Tag przed imieniem Cmdr ?
#1
Mam pytanko, szukałem i nie znalazłem nigdzie a wiem, że można bo widziałem u jednego kolegi z TWH przy pomaganiu Tirowcom miał po przeskanowaniu coś takiego :

[TWH] CMDR <imie> 

Jak można coś takiego zrobić ? Bo ani w ship id ani w nazwie statku nic się nie zmienia, czy trzeba wykupić te Name plates od frontiera ? 
Najlepiej by było jak kolega który to ma odpowiedział w komentarzu Biggrin
[Obrazek: 17086.png]
Odpowiedz
#2
Mam wrażenie, że takie cuś tylko przy zmianie nicku Smile
"Każda frakcja ma takiego Fenyla, na jakiego zasłużyła" - CMDR Goliat
Odpowiedz
#3
I wiesz co, tak sobie o tym myślę, że kolega co tak miał to miał w nazwie statku porostu [TWH] Biggrin
[Obrazek: 17086.png]
Odpowiedz
#4
Możliwe że to jednak byl ship id ;-)
Odpowiedz
#5
Ship ID właśnie nie widać w grze :/
[Obrazek: 17086.png]
Odpowiedz
#6
(02.09.2017, 19:49 UTC)SimpleMe_PL napisał(a): Ship ID właśnie nie widać w grze :/

Ja tak latam, w nazwie statku dopisałem [TWH] Adastra - uważam, że tak najszybciej zostanę zidentyfikowany. Smile
Odpowiedz
#7
ship id widac dopiero w panelu nawigacyjnym w zakladce contact pod danym comandorem
Odpowiedz
#8
(02.09.2017, 18:28 UTC)Fenyl de Lechia napisał(a): Mam wrażenie, że takie cuś tylko przy zmianie nicku Smile

Się nie da, bo zawsze będzie CMDR na początku.
Odpowiedz
#9
(02.09.2017, 20:03 UTC)Morlokus napisał(a):
(02.09.2017, 19:49 UTC)SimpleMe_PL napisał(a): Ship ID właśnie nie widać w grze :/

Ja tak latam, w nazwie statku dopisałem [TWH] Adastra - uważam, że tak najszybciej zostanę zidentyfikowany. Smile

I chyba właśnie o to chodziło Tongue Hehe najprostsze rzeczy zawsze wydają się najtrudniejsze Tongue
[Obrazek: 17086.png]
Odpowiedz
#10
Cześć.
Pomóżcie. Gdzie na PS4 zmienić nazwę statku, info itd.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości