ktoś by się chciał wybrać na poszukiwanie Nieznanych Sond?
#1
Podróżowałem do Jaquesa i nie miałem okazji jeszcze nic znaleźć, mam ochotę się dziś wybrać, ale się boje sam, jacyś chętni? Smile

Edit:

System z Nieznanymi Artefaktami - Aries Dark Region OJ-P b6-3
System z Nieznanymi Sondami - Pleiades Sector KC-U b3-1
Odpowiedz
#2
Confirmed third planet RO-Q B5-0 planet 7 UP found (ammonia terristrial)

Just found a threat anamolly level 2 and picked up a unknown probe.

Around planet 4 there is a capital ship and convoy beacon ( landable) - probable barnacle site. And its 30ly from merope and not in the nebula

https://forums.frontier.co.uk/showthread...ost4362927
Odpowiedz
#3
Kusisz, kusisz Biggrin Zobaczę jak dzisiaj z filmem się uwiniemy i chętnie bym się przeleciał. Nigdy nie widziałem UA, UP na "żywo". Smile
"Make peace with life, make good of ails, make done all wins and fails, before you follow into shadows the Silver Comet's trail" - Tales From The Frontier


Odpowiedz
#4
A czym lecisz?
W razie czego Pytongiem 22LY dotrzymam kroku?
Odpowiedz
#5
Ja też nie, dziś oddam modular terminals i lecę zobaczyć, raz kozie śmierć Smile
Odpowiedz
#6
Ja bym pozbierał Unknown Fragments, więc jakbyś to miał w planach, to sign me in Smile
Odpowiedz
#7
@Mathias właśnie wrzucił na Doscorda takie coś Smile

[Obrazek: Screenshot_20160818-101340.png]
"Make peace with life, make good of ails, make done all wins and fails, before you follow into shadows the Silver Comet's trail" - Tales From The Frontier


Odpowiedz
#8
No to się umówmy dziś na latanie, bardzo by mi pasowało zrobić kilka fotek z UP i UA ze statkami w tle Smile Miałem lecieć i oddać szpeja do Qwenta, ale mogę na razie zostawić w Krasuli więc przed 20 PL byłbym dostępny w HR 8444
Odpowiedz
#9
Oczywiście ja się wybieram Biggrin
[Obrazek: franzv2.jpg]
Odpowiedz
#10
(18.08.2016, 10:16 UTC)Franz Lionport napisał(a): Oczywiście ja się wybieram Biggrin

Super, zrobimy eksperyment naukowy, Franz popracuje godzinkę na siłowni a potem go wypuścimy na taki Nieznany Artefakt i zobaczymy co się stanie Smile
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jak daleko byliście na eksploracji? Mathias Shallowgrave 62 39,618 02.03.2024, 20:32 UTC
Ostatni post: FireBird'74
  Biały Karzeł - wyrwanie się - tips thyrfing krk 5 1,180 13.01.2023, 18:04 UTC
Ostatni post: mdario
  EVENT: Dookoła świata na nogach i SRV FrankDolas 17 5,062 12.04.2022, 17:05 UTC
Ostatni post: FrankDolas
  Exobiologia - co udalo nam sie do tej pory odkryc i okreslic Kuba Wolf 5 2,879 18.03.2022, 17:26 UTC
Ostatni post: MAGNUM354
  O tym jak z Niemcem, na wtrysku zwiedzam zachód galaktyki Arnul 16 13,137 15.02.2021, 17:23 UTC
Ostatni post: MAGNUM354



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości