No Man's Sky - NEXT
#1
24 lipca wychodzi darmowy update z prawdziwym multi - ktoś chętny? Biggrin





A tutaj więcej szczegółów:


"Każda frakcja ma takiego Fenyla, na jakiego zasłużyła" - CMDR Goliat
Odpowiedz
#2
Oczywiście, że chętny. NMS wypełnił mi czas oczekiwania na ED pod ps4.
Dla mnie to taka komiksowa wersja filmowej Elitki.
Co do braku tego wszystkiego co być miało. Widać tak miało być.
Należy też wspomnieć o grze w realu ARG Waking Titan to coś moim zdaniem naprawdę wow.
Zakładam plecak i mam 15 minut zabawy (a przy siedmiorgu dzieci to kawsł rozrywki).
[Obrazek: 102165.png]
Odpowiedz
#3
no mans sky bedę miał predzej czy później Smile tez jestem pod wrazeniem zmian które wprowadzili i te bazy sa takie śliczne Smile
a teraz oprócz multi wspomnieli tez o dziesiatkach nowych elementów i budowania bez ograniczeń
chyba jak sobie już kupie grę i trafię na dobrą planete to biore si eza budowanie miasta Smile
Odpowiedz
#4
kupiłem, odłożyłem na półkę...teraz po patchu będzie trzeba do niej wrócić Smile Może zorganizujemy jakiś wspólny wypad na którąś planetę i postawimy bazę Husarii?? W razie co ja mam NMS na PS4 Wink
[Obrazek: 75287.png]
Odpowiedz
#5
i tą końcówka zdania zepsułeś cała zxabawe Smile chyba ze NMS działa na multiplatformach?
Odpowiedz
#6
Nie wiem jak ten multi będzie działał, ale wyglądał jak coop dla czterech osób. Wiadomo coś więcej o tym?
Odpowiedz
#7
@magnum354 Jakby na PC NMS kosztował tyle co za niego zapłaciłem za wersję na PS4 to bym kupił bez wahania. Ale za 214,99 zł, to jeszcze poczekam.

BTW. Za wersję na PS4 w zeszłym roku gdy zmieszali Hello Games za błotem i zakopali metr pod ziemią, zapłaciłem 54 zł Smile
[Obrazek: 75287.png]
Odpowiedz
#8
no wiesz , wszedzie poza Steam NMS kosztuje 100 zł... np na G2A

Sorki , juz na wzmiankę o multi cena znowu podskoczyła do 200 A juz od kilku miesięcy była ta gra za 100 zł na G2A - cwaniaczki jedne..
no to se nie kupie
Sad

Sorki , juz na wzmiankę o multi cena znowu podskoczyła do 200 A juz od kilku miesięcy była ta gra za 100 zł na G2A - cwaniaczki jedne..
no to se nie kupie
Sad
Odpowiedz
#9
Alledrogo. Serio.
Ale jeśli spojrzeć na to jak na nową grę w świecie NMS... to nabiera sensu.
Trochę naciągane, wiem.
[Obrazek: 102165.png]
Odpowiedz
#10
Ja bym poczekał aż patch wyjdzie i się okaże co tam natworzyli. Jak mnie ktoś raz okłamie to drugi raz jestem już bardziej sceptyczny Smile
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  No Man's Sky - dyskusja ogólna Rommie_PL 728 119,440 17.02.2021, 19:55 UTC
Ostatni post: MAGNUM354
  Aktualizacja No Man's Sky - Beyond. USSER-PL 46 8,408 31.08.2019, 18:54 UTC
Ostatni post: USSER-PL



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości