Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bindy dla ustawień kamery [Klawiatura + mysz]
#1
Czy ma ktoś ustawienia przycisków pod klawiaturę i mysz do kamery po wyjściu patcha 2.3?
Z góry dzięki Commanders, o7
Odpowiedz
#2
i ja się podpinam do prośby Grega
Odpowiedz
#3
Ja to zrobiłem na razie tak:

Odpowiedz
#4
Dzięki Dasketh Smile 
Popróbujemy
[Obrazek: hEwp3B1.png] [Obrazek: 57086.png]Qui desiderat pacem praeparet bellum

 


Odpowiedz
#5
Uwagi mile widziane, jak coś zmienię to dam znać Smile
Odpowiedz
#6
Ja bym prosił profil pod X55 jak ktoś ma Smile
I`m Going Back To Maskelyne Vision...Where I Only Die A Little Every Day.
Odpowiedz
#7
(13.04.2017, 11:12 UTC)dasketh napisał(a): Uwagi mile widziane, jak coś zmienię to dam znać Smile

Apropos uwag, to napiszę tak: Zamiast myszki używam takiego cudeńka [Obrazek: smartnav4-sideangle.jpg] i klawiatury numerycznej do "klikania",

 tak więc nie zbyt pasują mi zbindowane klawisze na numerycznej. Sorry że się czepiam Smile
Odpowiedz
#8
Spoko, wrzuciłem info stricte pod klawiaturę, część ekipy tylko tak gra Smile

Mnie niestety nie stać na dokupowanie w tym momencie dodatkowych bajerów, chociaż na joya zbieram Biggrin
Odpowiedz
#9
A da się jakoś przestawiać sterowanie? Żeby te same klawisze co do sterowania statkiem służyły do sterowania kamerą na zasadzie "albo, albo"?
Gram na lapku, nawet numerycznej klawiatury nie mam Tongue
Star Citizen kod referencyjny: STAR-7T7J-3QFX
YT: Obywatel Yautja - YouTube
Odpowiedz
#10
(19.04.2017, 08:02 UTC)Yautja napisał(a): A da się jakoś przestawiać sterowanie? Żeby te same klawisze co do sterowania statkiem służyły do sterowania kamerą na zasadzie "albo, albo"?
Gram na lapku, nawet numerycznej klawiatury nie mam Tongue

Spróbuj, choć mi się wydaje że binowanie do kamery jest całkowicie niezależne. Jak nie wyskoczy Ci komunikat że ten klawisz jest już używany to korzystaj do woli Biggrin
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [PORADNIK] Egzobiologia dla cierpliwych Dziadostwo 30 17,127 22.09.2023, 19:38 UTC
Ostatni post: Jimmy Crooker
  [PORADNIK] Odyssey dla początkujących część 2 - Odysejowe Bazy Pitulek 6 4,499 15.03.2023, 21:00 UTC
Ostatni post: Jorglik
  [PORADNIK] Odyssey dla początkujących część 1 - Co nowego w starych stacjach? Pitulek 1 3,818 31.03.2022, 18:37 UTC
Ostatni post: MAGNUM354
  [PORADNIK] Zyskowna eksploracja dla początkujących i bardziej zaawansowanych Kuba Wolf 30 39,643 07.11.2021, 11:26 UTC
Ostatni post: Kuba Wolf
  Obsługa zewnętrznej kamery - Camera Suite Haji-me 5 10,798 20.12.2020, 11:38 UTC
Ostatni post: Quun



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości