Podłączanie konta XB/PS4 do EDSM
#1
Exclamation 
Bardzo dobra informacja dla graczy na konsolach! Dzięki współpracy FDEV i devloperów EDSM udało się sprawić, że możliwe jest podłączenie Waszego konsolowego konta pod tą aplikację Smile

Wszystkie szczegóły znajdziecie tutaj: https://forums.frontier.co.uk/showthread...r-journeys!

Z tego co mi wiadomo, jeżeli gracie również na PC, to musicie założyć osobne konto, ale nie znam szczegółów.
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#2
Wreszcie! Dzięx Hetmamowi za njiusa!
Odpowiedz
#3
Połączyłem. Obecnie wyświetla poprawnie jedynie statek, gotówkę i... tyle Smile Rangi mam na 0. Loty - 0. Zobaczymy co się stanie po zadokowaniu.
PS. A jeszcze przedwczoraj pytałem czy się da połączyć jakąś zewnętrzną aplikację pod konto PS4 a tu proszę jaka niespodzianka na święta Smile
Odpowiedz
#4
Niestety do journal loga jeszcze daleko - to co jest, to Companion API, gdzie są informacje bardziej statystyczne (kasa, flota, rangi). Informacji o misjach, oblotach itp. nie ma. Ale to już jakiś krok w dobrą stronę Biggrin
[Obrazek: 70464.png]
Odpowiedz
#5
Konto założone i działa. Teraz tylko pytanie czy łączyć je z kontem PC czy mieć dwie instalacje EDMC, w jednej klucz api pod PC, a w drugiej pod PS4?

Gdzieś widziałem klucz API do tego konta konsolowego, a teraz już nie mogę go znaleźć.
[Obrazek: 75287.png]
Odpowiedz
#6
Devolo EDSM to strona, a EDMC to apka.
Konsoli pod apkę nie podepniesz.
Odpowiedz
#7
No właśnie wiem, ale ganiając po stronie po rejestracji dla konsoli i zalogowaniu, na którejś podstronie mignął mi klucz API, stąd pomyślałem, że go wrzucę w EDMC tak jak klucz api dla PC. Anyway, poczekamy, zobaczymy, zawsze to pierwszy krok to działającej wtyczki Smile
[Obrazek: 75287.png]
Odpowiedz
#8
Apka EDCompanion działa z API od EDSM, ale nie jest ona zbyt rozbudowana.
Odpowiedz
#9
Panie boziu czy ja śnię? Doczekałem tej chwili, czyli jednak się da Smile
Odpowiedz
#10
Ćśśś... Śnij dalej... A, a, a...
[Obrazek: 102165.png]
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [PS4] Elite Dangerous: Commander Deluxe Edition - 38 zł fistaszek 3 5,987 01.12.2021, 11:30 UTC
Ostatni post: fistaszek
  Klawiatura/myszka do ED dla PS4? Kromeq 4 2,617 07.09.2021, 11:31 UTC
Ostatni post: ronin_htd
  Misje Wingowe - Handel (31 sierpien) [PS4] Neuroduel06 3 6,946 29.08.2019, 16:00 UTC
Ostatni post: ronin_htd
  gdzie zapisuje save na ps4 ? panatha1975 11 22,010 09.08.2019, 05:40 UTC
Ostatni post: szkodi
Wink My ps4 life grzechS-I-N 19 34,016 19.12.2018, 20:07 UTC
Ostatni post: figus87



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości