Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PORADNIK System prawny w Elite - Zbrodnia i Kara (3.0)
#11
(16.05.2018, 11:28 UTC)Mathias Shallowgrave napisał(a): Mała uwaga jeszcze - licznik w grze nie pokazuje ułamków, więc jeśli masz Notoriety 0, ale nadal IF jest zablokowany, to najprawdopodobniej faktyczna wartość wynosi np. 0,25 i musisz jeszcze trochę odczekać.

Tak Mathias masz rację - licznik NOTORIETY wskazuje już zero ale IF nie zezwala na akcję spłaty BOUNTY.

Dziękuję Ci.
Odpowiedz
#12
Jestem jeszcze początkujący, dlatego przepraszam za może głupie pytanie. Zauważyłem na diagramie że po otrzymaniu power bounty, nie ma możliwości pozbycia się tej kary. Wynika z tego że mogę mieć bounty na zawsze, chyba że ktoś (CMDR) z wrogiego PP zestrzeli nas. Nie ma nawet możliwości spłaty w IF. Czy jak zakończymy współpracę z naszym PP to power bounty znika?. Jeżeli nie to jak się tego pozbyć ?
Odpowiedz
#13
(19.10.2018, 12:10 UTC)bpaul napisał(a): Jestem jeszcze początkujący, dlatego przepraszam za może głupie pytanie. Zauważyłem na diagramie że po otrzymaniu power bounty, nie ma możliwości pozbycia się tej kary. Wynika z tego że mogę mieć bounty na zawsze, chyba że ktoś (CMDR) z wrogiego PP zestrzeli nas. Nie ma nawet możliwości spłaty w IF. Czy jak zakończymy współpracę z naszym PP to power bounty znika?. Jeżeli nie to jak się tego pozbyć ?

Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi Wink

Może @Yautja będzie wiedział, on ostatnio bawi się w Power Play.
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#14
"it is not a bug, it is a feature". Słowem, tak ma być. Wystawiono za tobą list gończy i nic z tym nie zrobisz. Zniknie tylko wtedy, gdy zestrzeli cię gracz z frakcji, która wystawiła na ciebie list gończy. Zmiana/opuszczenie swojej frakcji też nic nie da.
PS. Zawsze możesz latać po prostu innym statkiem Wink
Odpowiedz
#15
(19.10.2018, 13:03 UTC)Yautja napisał(a): "it is not a bug, it is a feature". Słowem, tak ma być. Wystawiono za tobą list gończy i nic z tym nie zrobisz. Zniknie tylko wtedy, gdy zestrzeli cię gracz z frakcji, która wystawiła na ciebie list gończy. Zmiana/opuszczenie swojej frakcji też nic nie da.
PS. Zawsze możesz latać po prostu innym statkiem Wink

To niedobrze  Sad Załóżmy że nabiłem takie power bounty na statku Anaconda.  Rozumiem że ten statek jest już "spalony" dopóki ktoś (CMDR) go nie  zestrzeli.  W takim razie trochę ryzykowne jest undermining w power play. Trzeba dwa zastanowić się jakim statkiem polujemy w PP. Bo widzę że nawet będzie problem z outfiting oraz transferem do innej stacji. Nie wiem czy dobrze myślę.
Odpowiedz
#16
Możesz zrobić transfer statku i normalnie nim latać poza jurysdykcją danej frakcji.
Odpowiedz
#17
(19.10.2018, 17:27 UTC)Yautja napisał(a): Możesz zrobić transfer statku i normalnie nim latać poza jurysdykcją danej frakcji.

OK to jest jakieś wyjście. Jeszcze takie pytanko. Czy jeżeli wykonując underminig "obrobię" przeciwnika wrogiego PP, czyli zdejmuję mu tarcze, wybieram ładunek, ale nie rozwalę tylko puszczę wolno, to jest to liczone jako power bounty, czy jeszcze kwalifikuje się jako fine?
Odpowiedz
#18
Hmmm, tego nie wiem. Zaryzykowałbym stwierdzenie, że jest tak samo jak przy ostrzale zwykłych statków: za ostrzał już jest Wanted, za zniszczenie po prostu rośnie wartość listu gończego.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Video [PORADNIK] Elite Dangerous: Poradnik Totalny (video) Mathias Shallowgrave 115 230,301 06.02.2024, 08:35 UTC
Ostatni post: przemo74
Information Leksykon Elite: Dangerous Mathias Shallowgrave 26 184,864 21.08.2022, 23:21 UTC
Ostatni post: Mathias Shallowgrave
  Kolejna database ELite - Mineral Trader Detson 2 5,462 21.09.2020, 13:48 UTC
Ostatni post: Azzorek
  Discord - Elite: Dangerous Tła Doom_days 16 37,957 13.12.2018, 17:35 UTC
Ostatni post: Scarlet Yuri
  Katalogi instalcji i konfiguracji Elite - technikalia, modyfikacje plików Mathias Shallowgrave 3 9,031 28.11.2017, 19:30 UTC
Ostatni post: LeWaR



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości