Bonus Weekend
#1
All hands on deck?  Biggrin

https://forums.frontier.co.uk/showthread...-to-30-05)

https://echogrom.blogspot.co.uk/2018/05/...usowy.html
Star Citizen kod referencyjny: STAR-7T7J-3QFX
YT: Obywatel Yautja - YouTube
Odpowiedz
#2
Hetman przeszedł transformację i nie dość, że w wątku rzucał solą to się jeszcze wdał w prywatne przepychanki, byłem w niezłym szoku. Albo ktoś mu zhakował konto?
Odpowiedz
#3
(22.05.2018, 08:47 UTC)Baton napisał(a): Hetman przeszedł transformację i nie dość, że w wątku rzucał solą to się jeszcze wdał w prywatne przepychanki, byłem w niezłym szoku. Albo ktoś mu zhakował konto?

Skończył świętować dzień 420 i zrobił się nerwowy Biggrin

A tak na poważnie, to ja też mam mieszane uczucia. Najpierw wciskają lore i szczegółowe uzsadnienie w każdy aspekt gry, a potem sru, event rodem z world of tanks albo innego free2play. Szkoda że nie byli tacy szczodrzy jak projektowali transport statków, do dzisiaj nie mogę przeboleć tych cen...
Odpowiedz
#4
Osobiście uważam, że tonący brzytwy się chwyta i robią tak tylko i wyłącznie dlatego, że lata coraz mniej ludzi. Trzeba ich jakoś przycisnąć to może szybciej dostaniemy jakieś aktualizacje. Nigdy nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło:-)
[Obrazek: 83277.png]
Odpowiedz
#5
HKL może jakieś miłe trasy podrzuci na te dni, gdzieś blisko HR'ki? ;>
[Obrazek: 51065.png]

Odpowiedz
#6
Miałem skasować posty nie na temat, ale się powstrzymałem. Proszę o nie kontynuowanie wątku Mathiasa i jego żali. Abstrahujemy od przyczyn. Skupiamy się na skutkach czyli zwiększeniu profitów z handlu. Jeżeli wątek gorzkich żali będzie kontynuowany to posty z nim związane wylecą.

Oficjalnie mnie nie ma Smile i rolę Prezesa pełni obecnie Magnum. Nie chcę mu się wcinać, dlatego zadałem pytanie. Link do forum Frontiera ma na celu wyjaśnienie o co chodzi. Nie ma sensu w tym kontekście czytać dalszych postów. Wystarczy pierwszy. Myślę, ża warto wykorzystać sytuację. Ten news przyciągnął moją uwagę i od czwartku do niedzieli myślę, że będę dosyć aktywny i, oczywiście, każdą odkrytą trasą będę się tu natychmiast dzielił. Zachęcam innych do tego samego.
Star Citizen kod referencyjny: STAR-7T7J-3QFX
YT: Obywatel Yautja - YouTube
Odpowiedz
#7
Magnum obecnie niedostępny ( z tego co pisał do mnie nawał roboty w RL )
[Obrazek: 2kXP4Jt.png?3]
Jestem pewien, że wszechświat jest pełen inteligentnego życia. Jest tylko zbyt inteligentne, żeby się tutaj zjawić. 
Arthur C. Clarke 
Odpowiedz
#8
Więc na temat, to promocja mi się podoba, akurat niestety mnie nie ma, bo bym sobie drugie konto trochę podbudował inżynierami, jak się mam teraz za to brać to mi witki opadają trochę.
Narzekań na imersję nie rozumiem, imersja jest personalna, a nikt mi nie każe korzystać z tych bonusów.

No i wielki rep dla Ryczypióra za opis (także po angielsku) i prędkość z jaką powstał Smile
Odpowiedz
#9
Jak pisałem Maciejowi ( dzięki wielkie za wspomnienie ) W momencie kiedy przejąłem obowiązki od Yautii - akurat dolatywałem do Sagitariusa. Od tego momentu zrobiłem 40 skoków w stronę Coloni i na tym się skończyło - zwaliło się mi na głowę potrzeba a raczej przymus zmiany pracy.. w tej chwili (dwa dni temu ) zakończyłem pracę w starej firmie , pokończyłem swoje rzeczy itd. teraz badania i stawienie sie w nowej pracy - jak się tam już odnajdę ( pewnie kilka dni ) to wrócę do zabawy.

Wybaczcie ale RL ważniejsze za coś trzeba płacić rachunki za prąd i kupować jedzenie, nie w każdym ewencie da się wziąść udział ( a czułem że jak polecę na eksploracje to coś się schrzani ) - w tej chwili działalność skrzydła spada na barki pozostałychj kolegów - aczkolwiek nie wiem czy w trym przypadku moga jakoś pomóc innym pilotom - chyba tylko poprzez podzielenie się ciekawymi trasami z innymi pilotami ?

Ja w tej chwili mam w głowie organizację pomocy zdobywania materiałów kolegom z Husarii i Discorda, oraz cykliczne rozdawanie cygar , ten Bonus Weekend raczej przegapię Smile
Odpowiedz
#10
Nadal jednym z najbardziej dochodowych działeń handlowych jest wożenie basic medicines na stacje, które były atakowane przez Targoidów - cena zakupu to 300-500 cr, sprzedaży - powyżej 4500. Zobaczymy, jak będzie od jutra.
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości