Planet Coaster
#1
Ktoś może grał w nowy produkt Frontiera? Kusi mnie żeby kupić i według recenzji wyszła im świetna gierka. Chyba od rollercoaster tycoon 2 nie było tak dobrej gierki o budowaniu wirtualnych parków rozrywki.

Oceny na Metacritic: http://www.metacritic.com/game/pc/planet-coaster

Recenzja Arhn.eu


[Obrazek: 2760.png]
Odpowiedz
#2
Recenzje póki co znacznie lepsze od ED Biggrin Może Frontier zrewiduje swoje plany i plan 10-letni przerzuci na Planet Coaster.
Odpowiedz
#3
Jeśli im dobra gierka wyszła to będzie zastrzyk gotówki i może więcej ludzi na ed przerzucą.
Odpowiedz
#4
(28.11.2016, 08:17 UTC)Calvarian napisał(a): Jeśli im dobra gierka wyszła to będzie zastrzyk gotówki i może więcej ludzi na ed przerzucą.

Albo rzucą Elitke i zajmą się produkcją takich gierek Biggrin
[Obrazek: 2760.png]
Odpowiedz
#5
Fajnie to wygląda, dobrze, dla Elitki, że gra wypaliła. Ja niestety nie kupię, wystarczy mi Cities: Skylines. Wiem jakiego typu to są gry xD

Odpowiedz
#6
Gra jest w promocji na Steam. Przymierzałem się już od jakiegoś czasu i wczoraj wreszcie kupiłem. Pograłem koło 1h i już mogę powiedzieć, że gra BARDZO wciąga.

Z innych obserwacji: silnik Cobra jest naprawdę świetny. Kamerę można dowolnie oddalać i zbliżać, szczegóły są naprawdę super. Jest nawet Depth of Field, który działa świetnie. Efekty świetlne są też super zrobione, wczoraj przez kilka minut oglądałem zachód słońca.

Jeśli to jest przedsmak tego, co dostaniemy na planetach z atmosferą w Elite, to będzie opad szczęki. Nakręciłem wczoraj krótki filmik, wrzucę go później tutaj. Należy jednak pamiętać, że PC ma oczywiście inną stylistykę niż Elite i nie przekładać wszystkiego 1:1 Tongue
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#7
Ta gra to zabójca czasu. NIESAMOWICIE WCIĄGA i jest świetnie dopracowana chyba pod każdym względem. Mam przegrane jakieś 15h jak dotąd i świetnie się bawię, nie mogę się oderwać. BARDZO polecam, naprawdę cudo!
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#8
Kupiłbym córce, tylko pewnie nie ma spolszczenia?
Odpowiedz
#9
Po zmodowaniu gry (a w zasadzie wgraniu customowych assetów) można takie cuda-wianki robić:







--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#10
(06.04.2017, 13:53 UTC)Mathias Shallowgrave napisał(a): Po zmodowaniu gry (a w zasadzie wgraniu customowych assetów) można takie cuda-wianki robić:








Jeździłeś w Vive z torebką na uszach w tym StarWars? Wink
...intrygujący jak łechtaczka w miejscu pępka...

[Obrazek: image.php?u=46096&type=sigpic&dateline=1446680040]
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Planet Zoo Mathias Shallowgrave 14 11,837 28.11.2020, 16:58 UTC
Ostatni post: josel666
  Planet Nomads (Kickstarter) Mathias Shallowgrave 6 5,628 01.02.2016, 20:36 UTC
Ostatni post: Rommie_PL



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości