Wiedźmin... 4!
#1
https://www.spidersweb.pl/2020/03/cdp-re...her-4.html

Cytat:Adam Kiciński – prezes CDP RED – zdradził czego będzie dotyczył jeden z kolejnych wielkich projektów autorstwa polskiego studia. Gdy Cyberpunk 2077 wyląduje na sklepowych półkach, zacznie powstawać Wiedźmin 4. Jednak już bez Geralta.

Gdy Cyberpunk 2077 trafi na sklepowe półki, CDP RED podzieli się na przynajmniej trzy (w praktyce zapewne więcej) zespoły. Jeden z nich będzie odpowiadał za samodzielny moduł wieloosobowy w środowisku Cyberpunka. Drugi za fabularne dodatki do CP2077. Z kolei trzecia ekipa zajmie się pracą nad kolejnym interaktywnym Wiedźminem.

Reszta w dalszej części artykułu :Smile



Just for fun, spekuluję: To będzie MMO, a przynajmniej coop. Będzie możliwość stworzenia własnej postaci, a gra będzie toczyć się w czasach świetności wiedźminów. Będzie można wybrać jedną ze szkół i w niej się wytrenować, a później ruszyć na szlak. Skille będą inne w zależności od szkoły wiedźmińskiej (aka "klasy" postaci). Szkoły niekoniecznie będą do siebie przyjaźnie nastawione, ergo: PVP.

Grałbym! Biggrin
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#2
Mi się wydaje że to nie będzie mmo. Redzi starają się kreować spójny świat z realnym wpływem decyzji graczy na fabułę. Jak by uzasadnić fabularnie pojawienie się dziesiątek tysięcy Wiedźminów? To już by musieli by zrobić wiedźmina jako jedną z kilku klas postaci.

Moim zdaniem więcej potencjału ma multiplayer na wzór tego z Dark Souls, każdy pisze własną historię, od czasu do czasu spotykając innego wiedźmina, intencjonalnie lub nie. O wspólnych interesach lub rozbieżnych. Współpracujących przy eksterminacji nekkerów, lub krzyżujący miecze by rozstrzygnąć czy inteligętny potwór zasługuje na śmierć.
Odpowiedz
#3
Singiel z możliwością wcielenia się w Lamberta, Kruka, Vesemira czy innego Eskela. Też bym ograł. CDRP multi nie zrobilo jeszcze więc na razie nie mam jak porównać ich możliwości do robienia multi Biggrin Ogólnie nie ma być to kolejny Wiedźmin tylko gra osadzona w tamtejszym świecie więc może polska kopia Elders Scrolla :>
[Obrazek: MB0ujCf.png]

ROTMISTRZ THE WINGED HUSSARS
Odpowiedz
#4
Nie dalej jak wczoraj dyskutowałem z synem o Wieśku mmo... I miałoby to sens. Czasy przed trylogią, gdy wdzystkie szkoły istniały w najlepsze... Miodzio. Z Falloutem 76 nie do końca się udało (tak wiem, że to inna firma, ale przykład najbliższy jaki mi pasuje).
Ale, pożyjemy zobaczymy. I tak wezmę co dadzą.
[Obrazek: 102165.png]
Odpowiedz
#5
(12.03.2020, 14:04 UTC)USSER-PL napisał(a): Ale, pożyjemy zobaczymy. I tak wezmę co dadzą.

O, toto!
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#6
I grzecznie poczekam aż dzieci pójdą spać...
[Obrazek: 102165.png]
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Thumbs Up Wiedźmin 3 Scott Scale 222 159,160 21.02.2018, 10:47 UTC
Ostatni post: Cicha
  Wiedźmin - Adventure Game & Magia i Miecz (wersje cyfrowe) Mathias Shallowgrave 56 43,087 31.12.2016, 12:19 UTC
Ostatni post: Haji-me



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości