Powrót gienka
#1
Witam szanownych pilotów Smile
Wracam aktualnie z wyprawy, podczas jej trwania zdołałem zeskanować ponad 1000 gwiazd neutronowych z zamysłem dobicia Elite w eksploracji. Myślę, że na pokładzie mam co najmniej 100,000,000 cr w danych eksploracyjnych. Dane te chciałbym przeznaczyć w ok. 30-40℅ na wbicie rangi u 3 inżynierów. Pozostałą część chcę przeznaczyć dla Husarii.
Do sedna, chciałbym się dowiedzieć gdzie te dane powinienem odstawić. To raz.
Drugie - nie mam uzbrojenia i obawiam się piratów. Możliwe że będę potrzebował eskorty. Bardzo nie chciałbym tych danych stracić.
Trzecie - dr. Palin wymaga 25 Nieznanych Fragmentów, nie jest to problemem bo wiem jak i gdzie je zdobyć i będę je miał jeszcze zanim dotrę do bąbla.
Problemem natomiast jest zdobycie 25 Modularnych Terminali dla jednego z inżynierów a te można zdobyć tylko z misji z tego co wiem. To oczywiście powoduje problem bo będę musiał robić te misje ze sporą ilością danych eksploracyjnych na pokładzie i znowu pojawia się wizja szybkiej ich utraty. W tym miejscu chciałbym zapytać czy ktoś z Was nie ma może kilku takich na zbyciu?
Byłbym bardzo wdzięczny Smile
Plan to: powrót w okolice bąbla, zdobycie 25 Unknown Fragments, zdobycie 25 M. Terminali, dobicie reputacji u inżynierów poprzez oddanie części danych, oddanie reszty danych na rzecz Husarii...

Pomożecie?
Odpowiedz
#2
Modular jakieś mam, chyba z 4, może coś jeszcze podłapie. Co do danych i inżynierów - teraz robi się ich na tyle łatwo, że wg. mnie może być to lekka starta danych.
A i jakiś termin wstępny?
Odpowiedz
#3
Będę jutro wieczorem a najpóźniej w środę w południe gdzieś. Możesz mieć rację co do tego.
Odpowiedz
#4
Ja powiem tak, jak masz statek eksploracyjny i zamierzasz nim robić misje czy cokolwiek w bańce z 100kk danych na pokładzie których nie chcesz stracić to jest bardzo bardzo ryzykowny pomysł więc masz chłopie jaja ze stali Smile
Odpowiedz
#5
Zdobycie 25 modular terminals i wbicie rangi 3+ u Qwenta zajmie Ci trochę czasu (jeszcze trzeba mieć dobrą reputację u Siriusa oraz permit), a potrzebujesz tego aby dostać zaproszenie do Palina. Ja bym polecał odpuścić sobie póki co zbieranie Unknown Fragments i zająć się nimi w momencie gdy będziesz je mógł już gdzieś oddać.
Odpowiedz
#6
(02.08.2016, 05:58 UTC)Haji-me napisał(a): Zdobycie 25 modular terminals i wbicie rangi 3+ u Qwenta zajmie Ci trochę czasu (jeszcze trzeba mieć dobrą reputację u Siriusa oraz permit), a potrzebujesz tego aby dostać zaproszenie do Palina. Ja bym polecał odpuścić sobie póki co zbieranie Unknown Fragments i zająć się nimi w momencie gdy będziesz je mógł już gdzieś oddać.

@Gienek,

Będziesz bardzo długo latał do Sothis/Ceos aż Ci się znudzi, ponieważ tam najłatwiej wbić reputację u Sirius Corp.
Raxxla is no alien, is a ghost world, is a planet

[Obrazek: 24648.jpg]





Odpowiedz
#7
(02.08.2016, 06:39 UTC)Brachu napisał(a):
(02.08.2016, 05:58 UTC)Haji-me napisał(a): Zdobycie 25 modular terminals i wbicie rangi 3+ u Qwenta zajmie Ci trochę czasu (jeszcze trzeba mieć dobrą reputację u Siriusa oraz permit), a potrzebujesz tego aby dostać zaproszenie do Palina. Ja bym polecał odpuścić sobie póki co zbieranie Unknown Fragments i zająć się nimi w momencie gdy będziesz je mógł już gdzieś oddać.

@Gienek,

Będziesz bardzo długo latał do Sothis/Ceos aż Ci się znudzi, ponieważ tam najłatwiej wbić reputację u Sirius Corp.

ee tam... Gienek jest wypchany po uszy danymi z exploracji - wystarczy sprzedać trochę w systemie kontrolowanym przez Sirius Corp i jest ally Tongue

A poza tym to najlepszy sposób na wbicie rangi to handel jak sie nie ma exploration data , misje są bez sensu, sothis też Tongue
[Obrazek: franzv2.jpg]
Odpowiedz
#8
ale z misji masz dużo potrzebnych micro-material
Raxxla is no alien, is a ghost world, is a planet

[Obrazek: 24648.jpg]





Odpowiedz
#9
Jestem już <1000ly od cywilizacji Wink
Odpowiedz
#10
To gdzie te dane mogą się przydać?
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Photo Wyprawa do Beagle Point, część II - powrót RybaPonadKilo 7 8,898 05.05.2017, 18:10 UTC
Ostatni post: zieluk



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości