UWAGA! Zhackowano konta EA w miniony weekend! (08.01.2016)
#1
https://www.reddit.com/r/pcmasterrace/co...nutes_ago/

Mój kumpel z pracy miał to samo. EA milczy. 

Polecam sprawdzić swoje konto EA Origin i dla pewności zmienić hasło.
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#2
Jedno konto gościowi przejęto. Nie strasz.
Odpowiedz
#3
Kumplowi z pracy stało się to samo. I jednemu z moderatorów Frontiera też. Wszystko w ten weekend. Fakt, to tylko 3 potwierdzone przypadki, ale podejrzewam, że mogło być ich więcej.

Ja tam wolę dmuchać na zimne.
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#4
Konta na Origin są hakowane non stop. Sam miałem. Odzyskanie zajęło godzinę.
Odpowiedz
#5
(11.01.2016, 14:44 UTC)Montrala napisał(a): Konta na Origin są hakowane non stop. Sam miałem. Odzyskanie zajęło godzinę.

Nom - nie chodzi o to ze zostało odzyskane bo to się rozumie samo przez się Wink ale że zostało shakowane, a jeżeli się tak dzieje jak piszesz czyli non stop to powinno budzić wątpliwości co do systemu zabezpieczeń. Bo osobiście nie wierzę byś Ty miał hasło łatwe do shakowania, do tego prawdopodobnie przez obcokrajowca Biggrin.
Odpowiedz
#6
Wykorzystali lukę w aplikacji, żeby wykonać przywracanie hasła bez wykorzystania maila. Podobno już załatana, to było z 4 czy 5 lat temu.
Odpowiedz
#7
Też mi się kiedyś zdarzyło że nie mogłem się salogowac ale myślałem że zapomniałem hasła. Następnie zrobiłem reset hasła i działało. Zaznaczam na pewno uzywalem prawidłowego . Czyżby hack?
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  TESO (darmowy dłuuuugi weekend) Robinus 242 190,773 11.08.2023, 20:02 UTC
Ostatni post: szkodi
  Steam - konta, wątpliwości LeWaR 4 4,883 11.07.2018, 18:55 UTC
Ostatni post: LeWaR
  U-Craft UWAGA !!! może wciągnąć! Galactic Trader 4 4,101 06.05.2017, 18:13 UTC
Ostatni post: Shamoth
  Darmowy weekend z Tales of Symphonia na Steamie Rommie_PL 0 1,827 07.10.2016, 16:31 UTC
Ostatni post: Rommie_PL



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości