Czy konsole są dla dzieci? Czy pecetowcy są bardziej dojrzałymi graczami?
#1
Dobra, otwieram tę puszkę Pandory, bo w wątkach, z których pochodzą cytaty robi się offtop.

Na forum padły takie oto wypowiedzi:

(08.12.2016, 22:37 UTC)Sopel Krol napisał(a): Fakt ze poszli po bandzie. Jest to dalsza konsolizacja gry co praktycznie oznacza ze gra bedzie uproszczana, w koncu bedzie musiala byc zjadliwa dla konsolowcow. A to mi się nie podoba.

(08.12.2016, 22:48 UTC)Sopel Krol napisał(a): Logiczne wnioskowanie. Jeśli coś jest na konsole to traci na jakości. Taka zasada.
(09.12.2016, 02:29 UTC)Sopel Krol napisał(a): Tu nie chodzi o grafikę ale o możliwa zawartość gry. Jakos nie widzę tego by na konsole garneli sie z dodaniem tabelkowego zarządzania frakcją. Ekonomii wraz z narzędziami odpowiednimi do nich. Rozsądnego rynku wraz z narzędziami. Rozsadnego czytaj zaawansowanego systemu zarządzania NPC. Musi byc prosto aby dzieci na konsolach dały rade i podrecznie aby dalo się tym sterować z pada. W tym problem. Nawet jak bedziesz chciał ubrac avatara to dostaniesz menu rodem ze skyrim. Konsole wymuszają uproszczenia. Konsole też wymuszają rzadkie patche. Bo za kazdy patch musisz na konsoli zaplacic przy jego .... jak to sie zwie.... certyfikowaniu. Ot na PC walisz bety a na konsole puszczasz produkt. Wiec piszesz gre na PC aby na konsole była gotowa. Masz efekt na PC pół roku poślizgu bo robią wersje konsolową. Widoczniej bardziej sie opłac niż zgarnac po 40 funtow od PC za nowy sezon. W koncu i tak sprzedało się sporo season pasów.

Było jeszcze stwierdzenie, że "pecetowcy to badziej dojrzali gracze niż kosolowcy", ale nie mogę go znaleźć.

Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Czy konsole są dla dzieci? Czy pecetowcy są bardziej dojrzałymi graczami? - przez Mathias Shallowgrave - 09.12.2016, 09:13 UTC

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Szybka ranga Imperium + extra dla WING'a SP-GGX 14 6,384 24.02.2022, 09:05 UTC
Ostatni post: PND_barteQ
Thumbs Up Horizons włączone do podstawki od 27.10! Darmowe skórki dla obecnych posiadaczy. Mathias Shallowgrave 10 3,866 03.10.2020, 21:01 UTC
Ostatni post: ShiMan
Thumbs Down FDEV oficjalnie - "Galnet i CG nie są na naszej roadmapie" Mathias Shallowgrave 23 6,982 18.07.2020, 09:39 UTC
Ostatni post: zyklop pl
  Snapshot dla FC Beta 2 - 30 kwietnia! Mathias Shallowgrave 0 663 24.04.2020, 12:16 UTC
Ostatni post: Mathias Shallowgrave
  [cqc] ciekawa sprawa, czy da się mieć tak mocne tarcze? kris750PL 2 1,281 16.09.2019, 19:36 UTC
Ostatni post: kris750PL



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości