Ogromne pole nieodkrytych neutronówek
#1
Thumbs Up 
Na obecnej wyprawie eksploracyjnej udało mi się znaleźć ogromne pole nieodkrytych gwiazd neutronowych. Za punkt centralny obrałem sobie system PHOI SCREIA QY-S E3-3198 - i wokół niego rozpocząłem skanowanie. 

Gwiazd są dziesiątki, jeśli nie setki, dlatego dzielę się tym znaleziskiem, ku chwale Husarii Smile

Jeśli ktoś chce mieć swój nick na neutronówce to lecieć, skanować i sprzedawać Smile
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#2
Super - gratki

Ja dodam lokacje z polami gdzie są setki czarnych dziur i zapewne tysiące neutronówek dookoła, wszystko znalezione w trakcie lotu do Colonii:

Boesky IA-A D40
Schienau VY-A e387 (tam są dziesiątki tysięcy, zjechałem właśnie na mapie do -2000ly i nadal jest pełno)
Aunair DL-Y e1729
Eeshorks JM-W f1-1876
Vaimoea KZ-M D8-617
Eol Flyou ZJ-Q b5-7
Odpowiedz
#3
Wielkie dzięki panowie systemy na astromapie zapisane i w kolejce do odwiedzin ustawione. O ile "neutronowki Hetmana" jeszcze fajnie brzmi to "czarne dziury Batona" są już troszkę nie ten teges. Smile
"Apacz" z zamiłowania
[Obrazek: YL0DFrF.png]
Odpowiedz
#4
Po długiej i samotnej podróży do Kolonii czarne dziury Batona nie brzmią tak źle Biggrin
"Każda frakcja ma takiego Fenyla, na jakiego zasłużyła" - CMDR Goliat
Odpowiedz
#5
(07.01.2017, 13:50 UTC)Fenyl de Lechia napisał(a): Po długiej i samotnej podróży do Kolonii czarne dziury Batona nie brzmią tak źle Biggrin

Panowie, ważne, że dwa razy dziennie skrupulatnie myte a nie jakiego są koloru  :Smile

Myślę co by tu rzeczowo dopisać, żeby mnie Admin nie zbanował za oftopy..... tu jeszcze jest kilka Wink Blue Eaewsy DA-A f318
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości