Battlefield V beta
#1
Kilka dni temu skończyła się otwarta beta BFV,masa hejtu wylała się w internecie.Mi ogólnie się podobała,poza kilkoma rażącymi błędami całkiem dobrze się bawiłem. Jestem ciekawy waszej opinii o tej becie i czy kupicie pełną wersję?
                                                        [Obrazek: QtSCvGW.png]               

                                                        
Odpowiedz
#2
Nagrywałem się w 3 i 4, jedynkę kupiłem i praktycznie nie grałem, a 5 z kobietami z mechanicznymi rękami na froncie nie zamierzam dotykaćWink
"Każda frakcja ma takiego Fenyla, na jakiego zasłużyła" - CMDR Goliat
Odpowiedz
#3
Z tymi kobietami,czarnymi w Wermachcie to się zgodzę że to przegięcie, ale co modelu strzelania,poruszania i time to kill to moim zdaniem wracają do korzeni serii i to mi się podobaSmile
                                                        [Obrazek: QtSCvGW.png]               

                                                        
Odpowiedz
#4
Dla mnie seria skończyła się na Bad Company 2, w BF3 trochę pograłem, ale to nie było już to co poprzednik. BF4 tylko wersja testowa. BF1 miał być nadzieją, ale coś wg mnie poszło nie tak i gra była tylko dobra. Beta BFV... tu nie wiem co sądzić, grałem i właściwie tyle. Nic nowego, ciągle to samo, budowa fortyfikacji okazała się wyciąganiem worków z piaskiem z kieszeni i rozstawianie ich na z góry określonych pozycjach. Ogólnie beta była fajna i nijaka jednocześnie. Tyle Biggrin
[Obrazek: 84385.png?1515630727]
Odpowiedz
#5
Jestem podobnego zdania co mój przedmówca Scarlet Yuri cyt. "Beta BFV... tu nie wiem co sądzić, grałem i właściwie tyle" Dosłownie rozegrałem może z trzy,cztery pełne rundki i zrobiłem uninstall. Niczym ta gra mnie nie urzekła bym był skłonny na dzień dzisiejszy rozmyślać nad jej zakupem.  Wink
[Obrazek: 83018.jpg]
Odpowiedz
#6
Miałkie to, bez polotu, charakteru i klimatu. Strzelanie też mi się nie podoba, nie czuje tego kopa broni. Nie zamierzam kupować nawet przy dużych zniżkach.
Odpowiedz
#7
Nic nowego nie wprowadzili. Miałem wrażenie, że gram w BF4 tylko w alternatywnej rzeczywistości Drugiej Wojny Światowej. Bardzo negatywnie na grę wpływa też siłowe wpakowywanie poprawności politycznej. Przeciętna gra, kupię jak cena osiągnie tak z 60 góra 80zł za podstawkę a dodatki będą za darmo rozdawać, tak jak było z BF1.
[Obrazek: 26492.png][Obrazek: coLdRBJ.png]

Amor patriae nostra lex
Odpowiedz
#8
Praktycznie od serii bad company poprzez bf 3, BF4 , bf 1 z ekipą graliśmy we wszystkie serie od dnia premiery. Grając w betę bf 5 praktycznie wszyscy po godzinie wspólnej gry ja odinstalowalismy. Gra nie jest może najgorsza ale wprowadzone zmiany np. uzupełnienie zdrowia bądź amunicji, respy czy też nieszczęsne fortyfikacje niezbyt mi podchodzą. Grę być może kupię ale na pewno nie w dniu premiery.
Odpowiedz
#9
Z Battlefieldów to tylko oryginalny 1942 i Vietnam Smile
Odpowiedz
#10
Można już wpisać "white men" w czat czy jeszcze nie poprawili? :>. Kijem przez szmatę bym tego nie dotknął
[Obrazek: 113326.png]

"Można mieszać BiGoS łokciem ale zdecydowanie lepiej miesza się Pytonem"
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Dreadnought otwarta beta! ShinzoSin 11 9,250 03.07.2017, 07:24 UTC
Ostatni post: ShiMan
  Crossout otwarta beta! ShinzoSin 16 11,942 04.06.2017, 14:55 UTC
Ostatni post: Wołodyjowski
  Battlefield 1 - opinie i oczekiwania TheSyntox 231 167,850 02.03.2017, 11:02 UTC
Ostatni post: Baton
  Battlefield 4 - Nieoficjalny pluton TWH 2M1R 8 7,492 14.09.2016, 19:01 UTC
Ostatni post: Kriztozz
  Aven Colony [BETA] Kofi Paridae 0 1,461 08.09.2016, 07:22 UTC
Ostatni post: Kofi Paridae



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości