Ciekawe gry mobilne
#1
Jakie gry mobilne polecacie? Jest SPORO chłamu, ale zdarzają się perełki. 

Ja ze swojej strony polecam te (wszystko na Androida, nie wiem czy są na inne platformy):

Out There - genialna gierka, survival w statku kosmicznym, pół rogue-like, pół fabularna. Narpawdę super, spędziłem przy niej długie godziny!

Superbrothers Sword & Sworcery - super przygodówka, genialny klimat. 

Reckless Racing 3 - fajne wyścici top-down w 3D. Działają z padem.

Trasmission - bardzo ciekawa gra logiczna, przesyłamy dane w coraz to bardziej zaawansowanych urządzeniach.

Alto's Adventure - endless runnen na snowboardzie. Uwaga, wciąga! Ładna graficznie, z dynamicznym cyklem dobowym Smile

Alphabear - wariacja na temat Scrabble. Ciekawie zrobiona i z fajną mechaniką. Wciąga!

Monument Valley - kolejna gra logiczna z przepiękną grafiką. Również wciąga!
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#2
Clash Royale Wink
Odpowiedz
#3
ROME: Total War na iPad-a Biggrin


Odpowiedz
#4
Knights of Pen and Paper I oraz II - wspaniała gra która mechaniką przypomina (w zasadzie gra o graniu table RPG) granie w gry fabularne ze znajomymi nerdami przy stole Biggrin Naprawdę polecam, wspaniały humor, wciągająca.

Super Hexagon - Gra do pogrania na kibelku - prosta w założeniu mechanika, gra bardzo zręcznościowa (ciekawa ścieżka dźwiękowa Smile )

Ball King - Rzucanie piłką do kosza - prosta aczkolwiek wciągająca - również do pogrania na kibelku

Akinator - gra raczej do popisania się znajomym - wymyślamy sobie znaną postać (prawdziwą bądź fikcyjną z książek/gier/filmów etc.) a tytułowy Akinator (Dżin) zadaje nam pytana na które odpowiadamy: tak, chyba tak, nie wiem, chyba nie, nie i na podstawie naszych odpowiedzi zawęża grono potencjalnych osób a na koniec pyta "Czy chodziło Ci o XY?" Bardzo ciekawa aplikacja i muszę powiedzieć że bardzo dobrze zgaduje skubany Tongue

Rock Band oraz Rock Band Reloaded - (tylko iOS, chociaż kiedyś miałem wersję RB na androida) - tytuł chyba wszystkim znany. Uwaga! Gra została już dawno wycofana, ponieważ EA skończyły się licencje na utwory w niej zawarte. Po necie można znaleźć jeszcze jakieś apki i ręcznie za pomocą iTunes zainstalować (dla mało doświadczonych szperaczy odmentów internetu ostrzegam przed wirusami). Dla zainteresowanych posiadam kopię obu gier (iOS) - więcej na PW

Ciężko mi teraz tak z głowy, ale polecam portal
Kod:
http://gramynawynos.pl/
Tam na pewno znajdziecie coś dla siebie Smile
[Obrazek: AmqzlzA.jpg]
I jeśli chcesz powiedzieć, że się martwisz o moje morale,
Zostaw wiadomość po sygnale, po sygnale...
Odpowiedz
#5
A ja katuję Boom Baech - na kibelku, w wolnej chwili, jak lece 500 tyś ls  Biggrin
Odpowiedz
#6
Na tabie mam tylko wszystko z serii:
Anomaly: Warzone Earth
Odpowiedz
#7
(12.08.2016, 18:11 UTC)Reinrk van Dall napisał(a): Na tabie mam tylko wszystko z serii:
Anomaly: Warzone Earth

Bardzo lubiłem tę grę - ale w końcu mi się znudziła. 

Świetna zabawa!
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#8
Fallout: Shelter dla fanów chyba najsłynniejszego gamingowego post-apo (i nie tylko, a nuż a widelec ktoś się skusi?) - naprawdę fajna zabawa w Nadzorcę jednej z Krypt Vault-Tec - szczególnie po ostatniej dużej aktualizacji urozmaicającej rozgrywkę losowymi lokacjami podczas eksploracji, czy misjami na które można wysłać mieszkańców.
edit: obecnie jest także wersja niemobilna, na pecety (chociaż mimo wszystko wygodniej się tego dogląda chyba na dobrym telefonie/tablecie)
"Heavier than a star, no place is too far

Not even space and time can touch this ship of mine"


- Keldian, "F.T.L."

Galnet  "Echo Przestrzeni"
Odpowiedz
#9
OpenTTD, czyli Transport Tycoon Deluxe tylko na Androida, jest nawet wsparcie addonów. Lepszej gierki tego typu ze świecą szukać.
https://play.google.com/store/apps/detai....sdl&hl=pl
Odpowiedz
#10
(12.08.2016, 18:53 UTC)GieNkoV napisał(a): OpenTTD, czyli Transport Tycoon Deluxe tylko na Androida, jest nawet wsparcie addonów. Lepszej gierki tego typu ze świecą szukać.
https://play.google.com/store/apps/detai....sdl&hl=pl

Przeklety! Nie wyspalem sie przez Ciebie! Wink
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Tanie gry - co kupić w promocji? Rommie_PL 727 641,932 26.05.2022, 21:56 UTC
Ostatni post: Kahea
  Nowe gry warte polecenia. josel666 21 10,117 04.04.2021, 11:03 UTC
Ostatni post: josel666
  [VR] Polecane gry i programy na Vive/Rift Mathias Shallowgrave 178 170,066 12.05.2019, 17:50 UTC
Ostatni post: kris750PL
  Z innej beczki. Gry na Androida. USSER-PL 5 6,965 06.09.2018, 17:20 UTC
Ostatni post: ShiMan
  Gry przeglądarkowe - polećcie coś! Mathias Shallowgrave 14 13,482 07.07.2018, 09:07 UTC
Ostatni post: Fenyl de Lechia



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości