The Winged Hussars - Forum

Pełna wersja: HOTAS a rozglądanie się
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Witam szanownych komandorów.

Od pewnego czasu przesiadłem się na kontrolowanie Elitki hotasem. Niestety nie mogę jakoś rozgryźć jak za jego pomocą można rozglądać się w różnych kierunkach w trakcie lotu, siedząc w kokpicie. Czy ktoś wie jak to ogarnąć? Jest taka opcja czy niestety przesiadka z pada permanentnie zamyka możliwość używania szyji?
Mnie ciekawi,czy na hotasie obsługa mapy jest wygodna ,czy to męczarnia?
(28.09.2017, 19:20 UTC)trebor76 napisał(a): [ -> ]Mnie ciekawi,czy na hotasie obsługa mapy jest wygodna ,czy to męczarnia?

Używam codziennie po kilkanaście razy i problemów nie mam. Systemy husarskie mam w ulubionych i to daje możliwość szybkiego znalezienia czegoś jeśli szukamy tuż obok. Reszta typu systemy z misji można otworzyć od razu przez kliknięcie w opisie misji. Wpisywanie ręczne jest tak samo szybkie jak na padzie. Dodatkowo manualne poruszanie sie po mapie robi się joystikiem więc to samo co gałki.
Powinna być opcja headlook, którą można było sobie zbindowac do jakiegoś przycisku.
tu i tu:
Options -> Controls -> Headmode i Options -> Controls -> Mode Switches

Ja osobiście nie używam bo VR ;)

PS. nie doczytałem, ze to PS4 uhh, ale chyba opcje powinny być podobne...
Prawdopodobnie zależy to od schematu jak masz zblindowane.
Ja używam :
https://goo.gl/images/fevfzw

Wciśnięcie Headlook Togle (10) daje możliwość swobodnego rozglądania się.

No tak. Też nie zwrócilem uwagi z to do PS4 :). Może komuś innemu się przyda.
Panowie zrobiliście mi smaka jednak na przesiadkę na PC ;) Dzięki za chęci.
Szkodi, może jest możliwość przegrania pliku konfiguracyjnego Hotasa do PS4 ?
Wątpie, ale zobacze co się da z tym zrobić po CG. Teraz nie ma czasu na rozglądanie się - długa z alkoholem aż do Zander Dock!
Wracając do HOTAS-a warto brać na PS4? Mam x52pro i raczej nie wykorzystam go do ED na PS4 - chociaż w War Thunder da się go "zaprogramować"
Często gram na monitorze przy biurku i polatałbym na joyu.
mi w 52 pro troszkę brakuje przycisków może za jakiś czas będę starał się wykorzystać tryb mode
Stron: 1 2 3 4 5