SUBNAUTICA
#1
[Obrazek: 55_243102373.jpg]

Wczoraj kupiłem na G2A za 50 zł.

Bardzo przyjemny tytuł, nadal w Early Access. Rozwijany jednak od ponad roku więc zawartości ma ogrom.

Ostatnio doszło to co mnie bardzo do gier przekonuje: OBSŁUGA PADA

jak dla mnie gra to czysty relaks, wyśmienita eksploracja podwodnego świata, świetne wyważenie między zbieractwem, eksploracją a rozbudową, zapewniające ciągłe ciekawe zajęcia.

To taki pierwszy rzut oka, ale kupując przyjemny wieczór za 50zł - czuję się usatysfakcjonowany. 
A wiem, że inni zagrywają się w tę grę tygodniami.
Odpowiedz
#2
Bardzo przyjemny tytuł. Częste, duże aktualizacje. Prawie idealna gra. Jeszcze gdyby była możliwość zapraszania niewielkiej grupy znajomych do siebie i wspólnej gry to byłoby przeidealnie.

Ta gra bardzo przypomina Subnauticę.
[Obrazek: 26492.png][Obrazek: coLdRBJ.png]

Amor patriae nostra lex
Odpowiedz
#3
Zakupiłem w weekend i zabrało mnie na maksa! Genialna gra, mocno wciąga. Next step: uruchomić to w Vive Smile
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#4
(21.03.2017, 09:03 UTC)Mathias Shallowgrave napisał(a): Zakupiłem w weekend i zabrało mnie na maksa! Genialna gra, mocno wciąga. Next step: uruchomić to w Vive Smile

O tak, tak! Eksploracja pełną gębą!

Cierpi na wycieki pamięci, czy inne ustrojstwo po jakimś czasie trochę uprzykrzające grę.
Jak zauważysz dziwne i potężne spadki klatek - nie zrażaj się - wystarczy wyczyścić katalog z cache:
(to chyba to: https://forums.unknownworlds.com/discuss...nt/2319591)
Odpowiedz
#5
Dobra gra, ogólnie polecam, ale czasem jest problem znaleźć jakiś surek. Przynajmniej ja miałem Tongue Bodajże krzem to był, używany do stworzenia tej drukarki 3D itd. Więc mam wielki kompleks i zero sprzętu w środku i muszę do kapsuły ratunkowej wracać.
Odpowiedz
#6
Mam z pół roku, po zakupie powiedziałem sobie :pykne w ten shit i po godzinie wyłączę.. Tia..bez szans .. Zajebioza ta gra jest! . Jak już gdzieś wspominałem w którymś z postów, marzy mi się żeby Frontier połączył siły z wydawcą Subnautica, wprowadził exploracje planet i oceanów i aby exploracja oceanów wyglądała jak w Subnautica. Dla mnie to byłby strzał w dziesiątkę. Kurde za mało człowiek ma czasu żeby grać w to na co ma ochotę, Elite, tu Wiesiek gdzieś drze paździapę, tam Eve płacze że jej nie odwiedzam, słona woda przeżera mi bazę w Subnautica i jeszcze na dodatek brak czasu na kufel zimnego złotego napoju przy kominku w Hearthstone. ?

(21.03.2017, 15:39 UTC)DrakBehr napisał(a): Dobra gra, ogólnie polecam, ale czasem jest problem znaleźć jakiś surek. Przynajmniej ja miałem Tongue Bodajże krzem to był, używany do stworzenia tej drukarki 3D itd. Więc mam wielki kompleks i zero sprzętu w środku i muszę do kapsuły ratunkowej wracać.

Musisz zapuszczać się na głębiny, ryzykować czasem i explorować groty które zaprowadzą cię do... Zresztą sam to odkryj. Jest mega zabawa. Jak  ostatnio grałem to kończyłem zbierać części do Łodzi podwodnej. Smile
I`m Going Back To Maskelyne Vision...Where I Only Die A Little Every Day.
Odpowiedz
#7
tak jak Grabazlock mowi, trzeba sie zapuszczac troche glebiej zeby znalezc co lepsze mineraly. 
A i widoki sa piekne, przy okazji. 

A jak, tak jak i Wy, zakupilem przez przypadek, z mysla ze popykam w to moze ze dwie godzinki. Tiaaa, moja baza jest dwupietrowa Wink z akwarium w srodku i innymi wodotryskami. 
Polecam wyprawe do wraku, niezapomniane przezycia. 

Nawet nie jestem sobie w stanie wyobrazic, jak to musi byc genialne w VR, zazdroszcze tym ktorzy moga sprobowac. 

Panowie i Panie, przedstawiam - Daisy: 

[Obrazek: DiWtuBq.jpg]


Smile
Odpowiedz
#8
A u mnie ten tytul wisi na steamowej wishliscie od poltora roku i boje sie go kupic. Pogralbym chetnie, tylko ze w pakiecie nie sprzedaja wydluzonej doby, a boje sie, ze po odpaleniu najzwyczajniej bym wsiakl (zeby nie powiedziec "utonal"). Niedlugo chyba sie jednak zdecyduje na zakup, tym bardziej ze kazdy z kim rozmawiam bardzo chwali Subnautice w trybie VR.
Odpowiedz
#9
Kup nie będziesz żałował żadnego wydanego euro. Warto śledzić promocje bo można było ją kupić za 12 EU.
Ja od końca 2015 bawię się w trybie Kreatywnym (bez survivalu ponieważ kampanię mam zamiar rozegrać po wydaniu pełnej gry) i mogę ją każdemu polecić - nawet bez VR Wink
Dla zainteresowanych planami rozwoju tzw. roadmap gry
https://trello.com/b/KbugnSRJ/subnautica-roadmap
[Obrazek: ICnDx3E.png]
Odpowiedz
#10
Hańba Wam - przestańcie kusić Smile
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Subnautica - Below Zero Mathias Shallowgrave 7 6,744 16.10.2022, 21:16 UTC
Ostatni post: MAGNUM354



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości