Nowe HOTAS-y dla konsol!
#1
Dobre wieści dla konsolowej braci Smile

(Szczegółów nie znam) 

http://stores.horiusa.com/blog/hori-anno...-xbox-one/
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#2
Na oko wygląda ciekawie, teraz tylko kwestia ceny.
"Apacz" z zamiłowania
[Obrazek: YL0DFrF.png]
Odpowiedz
#3
Dziś zamówiłem hotasa do xboxa lecz nie tego wyżej tylko thrustmastera. Ogólnie z hotasami do xboxa jest kiepsko na rynku.

Na stronce cena tego hotasa od Hori to 199 dolarów.
Odpowiedz
#4
(01.01.2019, 16:05 UTC)Mathias Shallowgrave napisał(a): Dobre wieści dla konsolowej braci Smile

(Szczegółów nie znam) 

http://stores.horiusa.com/blog/hori-anno...-xbox-one/


wyglada bardzo interesujaco, co  prawda przepustnica az sie prosi o dodatkowe przyciski u podstawy ale za to jest ficzer którego ciezko znalesc u konkurecji
"Haptic (Vibration) feedback in Joystick unit (PlayStation®4 version ONLY)"
Born too late to explore the earth, too soon to explore the stars...
At least I was born in time to do it in VR.


Odpowiedz
#5
Poczekam na pierwsze testy, jak będą ok to chyba się skuszę, bo mój Hotas się właśnie psuje Sad (w osi YAW samoczynnie skręca w lewo)
[Obrazek: 75287.png]
Odpowiedz
#6
(03.01.2019, 10:46 UTC)DevoloPL napisał(a): Poczekam na pierwsze testy, jak będą ok to chyba się skuszę, bo mój Hotas się właśnie psuje Sad (w osi YAW samoczynnie skręca w lewo)

Wyczyść go i będze działał dobrze. Posprawdzaj śrubki też i powinno działać - miałem podobnie. Coś ten nowy HOTAS wygląda tak samo tanio jak T.Flight. Ciekawe ile za niego chcą.
[Obrazek: MB0ujCf.png]

ROTMISTRZ THE WINGED HUSSARS
Odpowiedz
#7
(03.01.2019, 11:20 UTC)szkodi napisał(a):
(03.01.2019, 10:46 UTC)DevoloPL napisał(a): Poczekam na pierwsze testy, jak będą ok to chyba się skuszę, bo mój Hotas się właśnie psuje Sad (w osi YAW samoczynnie skręca w lewo)

Wyczyść go i będze działał dobrze. Posprawdzaj śrubki też i powinno działać - miałem podobnie. Coś ten nowy HOTAS wygląda tak samo tanio jak T.Flight. Ciekawe ile za niego chcą.

Tzn. porozkręcać go czy tylko go przedmuchać sprężonym powietrzem i dokręcić śrubki?
[Obrazek: 75287.png]
Odpowiedz
#8
Ja akurat go rozkręciłem i wyczyściłem z grubsza bo kurz pcha się wszędzie.
[Obrazek: MB0ujCf.png]

ROTMISTRZ THE WINGED HUSSARS
Odpowiedz
#9
to spróbuję dzisiaj, chociaż jest na gwarancji do 2021
[Obrazek: 75287.png]
Odpowiedz
#10
To wyczyść normalnie jak nie łamie Ci to gwarancji i wysyłaj do nich na naprawę jeśli dalej nie będzie działać. Po to przecież są gwarancje Wink
[Obrazek: MB0ujCf.png]

ROTMISTRZ THE WINGED HUSSARS
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Klawiatura/myszka do ED dla PS4? Kromeq 4 2,618 07.09.2021, 11:31 UTC
Ostatni post: ronin_htd
  HOTAS a rozglądanie się szkodi 46 72,235 20.12.2018, 14:30 UTC
Ostatni post: tomekrip
  Zniżka 50% na Elite dla "Goldów" ! Mathias Shallowgrave 0 2,035 20.12.2017, 14:31 UTC
Ostatni post: Mathias Shallowgrave
  UWAGA dla wszystkich posiadaczy rainbow-six-siege na PS4 BADDOG1978 7 7,443 25.09.2017, 13:08 UTC
Ostatni post: Karghul



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości