X4 od Egosoft
#1
Dziś o 15.00 Egososoft (twórcy takich wspaniałych spacesimów jak X3 Albion Prelude, X3 Terran Conflict, X3 Reunion i już znacznie mniej wspaniałego X: Rebirth) przeprowadzą na twitchu prezentację  na żywo dotyczącą ich nowej gry czyli X4.
 
https://www.twitch.tv/egosoftofficial
[Obrazek: ICnDx3E.png]
Odpowiedz
#2
No to mamy pogromcę SC i ED jednocześnie Tongue Szkoda że nie będę mógł obejrzeć na żywo.
Odpowiedz
#3
Z chęcią zobaczę co tam chłopaki zmontowali. Aczkolwiek nie popełnię już tego błędu jak z preorderem X:Rebirth Tongue
"Make peace with life, make good of ails, make done all wins and fails, before you follow into shadows the Silver Comet's trail" - Tales From The Frontier


Odpowiedz
#4
X:R was a major fluke

X4 they promise full Newtonian model with full faoff and multiple flyable ships, lets see
" I prefer my freedom and my hunger from your chain and your well-being " The wolf and the dog (Aesop Myth) 7th century BC
Odpowiedz
#5
(26.08.2017, 10:11 UTC)Drakkainen napisał(a): Z chęcią zobaczę co tam chłopaki zmontowali. Aczkolwiek nie popełnię już tego błędu jak z preorderem X:Rebirth Tongue

EGOSOFT to niewielka firma która musiała poddać się naciskom wydawcy i wypuściła grę co najmniej  o pół roku za wcześnie. Zaowocowało to bardzo zabugowanym tworem, dającym momentami poczucie obcowania z wczesną betą a nie z pełnoprawnym produktem. Z czasem jednak zaczęto sukcesywnie wprowadzać poprawki, łatać błędy rozgrywki i ulepszać mechanikę rozgrywki. Dodano możliwość wyboru interface-u takiego samego jak w poprzednich odsłonach, czyli kaskadowego menu po lewej stronie ekranu. Wprowadzono możliwość zdalnego handlowania bez konieczności lądowania na stacji. Ogólnie rzecz biorąc widać, że EGOSOFT słuchał fanów i naprawdę starał się wprowadzać zmiany zgodnie z ich sugestiami.
Po spatchowaniu, gdy wyeliminowano większość irytujących bugów i poprawiono część mechaniki tytuł ten  zrobił się na tyle grywalny, że naprawdę poczułem magię świata X i przyciągnął mnie na wiele długich godzin. Graficznie jest nieźle, miejscami widoczki są takie, że dech zapiera. Trzeba jednak przyznać, że z wielkiej czwórki handluj,buduj, walcz, myśl, najwięcej uwagi wymagają pierwsze dwa aspekty. Wydaje mi się, iż X-Rebirth ucierpiał w ten sam sposób co Mass Effect Andromeda. Na początku był wielki  ( i w dużej mierze zasłużony) "hejt", potem po kilku miesiącach  większość problemów rozwiązanoj jednak łatka "crapu" przykleiła się na tyle mocno, że sporo ludzi nie chciało, i nadal nie chce dać grze szansy.
Fortuna toczy się kołem. Pod kołem to pojąłem.
A kiedy strzyżesz owieczki, opowiadaj im bajeczki.
[Obrazek: 34417.png]
Odpowiedz
#6
Ciekawe czy dadzą jakieś multi do X4.

Fajnie że będzie można latać różnymi statkami.
[Obrazek: Pic0g16.jpg]
Odpowiedz
#7
O tany o rany o rany! @Dako rep leci! Jak mi się z komórki uda...
Odpowiedz
#8
a ja miałem juz dośc x 3 i jej dodatków, i sprobowałem z x - rebirth i jest całkiem znośna - dreażnia mnie tylko autostrady/strumienie szybkiego ruchu w kosmosie...ale reszta jest grywalna- wiem że od daty premiery i poprawek mineło już sporo czasu a le uważam z ew tej chwili da sie w topograc , nawet dla testów.
Odpowiedz
#9
oglądam twitcha od 2 godzin - mam wrazenie ze X4 to bedzie fajna gra z masa ficzerów ale niestety z brzydkimi texturami na poziomie NMS i oczywiscie gorszym udzwiekowieniem, nie wiem czy po latach grania w ED i tym co pokazuje SC bedzie to do przełkniecia, wielki plus za wsparcie technologii Vulacan i VR w dniu premiery...
Born too late to explore the earth, too soon to explore the stars...
At least I was born in time to do it in VR.


Odpowiedz
#10
A słyszałeś, że to wszystko były assety z Rebirtha i zupełnie nie tak będzie wyglądała gra? Biggrin Mają działający silnik gry, ale nad silnikiem graficznym jeszcze pracują Smile
"Każda frakcja ma takiego Fenyla, na jakiego zasłużyła" - CMDR Goliat
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  X4 DYoda 2 3,109 08.04.2018, 11:02 UTC
Ostatni post: Fenyl de Lechia
  Jurassic Park Evolution - nowa gra od Frontiera Mathias Shallowgrave 17 15,624 05.04.2018, 12:29 UTC
Ostatni post: Xenderr
  ELEX - kilka informacji od Piranha bytes kris750PL 10 8,854 19.10.2017, 14:46 UTC
Ostatni post: SEBA312
  Paragon od Epic Games teraz tez za darmo ! Rommie_PL 5 5,474 07.10.2016, 20:58 UTC
Ostatni post: Christian



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości