Czym jest Husarski Korpus Logistyczny? Informacja dla pilotów spoza TWH.
#1
Information 
SKRZYDŁO HANDLOWE

Husarski Korpus Logistyczny


PREZES

CMDR YAUTJA


PEŁNOMOCNIK ZARZĄDU

CMDR FENYL DE LECHIA
OPIS SKRZYDŁA

Skrzydło specjalne skupiające Prawdziwych Mężczyzn i Prawdziwe Kobiety, którym nie przeszkadza latanie zdezelowanymi gratami, picie z lepkich kubków, dokonywanie cotygodniowej toalety nawilżanymi chusteczkami i obracanie się w podobnym sobie towarzystwie.

Jesteśmy rusztowaniem, kręgosłupem, układem krwionośnym Bańki. Reagujemy na potrzeby innych i je realizujemy. Sprawiamy, że systemy kwitną lub więdną. To nie w eleganckich, klimatyzowanych gabinetach polityków ważą się losy zamieszkanej przestrzeni, ale w naszych wspaniałych statkach wożących towary pomiędzy ludzkimi skupiskami.
Mieszkańcy naszego sektora znają i kochają Skrzydlatą Husarię. Dzięki korporacji HKL, o w stu procentach polskim kapitale, Husarię pozna i pokocha reszta ludzkości, a w przyszłości, kto wie, może Thargoidzi i Strażnicy.
Samo założenie korporacji odbiło się szerokim echem na rynkach kapitałowych i w politycznych centrach Galaktyki. Zadrżała korporacja Syriusza, a Hutton Truckers w panice zaczęli błagać swoich klientów o podpisywanie umów na wyłączność.

„Powstanie HKL w jurysdykcji Skrzydlatej Husarii może zmienić układ sił na rynku transportowym Federacji.”
Zachary Hudson

„Moi doradcy twierdzą, że pozycja firm transportowych należących bezpośrednio do naszych senatorów, nie powinna być zagrożona. Jednakże w Skrzydlatej Husarii służą też osoby z imperialnymi tytułami szlacheckimi, więc nie mogę zamknąć dla nich rynku ani zagwarantować, że obecnie istniejące korporacje spedycyjne nie będą hurtowo plajtować.”
Jej Wysokość Arissa Lavigny-Duval

„Przypominam, że Sojusz jest organizacją obronną. Systemy należące do Sojuszu samodzielnie dobierają swoich partnerów handlowych. Mogę jedynie doradzić już działającym u nas korporacjom by przywykły do obecności nowej, silnej konkurencji.”
Edmund Mahon

„Korporacja Syriusza uważnie śledzi rynki i nowe organizacje. Husarski Korpus Logistyczny jest w 100% własnością Skrzydlatej Husarii i statut spółki nie pozwala na wykupienie jej akcji. Będziemy uważnie obserwować rozwój sytuacji.”
Li Yong-Rui

„Tak, pojawienie się nowej korporacji handlowej i perspektywa kolejnych konwojów bardzo mnie uradowała. Potem dowiedziałem się, że to jest inicjatywa Skrzydlatej Husarii. Oświadczę od razu: odradzam ataki na konwoje HKL. Jest to niebezpieczne nie tylko dlatego, że odpadające elementy poszycia T-9 są w stanie zmieść taką Cobrę skuteczniej niż działo elektromagnetyczne, ale również ze względu na niską tolerancję dowództwa Skrzydlatej Husarii na dmuchanie im w kaszę.”
Archon DelaineZASADY REKRUTACJI

Status Rekrutacji do HKL: OTWARTA

Do skrzydła może zgłosić akces każdy*, kto:

1. Należy do Skrzydlatej Husarii i posiada rangę Husarza lub Oficera.
2. Dysponuje DWOMA statkami, które może oddelegować do działań w HKL: Jednym dużym (mile widziane T7, T9, T10 lub Cutter) i jednym średnim (T6 lub Python). OBA statki muszą mieć zasięg skoku MINIMUM 20 LŚ przy PEŁNYM obciążeniu. Statek średni nie powinien mieć przy tym ładowni mniejszej niż 100 ton, a duży mniejszej niż 250 ton.
3. Posiada rangę handlową minimum DEALER
4. Zgłoszenie do skrzydła odbywa się poprzez wysłanie CV i listu motywacyjnego na PW Prezesa z załączeniem screenów potwierdzających rangę w Federacji Pilotów i zasięgi statków.


*zgłoszenia kadetów i honorowych członków Husarii będą rozpatrywane indywidualnie.

Najważniejsze obowiązki związane z przynależnością do skrzydła:

1. Jeżeli pojawia się propozycja konwoju na podforum skrzydła ma ona pierwszeństwo przed innymi aktywnościami. Oznacza to, że każdy członek HKL, jeżeli planuje grać w Elite w określonym czasie i on sam oraz jego statek transportowy nie są od oznaczonego systemu startowego dalej niż 100 LŚ, zobowiązany jest na stawienie się na wezwanie. Regularne unikanie tego zobowiązania będzie wiązało się z usunięciem ze skrzydła. Wyjątkiem są inne husarskie przedsięwzięcia.
2. Nazwanie statku oddelegowanego do działalności w skrzydle „HKL”.
3. Konwoje HKL odbywają się tylko w Open.


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  !!!Jedyna taka okazja dla handlowców!!! MAGNUM354 4 1,598 20.07.2018, 19:47 UTC
Ostatni post: MAGNUM354Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości