Wojna Krwi: Wiedźmińskie opowieści
#1


--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#2
wersja tylko na GOGU....ciekawe co utną bo multi w tym nie ma.. Smile
Odpowiedz
#3
A jesteś świadomy, że GoG należy do CDP?
"Każda frakcja ma takiego Fenyla, na jakiego zasłużyła" - CMDR Goliat
Odpowiedz
#4
no raczej, wiem że wiedzmina wypuscili na Steama chyba tylko dla zwiększenia zysków, poprzednie dwie czesci tez odpalałem tylko z Goga . Smile
Nawiązałem wcześniej raczej do sytuacji z NMS i innymi grami w których nie wszystko było Smile
Odpowiedz
#5
Która ma się do tego jak? Producent gry wypuszcza ją na swojej platformie - same deal...
"Każda frakcja ma takiego Fenyla, na jakiego zasłużyła" - CMDR Goliat
Odpowiedz
#6
(27.09.2018, 20:53 UTC)MAGNUM354 napisał(a): Nawiązałem wcześniej raczej do sytuacji z NMS i innymi grami w których nie wszystko było  Smile

[Obrazek: bpW6Xkd.gif]

WHAT? WTF? Co to za porównanie? Hello Games do CDPR? Skąd ci to w ogóle do głowy przyszło??? Co wcześniej zrobiło nie tak CDPR, że aż przyrównałeś ich do Hello Games?
[Obrazek: 26492.png][Obrazek: coLdRBJ.png]

Amor patriae nostra lex
Odpowiedz
#7
Np wszelkie poprawki do wiedzmina 2 które musialem sciągać z innych zródeł i placic za transfer . Bo niestety z goga nie szlo ich pobrac. Dostawslem tylko komunikat ze plikow nie znaleziono... najzabawniejsze było w tym to ze te patche MUSIAŁEM mieć żeby moc dalej pograc bo gog rozpoznawal starą wersje gry i po kliknięciu na graj przekirowywalo mnie do pobierania patcha - kturego nie mogło znaleźc i nie pozwalało nadal gry uruchomic. Jeszcze by sie inne rzeczy znalazly ale to tak na szybko.

Nie z jedną grą z goga mialem klopot i pewnie nie tylko ja. Steam pod tym wzgłedem jest daleko z przodu. Wiec sie nie unos tu z honorem i z głupimi gifami bo dobrze wiesz że mam racje.
Odpowiedz
#8
Tylko W2 to inny przypadek, bo nie był przeznaczony na goga. Tongue
[Obrazek: 96326.png?1548872402][Obrazek: YyLyS84.png]
Odpowiedz
#9




Pożyjemy zobaczymy.
[Obrazek: 89334.png]
Odpowiedz
#10
Myzzyx - jak to platforma producenta i nie działała a co najdziwniejsze nie był przeznaczoony na goga, jak to tak? Przed chwilą Ell się na mnie rzucił ze świętą misją wyprostowania moich poglądów - w zasadzie za to samo co przed chwilą potwierdziłeś Smile jak to tak? Smile
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości