The Abyss
#1




Bardzo fajny dodatek, można godzinami siedzieć pod wodą, no i budowa podwodnych baz, tego mi grakowało Smile
[Obrazek: Pic0g16.jpg]
Odpowiedz
#2
Uważajcie bo wsiąkniecie.

AKWARIUM, mam akwarium w bazie!!!
[Obrazek: 102165.png]
Odpowiedz
#3
Naprawdę niezłe tempo rozwoju mają, można by rzecz, że zalewają graczy contentem. Mnie trochę odstraszył craftingowy charakter gry, ale ogólnie jest niezła.
Odpowiedz
#4
Ja w bardzo prosty sposób poradziłem sobie z craftingowym charakterem gry - save editor Smile
"Każda frakcja ma takiego Fenyla, na jakiego zasłużyła" - CMDR Goliat
Odpowiedz
#5
(31.10.2018, 10:31 UTC)Fenyl de Lechia napisał(a): Ja w bardzo prosty sposób poradziłem sobie z craftingowym charakterem gry - save editor Smile

Oszust Wink
[Obrazek: ICnDx3E.png]
Odpowiedz
#6
My game, my rules Smile
"Każda frakcja ma takiego Fenyla, na jakiego zasłużyła" - CMDR Goliat
Odpowiedz
#7
(31.10.2018, 10:43 UTC)Fenyl de Lechia napisał(a): My game, my rules Smile

Fakt Smile
[Obrazek: ICnDx3E.png]
Odpowiedz
#8
Taki zmodyfikowany save działa w multi?
Odpowiedz
#9
Może po tym jak wrócę do Elity i mnie znowu znudzi, chociaż nie zapowiada się by tak było z tego co czytam o becie, to wrócę do NMS.

Chociaż tam to dopiero nie ma co robić. Wybuduję fajną bazę i ok co dalej. Inna planeta i od początku.

Tak, wiem że jest story, ale nie oszukujmy się nie jest jakieś super.

W każdym razie podoba mi się, że jednak nadal rozwijają grę żeby wreszcie spełnić wszystkie obietnice (nawet jest w filmiku na końcu wspominka, że to nie koniec), więc to jest bardzo na plus i szczególnie dlatego myślę o powrocie kiedyś do tego tytułu.
[Obrazek: 96326.png?1548872402][Obrazek: YyLyS84.png]
Odpowiedz
#10
(31.10.2018, 11:45 UTC)Muzzyx napisał(a): Może po tym jak wrócę do Elity i mnie znowu znudzi, chociaż nie zapowiada się by tak było z tego co czytam o becie, to wrócę do NMS.

Chociaż tam to dopiero nie ma co robić. Wybuduję fajną bazę i ok co dalej. Inna planeta i od początku.

Tak, wiem że jest story, ale nie oszukujmy się nie jest jakieś super.

W każdym razie podoba mi się, że jednak nadal rozwijają grę żeby wreszcie spełnić wszystkie obietnice (nawet jest w filmiku na końcu wspominka, że to nie koniec), więc to jest bardzo na plus i szczególnie dlatego myślę o powrocie kiedyś do tego tytułu.

Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości