Pożegnanie
#1
o7. Zdaje sobie sprawę, że większość z Was mnie nie kojarzy, ale uznałem, że glupio tak odejść,zwłaszcza tak ważnej dla pilota frakcji jak Skrzydlata Husaria. Po wielu walkach w mojej głowie i prób reaktywacji zapału do Elite, doszedłem do wniosku, że zapał ten długo długo nie wróci, A jeśli tak, będę na pewno chciał spróbować czegoś nowego, świeżego. W przyszłości, może uda mi się nawet założyć coś swojego w cudownym świecie Elite. Zobaczymy. W każdym razie dziękuję Wam wszystkim za wspaniałe wspomnienia i kto wie, może do zobaczenia w galaktyce. o7 P.S. Było zajebiście
[Obrazek: 83277.png]
Odpowiedz
#2
powodzenia .... i do zobaczenia ... i tak wrócisz Wink
[Obrazek: 134513.png]


[Obrazek: 134513.jpg]
Odpowiedz
#3
Ja kojarzę Smile

Szkoda, ale rozumiem. Powodzenia! I do zobaczenia na nogach Wink
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#4
A po co od razu się żegnać. ja ostatnimi czasy również nie gram. Co prawda bardziej z powodu braku sprzętu a nie z wypalenia ale Skrzydlata Husaria to nie tylko Elite. Tak czy inaczej powodzenia na nowej drodze życia Smile
Odpowiedz
#5
jak wrócisz to HKL chętnie pomoże ci stanąć na nogi ( ponownie ) Smile
Odpowiedz
#6
(21.07.2020, 20:44 UTC)Tirith_PL napisał(a): A po co od razu się żegnać. ja ostatnimi czasy również nie gram. Co prawda bardziej z powodu braku sprzętu a nie z wypalenia ale Skrzydlata Husaria to nie tylko Elite. Tak czy inaczej powodzenia na nowej drodze życia Smile

Czekamy na powrót! Smile
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#7
(21.07.2020, 22:17 UTC)Mathias Shallowgrave napisał(a):
(21.07.2020, 20:44 UTC)Tirith_PL napisał(a): A po co od razu się żegnać. ja ostatnimi czasy również nie gram. Co prawda bardziej z powodu braku sprzętu a nie z wypalenia ale Skrzydlata Husaria to nie tylko Elite. Tak czy inaczej powodzenia na nowej drodze życia Smile

Czekamy na powrót! Smile

Jak tylko uzbieram piniążki na komputer to wrócę. mam nadzieję że na się wyrobie na Odyddey`e Smile
Odpowiedz
#8
Do zobaczenia Smile
[Obrazek: MB0ujCf.png]

ROTMISTRZ THE WINGED HUSSARS
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości