Microsoft Flight Simulator 2020
#1
We wtorek premiera a na forum ani słowa na ten temat Wink




Gra w dniu premiery będzie dostępna również w Game Pass.
[Obrazek: ICnDx3E.png]
Odpowiedz
#2
Ja już kupiłem i odliczam czas do odpalenia Smile Pamiętajcie, że do ściągnięcia ok 120GB danych.
[Obrazek: 75287.png]
Odpowiedz
#3
Pass'ek jest, tak że czekam.
Te 120 GB do zassania to pikuś, gorsza sprawa z porządną konfiguracją HOTAS'a.
Pewnie z miesiąc będę "szlifował" Gremlina, żeby pięknie wszystko w VIRPIL'ku poustawiać  Biggrin
[Obrazek: E5QT3y3.png]

Odpowiedz
#4
Czekam i ja, już w głowie układam sobie plan wycieczki. Jak chęci i siły starczą to chce zaliczyć wszystkie kontynenty.
"Apacz" z zamiłowania
[Obrazek: YL0DFrF.png]
Odpowiedz
#5
Ja chyba poczekam na upgrade PC Biggrin Ale też jestem zainteresowany tytułem
[Obrazek: 84385.png?1515630727]
Odpowiedz
#6
RAM'u wystarczy, procek też powinien dać radę, jedynie czym się niepokoję to czy grafika (GTX 1080) uciągnie symulatorek w VR. Jak nie to trudno, trzeba będzie poczekać do premiery 3-jek od NVidia.
[Obrazek: E5QT3y3.png]

Odpowiedz
#7
Już dawno kupione. Czekam na lot do okoła świata w najmniejszym samolocie. Zobaczymy czy się uda.







Odpowiedz
#8
Jestem pozytywnie zaskoczony nową odsłoną MFS2020.
Najważniejsza jest karta graficzna bo jest używana w 100% sam procesor raczej się trochę nudzi a RAM zostanie mocno zjedzony przez program. Wink
Co wydajności to wszystko zależy gdzie się lata. Osobiście preferuję samoloty GA i mniejsze lotniska lub ciekawe miejsca na świecie np. fiordy, piramidy itp choć mój dom i jego okolice też już odwiedziłem i nie miałem problemu z odnalezieniem i identyfikacją Wink
"Z tego co widziałem w internetach" to przy konfiguracji i7-4790K (4,4MHz) 2070S i 16MB na maksymalnych ustawieniach ULTRA przy rozdzielczości 1440p wygląda to w ten sposób:
Lotnisko Innsbruck (niewielkie ale pięknie położone przygotowane przez autorów) lekkie zachmurzenie 10 godzina ok 40 fps.
A lotnisko Paryż Charles de Gaulle (wielkie, z masą detali pojazdów samolotów i całym Paryżem) warunki pogodowe i czas jak wyżej przy tym zbliżonym wykorzystaniu zasobów komputera już ok 20 fps.
Ale już zejście z ustawieniami na HIGH-END (nie specjalnie widać wizualną różnicę) pozwala się cieszyć 35-45 fps. Im wyżej lecimy tym lepiej.
Do VR będzie potrzeba nowej generacji kart albo pójść na kompromis w ustawieniach Wink

ps.
Na zakończenie opis wrażeń o MFs2020 autora poradników do DCS:
http://dcsworld.pl/flight-simulator-2020...beta/2584/
[Obrazek: ICnDx3E.png]
Odpowiedz
#9
@Dako

Powiem tak - mi na 9700k + Gtx 2080 + 32gb ram, trzyma stałe 60 fps na ULTRA 1440p. Gdzie bym nie był, więc jak na symulator lotu naprawde nieźle. Można pewnie się też spodziewać na premierę patcha z optymalizacją.

Ze swojej strony polecam, gra wygląda świetnie, lata się bardzo fajnie, a konfiguracyjnych opcji od groma, więc nawet z przeciętnym sprzętem, każdy może zagrać.
Odpowiedz
#10
@Qciak
Być może u mnie to wina starej generacji procesora (choć ewidentnie nie jest chyba w pełni wykorzystywany) albo/oraz niższego taktowania DDR3 RAM 2133MHz.
Ja również jestem bardzo zadowolony i polecam każdemu. Szczególnie, że w Game Pass-ie każdy będzie mógł sobie przez miesiąc przetestować (za przysłowiowe 4 pln) zanim zdecyduje się na zakup. Wink
A porównując do takiego XP-11 ten nowy MFS20202 to jest idealna podstawka do której nie trzeba kupować żadnych scenerii w stylu ORBX.
Osobiście czekam na premierowy update, nastepnie DLC z heli i być może z szybowcami oraz dodatkowe samoloty (szczególnie typu GA od zewnętrznych wydawców) oraz lotniska (te polskie od Drzewieckiego).
[Obrazek: ICnDx3E.png]
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Farming Simulator 19 - czyli jak Husaria zasadziła ziarno :) ronin_htd 28 19,269 26.03.2023, 18:54 UTC
Ostatni post: MAGNUM354
  Flight simulator 2020 SP-GGX 20 18,293 28.02.2020, 06:32 UTC
Ostatni post: Dako
  Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator Scarlet Yuri 30 26,627 05.01.2019, 14:09 UTC
Ostatni post: MAGNUM354
  Nowa gra dla 2M1Ra - Goat Simulator - Waste of Space n2god 1 2,764 27.05.2016, 11:18 UTC
Ostatni post: 2M1R



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości