Factorio
#1
Niezależna gra strategiczno-ekonomiczna stworzona przez dwóch programistów z Czech. W produkcji trafiamy na planetę obcych, na której musimy wybudować fabryki i zatroszczyć się o ich sprawne działanie. Do naszych zadań należy pozyskiwanie surowców, tworzenie systemów transportowych, zapewnienie ochrony i nie tylko.




Jeśli ktoś by był chętny to mogę postawić serwer aby grać w coopie Wink
“There will be killing till the score is paid.” 
― Homer, The Odyssey

Hardware: Tobii EyeX 4C | Saitek X52 Pro | Logitech G13 | Corsair K65 RGB | Blue Yeti | Superlux HD681 EVOII | LG 29" UltraWide
Odpowiedz
#2
Ta gra masakruje umysł... grałem w coopie z kumplami... Tongue
Odpowiedz
#3
Jakiś czas temu prawie się skusiłem Biggrin

Warto?
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#4
Warto! Ja w grze potrafiłem wsiąknąć na parę godzin Smile

Właśnie testuję nowy serwer dedykowany dla Husarzy Smile
“There will be killing till the score is paid.” 
― Homer, The Odyssey

Hardware: Tobii EyeX 4C | Saitek X52 Pro | Logitech G13 | Corsair K65 RGB | Blue Yeti | Superlux HD681 EVOII | LG 29" UltraWide
Odpowiedz
#5
(07.02.2017, 14:27 UTC)Kofi Paridae napisał(a): Warto! Ja w grze potrafiłem wsiąknąć na parę godzin Smile

Tego się obawiam najbardziej Biggrin
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#6
Masakrycznie ryje banie gdy próbujesz zoptymalizować produkcje jakieś pierdołki aby nie było przestojów z powodu braku materiałów lub wąskiego gardła w transporcie a gdy już ci się uda odkrywasz jakieś ulepszenie które zmusza cię do ponownej optymalizacji linii produkcyjnej. Ale jak już to ci wyjdzie to widok tego uporządkowanego chaosu, sama radość i wtedy przychodzą wkurzone robale i wszystko rozwalają bo zapomniałeś o obronie Smile Polecam.
"Apacz" z zamiłowania
[Obrazek: YL0DFrF.png]
Odpowiedz
#7
Testowo postawiłem server dla wszystkich chętnych:


Cytat:Kofi.Space:34197


Serwer bez modów. Hasło: twh
“There will be killing till the score is paid.” 
― Homer, The Odyssey

Hardware: Tobii EyeX 4C | Saitek X52 Pro | Logitech G13 | Corsair K65 RGB | Blue Yeti | Superlux HD681 EVOII | LG 29" UltraWide
Odpowiedz
#8
Cytat:Masakrycznie ryje banie gdy próbujesz zoptymalizować produkcje

Albo przyczłapie się jakieś zwierze i... nas zjada.
Odpowiedz
#9
(07.02.2017, 14:41 UTC)BADDOG1978 napisał(a): Masakrycznie ryje banie gdy próbujesz zoptymalizować produkcje jakieś pierdołki aby nie było przestojów z powodu braku materiałów lub wąskiego gardła w transporcie a gdy już ci się uda odkrywasz jakieś ulepszenie które zmusza cię do ponownej optymalizacji linii produkcyjnej. Ale jak już to ci wyjdzie to widok tego uporządkowanego chaosu, sama radość i wtedy przychodzą wkurzone robale i wszystko rozwalają bo zapomniałeś o obronie Smile Polecam.

Brzmi jak gra dla skrajnych masochistów lubiących ciągłe męki, frustrację i syzyfowy wysiłek Tongue. Ewidentnie nie dla mnie Biggrin
Odpowiedz
#10
Dodaj do tego fakt że próbujesz to osiągnąć jak najmniejszą ilością surowców i tak aby zajmować jak najmniejsza przestrzeń. I wychodzi to jakoś tak samo z siebie bo gra do niczego cie nie zmusza. A po chwili kombinujesz aby linie produkcyjne fajnie wyglądały na ekranie, poprostu ryje banie.
"Apacz" z zamiłowania
[Obrazek: YL0DFrF.png]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości