Chapter 4 - pierwsze wrażenia - PS4 / XBOX
#1
Question 
No i jak tam piloci na konsolach? Jak pierwsze wrażenia z Chapter 4? Smile
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#2
Bajka, animacja obracanego się statku lekko się błyszczy przy logowaniu, nie było tego wcześniej. Stacje, planety są jaśniejsze niż przed updatem, Meskelinka dajmy na to zrobiła się niemalże biała od strony gwiazdy.
No i oczywiście codex i szwadrony super sprawa, dziś wypróbuje eksplorację i skanowanie.
Odpowiedz
#3
YYY ładnie to wygląda wszystko, jak zacznę ogarniać trochę tą grę to coś wincy napiszę, na razie muszę poczytać o nowościach bo nie grałem już trochę czasu.
Odpowiedz
#4
Nie mogę latać na konsolach  Cry prawdopodobnie mam jakiś konflikt w ustawieniach knefli i powoduje on że nic mi nie działa po skoczeniu do innego systemu czy wejścia do supercrius. I o dziwo na obu konsolach, staram się mieć identyczne sterowanie. No cóż czeka mnie żmudne rozgryzanie co tam się od janiepawliło.

Dobra ustawiłem sterowanie na domyślne classic i działa wszytko okej. Każda nowa funkcja jest już ustawiona i nawet sensownie to zrobili więc tylko kwestia przyzwyczajenia się do nowej konfiguracji.
"Apacz" z zamiłowania
[Obrazek: YL0DFrF.png]
Odpowiedz
#5
No i pograłem chwilę, skanowanie systemów to świetna zabawa, graficznie też się poprawiło a o reszcie muszę się dowiedzieć z filmików niejakiego "rootsrat'a" Wink
.
Odpowiedz
#6
(12.12.2018, 09:03 UTC)BADDOG1978 napisał(a): Nie mogę latać na konsolach  Cry prawdopodobnie mam jakiś konflikt w ustawieniach knefli i powoduje on że nic mi nie działa po skoczeniu do innego systemu czy wejścia do supercrius. I o dziwo na obu konsolach, staram się mieć identyczne sterowanie. No cóż czeka mnie żmudne rozgryzanie co tam się od janiepawliło.

Dobra ustawiłem sterowanie na domyślne classic i działa wszytko okej. Każda nowa funkcja jest już ustawiona i nawet sensownie to zrobili więc tylko kwestia przyzwyczajenia się do nowej konfiguracji.

BAD mam tak samo, a przynajmniej nie zawsze, czasami jest tak że skocze do innego sys i mam przepustnicę na 0. Nie mogę nic zrobić nie działają żadne przyciski oprócz opcji i share jednak gdy je nacisnę statek przyspiesza w kierunku gwiazdy xD.
U mnie zadziała wtedy wylogowanie i ponowne logowanie, zastosuje jednak twoja metodę z ustawieniami domyślnymi.
Odpowiedz
#7
Nie mogłem pograć na PC z powodu ciągłych błędów więc wczoraj zasiadłem do PS4. Pierwsze co zrobiłem to zresetowałem profil i zacząłem od nowa. Dodatkowo przywróciłem ustawienia pada na DEFAULT i jedyne co musiałem dodać, to "silniki na 75% mocy". Skanowanie działa bez zarzutu, nic się nie zawiesza, a klawisze są przypisane intuicyjnie nawet jak na default settings.
Jedyne co zauważyłem, to na PC jednak ładniej to wygląda (nowe oświetlenie) i z tego co się orientuję to na konsolach nie ma być "mgły" w pierścieniach gazowych planet - tego jeszcze nie sprawdziłem.
Odpowiedz
#8
Gra ktoś na HOTAS-ie?? Jak macie zbindowane funkcje FSS i DSS na joyu??
[Obrazek: 75287.png]
Odpowiedz
#9
Po mniej więcej godzinie z nową zawartością gra zwiesiła się podczas skoku FSD i wywaliła błąd CE-34878-0. Reset gry/konsoli i reinstalacja gry niczego nie zmieniły, w chwili obecnej ED jest niegrywalne. Okazuje się, że nie jestem jedyny z tym problemem, bo na forum Frontiera jest już sporo na ten temat:

https://forums.frontier.co.uk/showthread...CE-34878-0
Odpowiedz
#10
(14.12.2018, 08:21 UTC)akerstache napisał(a): Po mniej więcej godzinie z nową zawartością gra zwiesiła się podczas skoku FSD i wywaliła błąd CE-34878-0. Reset gry/konsoli i reinstalacja gry niczego nie zmieniły, w chwili obecnej ED jest niegrywalne. Okazuje się, że nie jestem jedyny z tym problemem, bo na forum Frontiera jest już sporo na ten temat:

https://forums.frontier.co.uk/showthread...CE-34878-0

Od wczoraj też nie gram przez ten sam problem, też podczas skoku wywaliło grę, napisałem do supportu bilecik ale widzę że chyba dłużej sobie poczekamy bo problem jest większy z tego co widzę.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Elite Dangerous opuszcza Xbox Game Pass Leveu 1 972 06.09.2022, 06:41 UTC
Ostatni post: Iluvatar
  Witajcie! Poszukuję polskich graczy XBOX. coldsoul2018 38 58,465 09.12.2021, 09:16 UTC
Ostatni post: Bob33k
  [PS4] Elite Dangerous: Commander Deluxe Edition - 38 zł fistaszek 3 5,987 01.12.2021, 11:30 UTC
Ostatni post: fistaszek
  Klawiatura/myszka do ED dla PS4? Kromeq 4 2,617 07.09.2021, 11:31 UTC
Ostatni post: ronin_htd
  xbox i głośniki oraz "chatpad" Iluvatar 5 4,579 27.10.2020, 16:06 UTC
Ostatni post: Iluvatar



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości