Misje transportowe w Wingach - ogłoszenia
#1
Lightbulb 
[Obrazek: XmImmnI.jpg]


Zapraszam wszystkich chętnych do ogłaszania się w tym temacie i zbierania w skrzydła.

Jeśli macie dobrze płatną misję (WING) do przewiezienia dużej ilości towaru (najczęściej rzędu >5000t), z dodatkową nagrodą w postaci rzadkich materiałów lub data (np Modified Embeded Firmware), piszcie śmiało. Być może będą chętni do wspólnego wykonania zadania i podzielenia się nagrodą.

Proponuję format ogłoszenia:

1. Data i godzina rozpoczęcia transportu (czasu polskiego)
2. Skąd jest mija (system, stacja) / ile towaru trzeba przetransportować
3. Jak daleko wozimy (w LY), ewentualnie jak daleko jest stacja docelowa
4. Jaki statek potrzebny (L, M)

5. Nagoda dodatkowa (np 5 MEF). Kasa zazwyczaj jest spora z takich misji)

INFO:

Do pomocy w transporcie można dołączyć w każdej chwili trwania misji. Niezależnie ile się przewiezie towaru, nagroda jest taka sama dla wszystkich uczestników.


Odpowiedz
#2
Ja nadal chętny, zostało mi jeszcze 30 MEF'ów.

Proponuję dać moderatora Diox'owi na ten wątek coby czyścił z nieaktualnych ogłoszeń i niepotrzebnych komentarzy / offtopów.
Mówisz i masz. Wątek wyczyściłem z zakończonych misji i offtopu. Nie jestem władny dać moda Dioxowi Tongue - Yautja
[Obrazek: 26492.png][Obrazek: coLdRBJ.png]

Amor patriae nostra lex
Odpowiedz
#3
Będę zapewne wieczorkiem to się dołączę.
Star Citizen kod referencyjny: STAR-Q7WW-CYQB
Odpowiedz
#4
1. Dziś 10.04.2018 od 21:00 do 23:30 (jak zdążę to nadgryze pare misji wcześniej)
2. Z Hrki gdzieś bardzo blisko lub do hrki/ile się trafi
..
4. Wozimy dużymi statkami
5. Celujemy w mefy,  bo dużo chętnych (kto będzie chciał wybierze kase zamiast mefow).

Edit: zacząłem dwie misje (5 mef). Widzimy się o czasie.

ZAKOŃCZONE


Odpowiedz
#5
Wczoraj zauważyłem pod koniec , siedząc w naszej HR, że oprócz misji dla wingów, warto sprawdzać zwykłe misje transportowe - takie np. na 90 T czegokolwiek z nagroda w okolicach po 500 K - za ich wykonanie też jedną z opcji do wyboru były MEF'y . Widziałem wczoraj trzy takie misje od różnych frakcji na stacji.
Odpowiedz
#6
Potrzebuję dostarczyć niecałe 4000 Palladium do systemu Yhele. Do zgarnięcia 100 okrągłych banieczek. Ktoś chętny dołączyć dziś? Niedziela od teraz max do 22:30? Czekam na kontakt w grze. Towarz bierzemy z HIP 114709 Bolton Dock (63LY od Yhele).

Edit: finished


Odpowiedz
#7
(26.08.2018, 18:51 UTC)Diox napisał(a): Potrzebuję dostarczyć niecałe 4000 Palladium do systemu Yhele. Do zgarnięcia 100 okrągłych banieczek. Ktoś chętny dołączyć dziś? Niedziela od teraz max do 22:30? Czekam na kontakt w grze. Towarz bierzemy z HIP 114709 Bolton Dock (63LY od Yhele).

Wow, to było coś dzięki @Diox

ps. latanie bez tarcz daje troche stresa Biggrin
Odpowiedz
#8
to była jedna misja za 100 M czy kilka misji ?
jeszcze nigdy nie widziałem misji powyżej równiutkich 50 M więc uznałem że to max. nagroda.
Odpowiedz
#9
Łącznie były to 3 misje 50 mil każda. Ja ze swojej strony także dziękuje za wspólne latanie Wink
W teorii teoria i praktyka to to samo. W praktyce tak nie jest.
[Obrazek: 46vvVvg.png]
Odpowiedz
#10
Hej, jest 45 mln do wzięcia - 1800 thallium dostarczyć - jeden skok z Koknan do HR'ki.
Zaraz zaczynam.
PISAĆ W GRZE kto che pomóc i zarobić Smile

Już nie aktualne
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ancate - misje handlowe dla nowych graczy. Pajk 12 14,142 22.07.2019, 12:10 UTC
Ostatni post: Duke Junior



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości