Ancate - misje handlowe dla nowych graczy.
#1
Tak, jak mi ostatnio zasugerował @Yautja - z większą cierpliwością siedzę na Vogel w Ancate i przeglądam misje. Pojawiają się handlowe.
Postanowiłem uzbierać trochę i zaprosić do winga nowych graczy, żeby sobie powiększyli budżet kredytów. Misje na razie na poziomie dwóch załadowanych cutterów każda, więc robota żadna - kupię, przewiozę oddam, reszta może wpaść i odebrać zapłatę, albo, żeby było bardziej roleplayowo - eskortować moje dildo z towarem Smile
Akcja dzisiaj wieczorem, od. ok. 18:00.
Oddawać misje mam zamiar po tiku serwerów.

Misje górnicze na razie dropią dla pojedynczych graczy, jak wpadnie jakieś w wingu, to też zabiorę - te akurat trwają kilka dni, więc można jutro lub w niedzielę udać się na wyprawę górniczą.
Odpowiedz
#2
Ostatnio miałem misje dla skrzydła na przewóz 500 ton czegoś tam, za ponad 10 milionów. Zrobiłem w ciągu trzech kursów Kraitem, przy okazji robiąc misje kurierskie.
Odpowiedz
#3
Jasne, tyle, że tutaj myk polega na tym że jeden, który ma hajsu jak lodu i odpowiednią furę (ja), lata - kupuje i wozi, a reszta skrzydła czeka na stacji w swoich adderach i tylko zgarnia wypłatę, a potem do sklepu na zakupy.
Odpowiedz
#4
Coś jak pisklaki w gnieździe, czekające na mamę z jedzeniem. Smile Pomysł pewnie dobry, ale ja podziękuję. Wolę sam powoli do czegoś dojść i mieć z tego frajdę.
Odpowiedz
#5
Tez powolutku dorabiam sobie na "coś" z wyższej półki by później to uzbroić. Na ta chwile marne 117mln
Odpowiedz
#6
Sam byłem tym pisklakiem wczoraj. Trochę dziwnie się siedziało i czekało, gdy akcja była gdzieś tam dalej. Tak czy inaczej dzięki za pomoc.
[Obrazek: 175808.png]
Odpowiedz
#7
To nie do końca jest siedzenie, ale do misji potrzeba cargo, a nie kabin w delfinie, albo statek bojowy osłony Smile
Tyle, że przy tym poziomie sprzętu HKL to jest bardziej roleplay, niż rzeczywista pomoc. Zdaża się tak, że towaru do dowiezienia jest o parę/paręnaście/parędziesiąt ton więcej, niż zabiorą dwa cuttery na raz, wtedy pomoc nawet jakimś T6 jest nieoceniona, bo zyskujemy wszyscy na czasie wykonywania misji. Wczoraj problem polegał na tym, że TWH w Ancate jest strasznie oszczędna z misjami typu wing za grube miliony, jedyne dwie, które wczoraj miałem obrobiliśmy z Magnumem "na raz".
Odpowiedz
#8
GrandpaAquaman - już ci pisałem wczoraj - następnym razem polecimy pokopać - będziesz potrzebował dwa mining lasery i najmniejszą możliwą rafinerię ( będziemy kopać i tak tylko jeden rodzaj maeriału ) i sterownik Collector Limpet Control - cała reszta to sloty cargo pełne limpetów.
Bedziesz w środku akcji tym razem i jeszcze coś zarobisz.
Taki zestaw dla ciebie to statek ASP Explorer z wyżej wymienionym wyposażeniem jedyna rzecz to załaduj do niego największy i klasy A modół FSD żebyś mógł dalej skakać.
Napisz mi na privie na discordzie czy pasowałoby ci jutro albo może dzisiaj polatać to sie zgadamy. Wolałbym dzisiaj wieczorkiem jutro tylko z rana do 13 a wieczorem to nie wiem jak bedzie.
Odpowiedz
#9
To jest ta różnica - misje górnicze to już jest działanie w skrzydle na "prawie" równych prawach, znowu się pewnie ktoś doczepi, ale taka jest misja HKL - kopiemy razem, ale tylko jeden zbiera - taki ASP to jest znowu ładownia warta kilkadziesiąt milionów, i gdzie tu zabijanie gry? Ja na początku łapałem cargo sidewinderem paszczą, bo jeszcze nie było limpetów, żeby uzbierać na cobrę i pominąć bezsensowny grind początku gry - miałem kumpla, który mi ten pallad kupił i wyrzucał. Teraz są po prostu inne możliwości, żeby zacząć grę na serio. Jak ktoś nie chce, jego sprawa. Dzisiaj mam misje za 60 baniek i potrzebuję 3 do winga, żebym nie odebrał kasy sam. To Frontier stworzył mechanikę gry nie mającą z ekonomią nic wspólnego i wykorzystajmy to ku chwale Husarii.
Odpowiedz
#10
Chetnie sie podepne jeśli to dalej aktualne Smile
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Information Czym jest Husarski Korpus Logistyczny? Informacja dla pilotów spoza TWH. Mathias Shallowgrave 4 6,858 08.09.2022, 17:25 UTC
Ostatni post: Mike Kastilione
Lightbulb Misje transportowe w Wingach - ogłoszenia Diox 24 26,543 04.05.2021, 10:07 UTC
Ostatni post: MAGNUM354
  Lukratywne trasy handlowe Yautja 5 9,218 07.01.2021, 14:30 UTC
Ostatni post: OilHog
  Handlowe CG Yautja 38 52,828 11.10.2018, 21:26 UTC
Ostatni post: USSER-PL
  !!!Jedyna taka okazja dla handlowców!!! MAGNUM354 4 7,997 20.07.2018, 19:47 UTC
Ostatni post: MAGNUM354



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości