CCP Games (EVE online) zostanie wykupione przez Pearl Abyss (Black Desert Online)
#1
https://wccftech.com/pearl-abyss-to-acqu...lines-ccp/

Dosyć niespodziewany news muszę powiedzieć. Ciekawe, ciekawe!
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#2
Ciekawe, oba studia mają dość zaawansowane mmo w portfolio. Mam nadzieję że razem rozruszają stagnację na rynku masowych mmo.
Odpowiedz
#3
Black Desert nie jest dość zaawansowanym mmo.

Tworzenie postaci super, ale sam gameplay to porażka. Próbowałem. Nie pykło, nie siadło, upadło.
W sumie to obu próbowałem i takie same wrażenia. Biggrin
[Obrazek: 96326.png?1548872402][Obrazek: YyLyS84.png]
Odpowiedz
#4
(06.09.2018, 10:24 UTC)Muzzyx napisał(a): Black Desert nie jest dość zaawansowanym mmo.

Tworzenie postaci super, ale sam gameplay to porażka. Próbowałem. Nie pykło, nie siadło, upadło.
W sumie to obu próbowałem i takie same wrażenia. Biggrin

Obie gry są mocno rozbudowane pod względem mechanicznym jak i technicznym, to nie podlega dyskusji. Oczywiście grinderska natura BDO może się nie podobać, nie można jednak zaprzeczyć że gra jest dość sandboxowa. EVE też jest wyjątkowe niesamowicie rozbudowane, ale też niestety mocno powolne i excelowate ;P
Odpowiedz
#5
A to Black Desert Online nie jest co chwila obsmarowywane za Pay-to-win? Jakieś wspomagacze craftu itd.?
[Obrazek: 113326.png]

"Można mieszać BiGoS łokciem ale zdecydowanie lepiej miesza się Pytonem"
Odpowiedz
#6
(06.09.2018, 13:38 UTC)Pichonek napisał(a): A to Black Desert Online nie jest co chwila obsmarowywane za Pay-to-win? Jakieś wspomagacze craftu itd.?

BDO kosztuje grosze (5e) i rzeczywiście zarabia na item shopie. Są też w item shopie rzeczy które przyśpieszają rozgrywkę, więc jakaś forma p2w jest. Natomiast nie jest to aż taka przewaga że nie można grać. Pewnie jak chcesz być w top 100 graczy to musisz z IS korzystać, a jak chcesz być przeciętnym graczem który po prostu gra to możesz odpuścić.

W EVE też możesz kupować walutę za $ i jakoś nikt szczeóglnie nie narzeka. Moim zdaniem ta cała nagonka na p2w i gold selling to przesada. Jak nie chcesz być w top 1% graczy to co Cie szczerze to p2w obchodzi? ;p Z drugiej strony jak poświęcasz 12h na granie dziennie żeby być pr0, to co to za problem wrzucić kilka stówek miesięcznie w grę którą katujesz jak nienormalny? Tongue
Odpowiedz
#7
Zobaczymy jak to wyjdzie. Mam nadzieję że EVE nie złapie choróbska trapiącego BDO Wink

Husaria są jak łódzkie Bałuty - reprezenuj ją godnie i dumnie. o7
Odpowiedz
#8
EVE online ma tego triala i powiedzcie mi jak to wygląda.
Ściągając z skądkolwiek klienta automatycznie mam uruchomionego 30-dniowy okres próbny?
Po 30 dniach gra przepada nie można już wejść na serwer?
Odpowiedz
#9
Teraz można grać w EVE za darmo, nawet jak nie zapłacisz abonamentu to dalej możesz grać z pewnymi ograniczeniami.
Odpowiedz
#10
(04.10.2018, 09:14 UTC)Xeonary napisał(a): Teraz można grać w EVE za darmo, nawet jak nie zapłacisz abonamentu to dalej możesz grać z pewnymi ograniczeniami.

Za znaczącymi ograniczeniami, ale żeby przetestować grę wystarczy.
"Każda frakcja ma takiego Fenyla, na jakiego zasłużyła" - CMDR Goliat
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  GTA Online - TWH Crew Scott Scale 148 119,188 16.03.2021, 17:47 UTC
Ostatni post: Pienias
  Albion Online 2M1R 83 67,949 18.07.2020, 11:20 UTC
Ostatni post: sixth
  Black Desert Online ShinzoSin 4 6,118 31.10.2019, 09:20 UTC
Ostatni post: Erhon
  Anno 1800 za darmo przez tydzien Lucas Dragoneye 0 2,204 20.08.2019, 08:22 UTC
Ostatni post: Lucas Dragoneye
  Star Trek Online (STO) ShiMan 2 3,918 14.06.2019, 20:58 UTC
Ostatni post: USSER-PL



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości