Łowiecka expedycja do Sagitariusa
#1
Wreszcie !!! po tylu miesiącach moge ruszyć przed siebie nie oglądajac sie na nic , gdy zaczynałem gre obiecałem sobie że chce latać na misje badawcze okretem wojennym w pełni uzbrojonym z osłonami , alkocholem , dobrym nastrojem  i kawą na biórku mam 21 lat skoku , Fedralną Corvete i skanery nic mi do zycia juz nie potrzeba poza pięknymi widokami i kasa ze skanowania układów , bede skanował wszystko co mi wpadnie pod skaner dotre do Sagitariusa i jak bede miał ochote to polece dalej . 

[Obrazek: Fv1bo]

no co za holera obrazki mi nie wchodzą ech...
Odpowiedz
#2
Wow! Corverttą do SagA*? Powodzenia i przede wszystkim wytrwałości! Biggrin

Co do obrazków - w tagu musi być bezpośredni link do obrazka. Prawoklik na obrazek i "Otwórz obraz na nowej karcie" - i dopiero ten link wstawiasz na forum: 

https://i.imgur.com/N2nYIe8.jpg

Efekt:

[Obrazek: N2nYIe8.jpg]

Musi kończyć się rozszrzeniem JPG lub PNG (lub innym ropoznawalnym formatem obrazu).
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#3
dziekuje Hetmanie Wink
Odpowiedz
#4
Powodzenia, może gdzieś po drodze się spotkamy, niedługo także wyruszam w tamtą stronę.
[Obrazek: 84385.png?1515630727]
Odpowiedz
#5
(13.11.2017, 12:29 UTC)Scarlet Yuri napisał(a): Powodzenia, może gdzieś po drodze się spotkamy, niedługo także wyruszam w tamtą stronę.

Scarlet Yuri mam nadzieje ze sie spotkamy  Biggrin ja dopiero ruszyłem wiec moze mnie dogonisz
Odpowiedz
#6
Hej

Ja zwego czasu odbilem sie Corvetta z 17lat skoku od Sagitariusa. Myslalem, ze bede tak sobie powoli lecial i lecial i po 2 miesiacach odechcialo mi sie. Jak sobie przeliczylem, ze w tym tepie dotre tam za nastepne 2 miechy, a potem powrot to wzialem dupe w troki i do domu. Tyle ze za duzo czasu nie spedzalem przy elitce, raptem pare godzin tygodniowo. Tak ze zycze powodzenia i nie wiem czy wytrwalosci, moze dla Ciebie bedzie to frajda, szczegolnie, ze swiadomosc odleglosci od cywilizacji plus, ze jestes zdany tylko na siebie jest jednak przyjemna. Cos w tym jest. Powodzenia. Oby.
Odpowiedz
#7
(13.11.2017, 12:37 UTC)Galimathias napisał(a): Hej

Ja zwego czasu odbilem sie Corvetta z 17lat skoku od Sagitariusa. Myslalem, ze bede tak sobie powoli lecial i lecial i po 2 miesiacach odechcialo mi sie. Jak sobie przeliczylem, ze w tym tepie dotre tam za nastepne 2 miechy, a potem powrot to wzialem dupe w troki i do domu. Tyle ze za duzo czasu nie spedzalem przy elitce, raptem pare godzin tygodniowo. Tak ze zycze powodzenia i nie wiem czy wytrwalosci, moze dla Ciebie bedzie to frajda, szczegolnie, ze swiadomosc odleglosci od cywilizacji plus, ze jestes zdany tylko na siebie jest jednak przyjemna. Cos w tym jest. Powodzenia. Oby.

Galimathias mam nowy statek , chce latać daleko , mam Corvette i to jest fajne , wiem ze mam sporo do zrobienia w bańce ale chce sie odbcic odpoczac i wrocic silniejszy  Biggrin
Odpowiedz
#8
Powodzenia w drodze. W ekploracji fajne jest to, że nikt cię nie goni. Możesz lecieć prosto, możesz odbić w prawo, polecieć do góry. Im dalej, tym widoczki ładniejsze. Przywieź dużo cennych danych o planetach Earth Like, podpisz się pod nowo odkrytymi obiektami. Good luck.
Odpowiedz
#9
(13.11.2017, 13:23 UTC)Diox napisał(a): Powodzenia w drodze. W ekploracji fajne jest to, że nikt cię nie goni. Możesz lecieć prosto, możesz odbić w prawo, polecieć do góry. Im dalej, tym widoczki ładniejsze.  Przywieź dużo cennych danych o planetach Earth Like, podpisz się pod nowo odkrytymi obiektami. Good luck.

Dzieki Diox , bede leciał i badał Wink
Odpowiedz
#10
Powodzenia Łowca Biggrin 
Dawno, dawno temu byłem w Sagittariusie statkiem o skoku 17 Ls
Trochę to trwało, ale było extra (dwa razy chciałem popełnić seppuku) wytrzymałem i wróciłem. Turtle Turtle
Powodzenia, będzie dobrze
[Obrazek: hEwp3B1.png] [Obrazek: 57086.png]Qui desiderat pacem praeparet bellum

 


Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości