Sensible Soccer - remake by Jon Hare
#1
To się dzieje naprawdę! Smile

Jon Hare  robi remake swojego Sensible Soccera, najwspanialszej piłki nożnej, jaka kiedykolwiek powstała! Więcej info: https://www.kickstarter.com/projects/tow...ble-soccer
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#2
Pamiętam, świetna piłka nożna, a ile dżojstików połamałem przy tej grze to już nie pamiętamSmile Sesje ze znajomymi i całe mistrzostwa rozgrywane :Biggrin Piękne czasy... 

A co do nowej wersji trafiłem parę dni temu na newsa, kibicuje projektowi jak najbardziej ale nie wiem czy uda im się przenieść ducha tamtej gry. Zobaczymy.
"Make peace with life, make good of ails, make done all wins and fails, before you follow into shadows the Silver Comet's trail" - Tales From The Frontier


Odpowiedz
#3
Za projektem stoi twórca oryginału (oraz takich gier jak Cannon Fodder czy Megalomania). Miejmy nadzieję, że jeszcze ma "to coś"...
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#4
na kiku zdechlo ale podobno projekt jest kontynuowany..
Born too late to explore the earth, too soon to explore the stars...
At least I was born in time to do it in VR.


Odpowiedz
#5
Nie przeszlo na Kicku? Sad Kurna, oryginalny Sensible Soccer wspominam z wielkim sentymentem, mam nadzieje, ze remake jednak wyjdzie..
Odpowiedz
#6
A po cichu liczyłem, że się uda Sad... Fajnie to wyglądało...
Odpowiedz
#7
spokojnie - raczej sie ukarze i ma dziłac tez w VR, narzie ukonczył około 60 % tego co sobie zaplanował

https://www.youtube.com/watch?v=pySCO96X33o

"Jon Hare początkowo starał się sfinansować produkcję Sociable Soccer na PC Windows w serwisie Kickstarter. W listopadzie 2015 roku poprosił fanów o 300 tysięcy funtów, jednak akcja nie poszła zgodnie z planem i po kilkunastu dniach anulowano ją ze względu na stosunkowo niewielkie zainteresowanie fanów. Koniec końców produkcję postanowiono sfinansować bardziej konwencjonalnymi metodami."
Born too late to explore the earth, too soon to explore the stars...
At least I was born in time to do it in VR.


Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  GRIP - remake Rollcage'a Mathias Shallowgrave 3 4,943 15.10.2019, 14:32 UTC
Ostatni post: Mathias Shallowgrave
Information Oolite i Pioneer - otwartoźródłowe remake'i Elitki i Frontiera Elitki II ShiMan 0 2,194 29.12.2018, 19:59 UTC
Ostatni post: ShiMan



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości