Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HTc Vive - recka z ED
#11
(23.05.2016, 14:03 UTC)Goliat napisał(a): Taka ciekawostka, Oculus wprowadził na swoje gry DRM, łamiąc tym samym kolejną już obietnicę. Chodzi zapewne o zablokowanie Revive, a efekt jest w sumie śmieszny, bo wcześniej Revive działał na zasadzie, że można było odpalić tylko legalne oprogramowanie, ale na Vive zamiast Rifta. Teraz twórca Revive już zrobił obejście do DRM'a, powodując, że teraz można grać również w nielegalne kopie - brawo Oculus Biggrin Przynajmniej ułatwili mi sprawę, bo nawet jakby Rift był lepszy we wszystkim, to nie kupię tego headseta Smile


Niezle...

Ja czytałem na redicie ze Rifciarze tez moga emulowac niektóre exclusivy z  Vive poprzez open VR i chyba jeszcze jakas apke dedykowana dla Rifta

czyli tradycyjnie Kali kradnie ale Kalemu ukraść ...
Born too late to explore the earth, too soon to explore the stars...
At least I was born in time to do it in VR.


Odpowiedz
#12
Tak, widziałem jak ktoś grał w Space Pirate Trainer za pomocą Rifta i Razer Hydra Smile
Odpowiedz
#13
wczoraj wyszedl nowy firmware gogli, mam wrazenie poprawiajacy jakosc i kontrast ekranu , zauwazylem lepsza czytelnosc textu w grach poza ED.. jest watek tutaj https://www.reddit.com/r/Vive/comments/4...re_update/
Born too late to explore the earth, too soon to explore the stars...
At least I was born in time to do it in VR.


Odpowiedz
#14
Mały update do ED z Vive - wydaje mi się, że jest lepiej z czytelnością, natomiast zastanawiam się z czego to wynika, czy firmware Vive, czy patch 2.1, czy efekt placebo Smile To nie jest jeszcze to, ale jestem już w stanie grać w ten sposób - no i czekamy jeszcze na osobny fix dla Vive, myślę że wtedy będzie już w porządku Smile

Co do wydajności, mam dokładnie tak samo jak miałem do tej pory, 45 FPS na stacjach, reszta 90 FPS - LOW VR
Odpowiedz
#15
Czy są już jakieś testy VR pod 1080 albo 70?
Odpowiedz
#16
W Elite, czy ogólnie? Jeśli o pierwsze pytasz, to na razie nie spotkałem, i raczej trzeba będzie poczekać na użytkowników, jeśli o to drugie, to w tym wątku oraz w tym od Gierciowskiego są jakieś wyniki Smile

EDIT żeby nie zaśmiecać:

http://store.steampowered.com/app/477270..._230_150_8 - taka prosta rzecz a będzie cieszyć Smile
Odpowiedz
#17
PcLab zrobił testy GTX1080 dla HTC Vive
http://pclab.pl/art69068-38.html
[Obrazek: ICnDx3E.png]
Odpowiedz
#18
(30.05.2016, 08:38 UTC)Goliat napisał(a): Mały update do ED z Vive - wydaje mi się, że jest lepiej z czytelnością, natomiast zastanawiam się z czego to wynika, czy firmware Vive, czy patch 2.1, czy efekt placebo Smile To nie jest jeszcze to, ale jestem już w stanie grać w ten sposób - no i czekamy jeszcze na osobny fix dla Vive, myślę że wtedy będzie już w porządku Smile

Co do wydajności, mam dokładnie tak samo jak miałem do tej pory, 45 FPS na stacjach, reszta 90 FPS - LOW VR

patch 2.1 napewno poprawił, firmware gogli moim zdaniem zmienil proporcje kontrastu, kolorów i byc moze troche czytelniej jest na srodku.

jesli masz tak malo FPS to cos masz inczej niz ja w ustawianiach... Ja gralem nawet z upersamplingiem 1.5 na high w przestrzeni i bylo 90 fps , w starportach ~45, wylaczylem tylko shadows na low , ambient :no i blur: no , terrain work suwaczek na lewo

spróbuj tez takiego HUDa ( jeszcze przyjemniejszy dla Viva "zielony" niz ten Twój ;-)
<MatrixRed> 0.31, 0.75, 0.1 </MatrixRed>
      <MatrixGreen> 0.5, 0.5, 1 </MatrixGreen> 
      <MatrixBlue> 0, 0, 1 </MatrixBlue>

(30.05.2016, 09:43 UTC)Goliat napisał(a): EDIT żeby nie zaśmiecać:

http://store.steampowered.com/app/477270..._230_150_8 - taka prosta rzecz a będzie cieszyć Smile

jak nie sknocą to bedzie killer !
Born too late to explore the earth, too soon to explore the stars...
At least I was born in time to do it in VR.


Odpowiedz
#19
Tak się teraz zastanawiam czy sobie nie dałem zwykłe Low zamiast Low VR, może coś jeszcze mam tam przestawionego, bo przecież zmienili trochę to menu Smile

Spróbuję z tymi kolorami, dzienx Wink
Odpowiedz
#20
daj normalne ustawienia high gry potem w zakladce quality zejdz z ustawien shadow wylacz blur, ambient oclusion i sprawdz suwaczek terrain works czy jest max na lewo. Mozesz rowniez ustawic material quality na medium jednak w moim przypadku nie podnioslo to spejlnie ilosc fps..
Born too late to explore the earth, too soon to explore the stars...
At least I was born in time to do it in VR.


Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Dwa monitory w jednym - czyli jak mieć podgląd do zwiniętej ED radekcz 1 3,697 08.02.2020, 18:22 UTC
Ostatni post: USSER-PL
  [PORADNIK] video poradnik w ED Piotr1502PL 1 4,538 18.04.2019, 14:48 UTC
Ostatni post: Zir4n
Lightbulb Jak uzyskac ~30% FPS w Vive bez zakupu Titan X :) Yata_PL 57 67,938 30.03.2017, 10:14 UTC
Ostatni post: Mathias Shallowgrave



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości