przede wszystkim mielę scoutów na skalę przemysłową. Jak już nabiję wymarzoną rangę, tp skupię się na grubszych rybach. Ten ekstremalny sport strasznie wciąga Wink

Samemu w AX-CZ dam radę co najwyżej Cyklopowi jeśli mam w pobliżu jakichś NPC, którzy robią za mięso armatnie i skupiają jego uwagę na sobie Wink  Gdy znajdzie sie ktoś do winga, chętnie pomagam - niszczyło się już Basiliski w dwie osoby. Oczywiście, potrafię coś takiego zrobić (tj. zaciukać Bazyliszka) jeśli jest ze mną w wingu ktoś znacznie bardziej oblatany - podczas walki strącę może serce, czy dwa, ale robię bardziej za wsparcie ogniowe niż za równego wingmanowi wspólasa.
"Dobrze jest, psiakrew, a kto powie, że nie, to go w mordę!" - Witkacy

Odpowiedz
#12
Tłukłem tylko scouty gdy wbijaliśmy bojowe leaderboards. Zrobiłem wtedy na szybko Vipera MK IV 2x ax mc i 2x shard cannon. AX Krait wg rozpiski Fenyla stoi cały czas niedokończony w suchym doku, bo zawsze znajdą się inne priorytety, więc nawet nie wiem czy jestem w stanie pokonać jakiegoś kwiatka.
Odpowiedz
#13
O-o-o, ma ktos jakieś porady na temat nauki strzelania z tego zdalnie detonowanego dziadostwa do rojów? Chciałbym się nauczyć z tego strzelać (i spróbować shardowego instakilla Jednookich z kimś w skrzydle). Ogólnie w swojej flocie mam zawsze przynajmniej jeden statek AX, chciałbym się tym poważnie zająć.
Odpowiedz
#14
(07.05.2019, 15:08 UTC)deathang3l2 napisał(a): O-o-o, ma ktos jakieś porady na temat nauki strzelania z tego zdalnie detonowanego dziadostwa do rojów? Chciałbym się nauczyć z tego strzelać (i spróbować shardowego instakilla Jednookich z kimś w skrzydle). Ogólnie w swojej flocie mam zawsze przynajmniej jeden statek AX, chciałbym się tym poważnie zająć.

Dziadostwem nikt zdalnie nie steruje (chyba, że przed poranną kawą) Biggrin

Ale tak całkiem poważnie, swarm często leci na Twój statek w linii prostej - można wtedy oddać salwę i zrobić zwrot puszczając spust pół sekundy po tym, jak "piknie".
"Dobrze jest, psiakrew, a kto powie, że nie, to go w mordę!" - Witkacy

Odpowiedz
#15
O przepraszam, miałem na myśli dzieciactwo :-P Teorię znam, praktyka jest potrzebna :-)
Odpowiedz
#16
Unikam obcych, spierniczam gdzie popadnie
Więc Ja ich nie atakuję, wątpię żebym dał radę, za mało gram Tongue
Odpowiedz
#17
Nawet nie widziałem jeszcze obcego.
[Obrazek: yQ3vdLa.png]
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jak daleko byliście na eksploracji? Mathias Shallowgrave 62 39,647 02.03.2024, 20:32 UTC
Ostatni post: FireBird'74
  EVENT: Dookoła świata na nogach i SRV FrankDolas 17 5,071 12.04.2022, 17:05 UTC
Ostatni post: FrankDolas
  O tym jak z Niemcem, na wtrysku zwiedzam zachód galaktyki Arnul 16 13,143 15.02.2021, 17:23 UTC
Ostatni post: MAGNUM354
Photo Na co się natknąłem? astrinopl 3 2,897 02.02.2021, 18:09 UTC
Ostatni post: Hans 001
  Badania nad statystykami hiperdykcji Thargoidów. Wojciech Dannyboy 1 2,844 14.05.2020, 16:57 UTC
Ostatni post: TRAWA



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości