Fallout 4 - Horizon
#1
Fallout 4 w wersji goty (bez żadnych modyfikacji) przeszedłem pare tygodni temu, ale od pewnego momentu gry skupiałem się w zasadzie tylko na wątku głównym. Spowodowane to było niedosytem jaki mi gra fundowała: było jakoś tak za łatwo, jakoś tak casualowo. Kierowany chęcią pogłębienia rozgrywki pogrzebałem w necie i znalazłem modyfikację typu "overhaul" o wdzięcznej nazwie Horizon i ... przepadłem.
Po uruchomieniu tego fanowskiego projektu  gra staje się tym czego oczekiwałem po F4, symulatorem przeżycia w świecie postapo. Obecnie mam postać na 6 poziomie i ale gra dała mi więcej wrażeń niż całe przejście wątku głównego w wersji "czystej ". Tu każdy dom jest warty przeszukania, tu każdy wróg jest niebezpieczny a braki: snu, jedzenia, picia, amunicji są na porządku dziennym. Opisać całość zmian ...ogrom może kiedyś.
Do rozgrywki dorzuciłem jeszcze parę dodatków poprawiających immersję, lista nie jest jeszcze zamknięta.

[Obrazek: 8sQCAC4.jpg]
No i żeby zjechać psychę taki filtr graficzny:
[Obrazek: ibBcjOV.jpg]
Odpowiedz
#2
Dzięki, chciałem się kiedyś pobawić w overhaul fallouta, ale nie mialem chęci.
Takie pytanie: Czy modpack działa bez dodatków?
Odpowiedz
#3
Nie trzeba mieć dodatków. W trakcie instalacji są stosowne opcje do wyboru.
Odpowiedz
#4
(09.12.2017, 17:39 UTC)DYoda napisał(a): Nie trzeba mieć dodatków. W trakcie instalacji są stosowne opcje do wyboru.

Dzięki
Odpowiedz
#5
polecam jeszcze mod odpowiadający za NIEwyświetlanie HUDA na ekranie Smile
super sprawa, jest konfigurowalny tak z emożna go ustawić ż epojawia sie podczas przeładowywania i przy 80 % zmeczeniu np. pozatym nie ma nic Smile
Odpowiedz
#6
Ktos ma dodatek vault-tech bo buduje krypte i mam pare pytań.
Lepiej mieć zero informacji, niż być zdezinformowanym, bo oznacza to informację ujemną, mniejszą od zera.

Stanisław Lem, Opowieści o pilocie Pirxie


Odpowiedz
#7
Ja mam.
W teorii teoria i praktyka to to samo. W praktyce tak nie jest.
[Obrazek: 46vvVvg.png]
Odpowiedz
#8
horizon w opcji desolation mode wymiata, 3 razy się zastanawiam zanim użyje broni tak bardzo brakuje ammo
Odpowiedz
#9
(04.03.2021, 16:55 UTC)Lukav napisał(a): horizon w opcji desolation mode wymiata, 3 razy się zastanawiam zanim użyje broni tak bardzo brakuje ammo

Moda pobrales z nexus czy jest do pobrania z menu gry bo ja nie widze.No i gra jest łatwa na poziomie normal ja juź mam tony amunicji.
Lepiej mieć zero informacji, niż być zdezinformowanym, bo oznacza to informację ujemną, mniejszą od zera.

Stanisław Lem, Opowieści o pilocie Pirxie


Odpowiedz
#10
Z nexusa, jak będę przy pc to podeślę linka, sam Borixon na kilka opcji trudności i warto się nimi pobawić ja gram z max ograniczonymi zasobami i ammo , gra jest wtedy bardzo wymagająca , przeciwnicy śmiertelnie groźni ale i Ty zadajesz sporo obrażeń, nie ma widocznego efektu bullet gąbki .... Aaaa i dobra rada widzisz granat to jest całkiem prawdopodobne że za chwilę zginiesz . Generalnie horizona trzeba się nauczyć od nowa bo to praktycznie inna gra inne mechanizmy i przepisy do craftowania
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Fallout 76 - gameplay Fenyl de Lechia 14 13,840 28.05.2019, 10:25 UTC
Ostatni post: bocu
  Fallout Nevada po polsku (Fallout2). USSER-PL 3 4,149 11.09.2018, 14:24 UTC
Ostatni post: Philip Blaine
  Fallout 4 Goliat 29 25,428 31.10.2016, 08:19 UTC
Ostatni post: Robinus



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości