Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PORADNIK System prawny w Elite - Zbrodnia i Kara (3.0)
#1
Oryginalny poradnik na FF
Tłumaczenie za pozwoleniem autora: Cmdr Lewar

[Obrazek: J7optp7.png]
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#2
Jak wyczyścić zdjęty gorący moduł?
Dostałem bounty 1300 cr (przy okazji skanowania Comm w ramach misji zlikwidowania kogośtam za marne kilkaset tys. cr).
Statek zrobił się gorący.
Zrobiłem misję, zdjąłem dwa gorące moduły, zająłem się czymś innym.
W końcu odwiedziłem IF, zapłaciłem grzywnę. Statek przestał być gorący, wraz z wszystkimi modułami na pokładzie. Wydaje się, że wszystko w porządku.
Tymczasem zdjęte moduły nie zostały wyczyszczone. Teraz, ani ich założyć, ani sprzedać, ani przetransferować się nie da. Można tylko w zakładce Outfitting wybrać opcję Clean, za bagatela 5% ich wartości. Czyli w moim przypadku za 1,5 mln.
Wróciłem do IF sprawdzić, czy czegoś nie przeoczyłem. Niestety, dla niego jestem czysty. W Outfitting wciąż opcja wyczyszczenia za 5% wartości modułu.

Rzeczywiście system kar działa w ten sposób, że innej opcji niż zapłata za zdjęte moduły nie ma? Chodzi o karanie za zdejmowanie modułów przed zapłatą bounty? Gdybym ich nie zdejmował to skończyłoby się na grzywnie 1300 Cr?
Odpowiedz
#3
Draku też miał z tym problem, ale udało mu się go rozwiązać.
Leć do IF, który ma również outfit. Ściągnij tam ciepły moduł i wtedy spróbuj spłacić/założyć.
Odpowiedz
#4
Tak właśnie zrobiłem. IF miał również outfit. Niestety nie można było tam przetransferować wcześniej wymontowanego gorącego modułu.
Odpowiedz
#5
No tak to właśnie działa.
Odpowiedz
#6
Cześć Wam!

Ja natomiast mam taką przypadłość, otóż jest na mnie BOUNTY screen 1  właśnie jestem na outpoście  [ SECURITY ] [ LOW ] u Interstellar Factors Contact jest tak screen 2
rubryce FINES & BOUNTIES nic nie mogę zrobić chcę spłacić karę lecz gra na to nie zezwala. Na prawym panelu STATUS\CRIME mam NOTORIETY 1.
Proszę kolegów o poradę jak tego garba mogę się pozbyć! Zawsze gdy w ferworze walki, gdy kogoś tam drasnąłem czy też ktoś wleciał akurat w ten punkt - owszem dostałem
karę ale zawsze mogłem zapłacić i sprawa była czysta. Lecz tym razem nie wiem jak mam postąpić by na koncie było czysto!
Odpowiedz
#7
Polataj w open ze 2h jak pamiętam i spadnie noto o 1.
Pamiętaj by latać (może też srv, nie wiem), a nie siedzieć na padzie ;>
Star Citizen kod referencyjny: STAR-Q7WW-CYQB
Odpowiedz
#8
Zgadza się. Nie spłacisz kar, dopóki notoriety masz powyżej 0. Spada ono o 1 za każde 2h PRZELATANE/przejeżdżone w grze. Czas na padzie w stacji się nie liczy.
[Obrazek: 89334.png]
Odpowiedz
#9
(16.05.2018, 07:50 UTC)kofstein napisał(a): Zgadza się. Nie spłacisz kar, dopóki notoriety masz powyżej 0. Spada ono o 1 za każde 2h PRZELATANE/przejeżdżone w grze. Czas na padzie w stacji się nie liczy.

Bardzo dziękuję Chłopaki!
w grze jest też coś nie tak, ile razy w zamieszaniu omyłkowo oberwałem od AI to dla Commandera żadnego z tego tytułu bonusa itp.  Smile

pzdr.
Odpowiedz
#10
(16.05.2018, 11:25 UTC)GRumaN napisał(a):
(16.05.2018, 07:50 UTC)kofstein napisał(a): Zgadza się. Nie spłacisz kar, dopóki notoriety masz powyżej 0. Spada ono o 1 za każde 2h PRZELATANE/przejeżdżone w grze. Czas na padzie w stacji się nie liczy.

Bardzo dziękuję Chłopaki!
w grze jest też coś nie tak, ile razy w zamieszaniu omyłkowo oberwałem od AI to dla Commandera żadnego z tego tytułu bonusa itp.  Smile

pzdr.

Mała uwaga jeszcze - licznik w grze nie pokazuje ułamków, więc jeśli masz Notoriety 0, ale nadal IF jest zablokowany, to najprawdopodobniej faktyczna wartość wynosi np. 0,25 i musisz jeszcze trochę odczekać.
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Video [PORADNIK] Elite Dangerous: Poradnik Totalny (video) Mathias Shallowgrave 115 229,925 06.02.2024, 08:35 UTC
Ostatni post: przemo74
Information Leksykon Elite: Dangerous Mathias Shallowgrave 26 184,752 21.08.2022, 23:21 UTC
Ostatni post: Mathias Shallowgrave
  Kolejna database ELite - Mineral Trader Detson 2 5,449 21.09.2020, 13:48 UTC
Ostatni post: Azzorek
  Discord - Elite: Dangerous Tła Doom_days 16 37,911 13.12.2018, 17:35 UTC
Ostatni post: Scarlet Yuri
  Katalogi instalcji i konfiguracji Elite - technikalia, modyfikacje plików Mathias Shallowgrave 3 9,012 28.11.2017, 19:30 UTC
Ostatni post: LeWaR



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości