Nudnoo... Projekt "Bo Husarię trzeba mieć zawsze w ..."
#1
SERCU, albo chociaż przy kluczach do statku / domu / samochodu / prywatnego toitoi'a. (niewłaściwe skreślić )

Tak więc przedstawiam wam breloczek do kluczy.

Projekt 3D

Wymiary to 6 cm x 4 cm x 0.6 cm
[Obrazek: MeEpPjT.jpg]

Prosto z drukarki wydrukowany z ABS'u. Po sklejeniu powstaje jeden dwustronny breloczek.

[Obrazek: lE9sgBs.jpg]

I z resztą po sklejeniu. Jeden szary już po wstępnym potraktowaniu papierkiem ściernym.

[Obrazek: cQjZTD3.jpg]

Jeden czarny zostawiam sobie, a pozostałe do wygrania w przyszłych konkursach.

Jeżeli zajdzie potrzeba mogę dodrukować kilka dodatkowych, ale tylko jeżeli Hetman zezwoli na piśmie. Z doświadczenia wiem że taki glejt trudno zdobyć (batożenie Rurą Batona itp...) Biggrin







Odpowiedz
#2
ja chcę taki do kluczyków auta. Do audi Smile
jakby to miało pomóc Smile
Odpowiedz
#3
Kriztozz jak dowali, do zawsze konkretnie! Heart
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#4
Coraz częściej zaczynam się bać gdy widzę, że Kristozz coś zrobił. Kiedyś klikne w jakiegoś linka do naszego forum, a tam będzie satelita TWH, albo coś takiego Wink
[Obrazek: MB0ujCf.png]

ROTMISTRZ THE WINGED HUSSARS
Odpowiedz
#5
[Obrazek: RWfc3UA.jpg]
[Obrazek: sz37R8A.png]
Odpowiedz
#6
Kriztozz jak zawsze, Profesjonalnie i z gustem Cool
[Obrazek: hEwp3B1.png] [Obrazek: 57086.png]Qui desiderat pacem praeparet bellum

 


Odpowiedz
#7
Tak sobie pomyślałem - może by była możliwość kupna takiego breloka, np. po cenie wyższej niż koszt produkcji, a nadwyżka kasy zasiliłaby Husarskie konto. Ja bym bardzo chętnie kupił 1-2 takie breloki. @Kriztozz @Matthias Shallowgrave

EDIT: Oczywiście nie umiem oznaczyć poprawnie Hetmana.
[Obrazek: 113326.png]

"Można mieszać BiGoS łokciem ale zdecydowanie lepiej miesza się Pytonem"
Odpowiedz
#8
Bo 2 "t" w Mathias wpisałeś Tongue

Takie rzeczy zostawimy na bardziej uroczyste okazje - urodziny etc. Smile Przez to zawsze mają one unikatową wartość.

BTW, @Kriztozz - PW do Ciebie w tej sprawie jest już prawie na szczycie mojej liście husarskiej listy rzeczy do zrobienia Wink
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#9
(30.07.2019, 16:51 UTC)Pichonek napisał(a): Tak sobie pomyślałem - może by była możliwość kupna takiego breloka, np. po cenie wyższej niż koszt produkcji, a nadwyżka kasy zasiliłaby Husarskie konto. Ja bym bardzo chętnie kupił 1-2 takie breloki. @Kriztozz @Matthias Shallowgrave

EDIT: Oczywiście nie umiem oznaczyć poprawnie Hetmana.

@Pichonek Rzecz nie w kasie,(bo koszty są niewielkie) tylko w unikatowości tak jak Hetman napisał. Jeżeli o mnie chodzi to mogę tego podrukować nawet i dla całej husarii ale co by to była wtedy za nagroda jak by każdy miał, a tak będzie dodatkowa frajda przy konkursach.

@Mathias Shallowgrave Aż napiszę że: Czekam zwarty i gotowy jak Adam Słodowy.   Wink







Odpowiedz
#10
To może jakiś osobny design "normalny" i osobny "konkursowy". I wilk syty i owca cała Wink
[Obrazek: 113326.png]

"Można mieszać BiGoS łokciem ale zdecydowanie lepiej miesza się Pytonem"
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Taki mały projekt Kriztozz 46 48,198 09.10.2016, 10:13 UTC
Ostatni post: Kelenon



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości