Autostrada gwiazd neutronowych i czarnych dziur.
#1
Rainbow 
Po rozmowie na TS kiedy to kilku husarzy pytało o taką informację stwierdziłem , że zamieszczę to krótkie info na forum.

Gwiazdy neutronowe i czarne dziury występują obficie w tzw. "autostradach", które ciągną się przez tysiące lat świetlnych, poniżej podaję system 15.000 LY od Sol , który można potraktować jako umowny początek takiej autostrady. 

BLEIA PHREIA KZ-N D7-8    koordynaty : -1280,-1633,14995

Ta autostrada ciągnie się prosto aż do Sagittariusa.

Powodzenia piloci ! Biggrin
[Obrazek: franzv2.jpg]
Odpowiedz
#2
Repiszcze!
Odpowiedz
#3
No to lecę tam, dzięki za info, rep leci Wink
Odpowiedz
#4
Właśnie lecę czymś takim od stacji Jaques do Sag, po zeskanowaniu 59 czarnych dziur pod rząd mi się znudziło i zaczynam szukać earth like z powrotem Smile
Odpowiedz
#5
Ja polecam z kolei mgławicę NGC 7822 - za dużo tego tam nie ma (kilkadziesiąt) ale widoki czarnych dziur na tle mgławicy robią miażdżace wrażenie. Moim zdaniem jedno z najlepszych miejsc do odwiedzenia w Elite a jest relatywnie blisko Smile

Odpowiedz
#6
(27.07.2016, 18:33 UTC)Theseus Rorschach napisał(a): Ja polecam z kolei mgławicę NGC 7822 - za dużo tego tam nie ma (kilkadziesiąt) ale widoki czarnych dziur na tle mgławicy robią miażdżace wrażenie. Moim zdaniem jedno z najlepszych miejsc do odwiedzenia w Elite a jest relatywnie blisko Smile



Niedawno tam próbowałem się dostać ale w odległości ok 150lś najbliższa gwiazda była poza zasięgiem mojego klekota i zawróciłem :Sad  ale  mam znacznik i  jak to mówił pewien blaszany pan: I'll be back
Odpowiedz
#7
(28.07.2016, 18:27 UTC)DYoda napisał(a):
(27.07.2016, 18:33 UTC)Theseus Rorschach napisał(a): Ja polecam z kolei mgławicę NGC 7822 - za dużo tego tam nie ma (kilkadziesiąt) ale widoki czarnych dziur na tle mgławicy robią miażdżace wrażenie. Moim zdaniem jedno z najlepszych miejsc do odwiedzenia w Elite a jest relatywnie blisko Smile



Niedawno tam próbowałem się dostać ale w odległości ok 150lś najbliższa gwiazda była poza zasięgiem mojego klekota i zawróciłem :Sad  ale  mam znacznik i  jak to mówił pewien blaszany pan: I'll be back

To lepszy FSD i leć, naprawdę warto, polecam to miejsce wszystkim Smile!

Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  jak szukać czarnych dziur - film Baton 2 4,811 05.03.2017, 14:57 UTC
Ostatni post: Baton
  Jak szukać rzadkich gwiazd na galach map Dr.Kobayashi 11 13,629 11.12.2016, 16:28 UTC
Ostatni post: Haji-me



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości