HOTAS a rozglądanie się
#1
Witam szanownych komandorów.

Od pewnego czasu przesiadłem się na kontrolowanie Elitki hotasem. Niestety nie mogę jakoś rozgryźć jak za jego pomocą można rozglądać się w różnych kierunkach w trakcie lotu, siedząc w kokpicie. Czy ktoś wie jak to ogarnąć? Jest taka opcja czy niestety przesiadka z pada permanentnie zamyka możliwość używania szyji?
[Obrazek: MB0ujCf.png]

ROTMISTRZ THE WINGED HUSSARS
Odpowiedz
#2
Mnie ciekawi,czy na hotasie obsługa mapy jest wygodna ,czy to męczarnia?
                                                        [Obrazek: QtSCvGW.png]               

                                                        
Odpowiedz
#3
(28.09.2017, 19:20 UTC)trebor76 napisał(a): Mnie ciekawi,czy na hotasie obsługa mapy jest wygodna ,czy to męczarnia?

Używam codziennie po kilkanaście razy i problemów nie mam. Systemy husarskie mam w ulubionych i to daje możliwość szybkiego znalezienia czegoś jeśli szukamy tuż obok. Reszta typu systemy z misji można otworzyć od razu przez kliknięcie w opisie misji. Wpisywanie ręczne jest tak samo szybkie jak na padzie. Dodatkowo manualne poruszanie sie po mapie robi się joystikiem więc to samo co gałki.
[Obrazek: MB0ujCf.png]

ROTMISTRZ THE WINGED HUSSARS
Odpowiedz
#4
Powinna być opcja headlook, którą można było sobie zbindowac do jakiegoś przycisku.
tu i tu:
Options -> Controls -> Headmode i Options -> Controls -> Mode Switches

Ja osobiście nie używam bo VR Wink

PS. nie doczytałem, ze to PS4 uhh, ale chyba opcje powinny być podobne...
Ten, który powstał...
...nigdy nie umarł.
Odpowiedz
#5
Prawdopodobnie zależy to od schematu jak masz zblindowane.
Ja używam :
https://goo.gl/images/fevfzw

Wciśnięcie Headlook Togle (10) daje możliwość swobodnego rozglądania się.

No tak. Też nie zwrócilem uwagi z to do PS4 Smile. Może komuś innemu się przyda.
[Obrazek: 50127.png]
Odpowiedz
#6
Panowie zrobiliście mi smaka jednak na przesiadkę na PC Wink Dzięki za chęci.
[Obrazek: MB0ujCf.png]

ROTMISTRZ THE WINGED HUSSARS
Odpowiedz
#7
Szkodi, może jest możliwość przegrania pliku konfiguracyjnego Hotasa do PS4 ?
[Obrazek: 50127.png]
Odpowiedz
#8
Wątpie, ale zobacze co się da z tym zrobić po CG. Teraz nie ma czasu na rozglądanie się - długa z alkoholem aż do Zander Dock!
[Obrazek: MB0ujCf.png]

ROTMISTRZ THE WINGED HUSSARS
Odpowiedz
#9
Wracając do HOTAS-a warto brać na PS4? Mam x52pro i raczej nie wykorzystam go do ED na PS4 - chociaż w War Thunder da się go "zaprogramować"
Często gram na monitorze przy biurku i polatałbym na joyu.
Odpowiedz
#10
mi w 52 pro troszkę brakuje przycisków może za jakiś czas będę starał się wykorzystać tryb mode
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nowe HOTAS-y dla konsol! Mathias Shallowgrave 15 29,132 12.08.2019, 08:50 UTC
Ostatni post: szkodi



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości