EVERSPACE
#1
http://store.steampowered.com/app/396750/

Samiec alfa: http://www.tvgry.pl

Całkiem ciekawie wygląda. Trochę też zaczerpnięte z ED Smile
Odpowiedz
#2
Widziałem. Oglądałem nawet recenzje i w sumie nic ciekawego.
Wszystko jest bardzo powtarzalne - ratuje jedynie to że po śmierci traci się upgrejdy statku.
Ale można je odzyskać lecąc na miejsce śmierci ....
Mnie nie urzekła ta gra.
Odpowiedz
#3
Kupiłem dzisiaj. Świetna, sporo zawartości jak na taką "strzelankę".

Czasem zdarza się misja międzysystemowa, naprawa frachtowca.

Trochę eksploracji pięknych baz czy szczątków statków (żeby oszczędzić drony skanujące), crafting, mnóstwo możliwości rozbudowy, stałe perki które zyskujemy mimo częstych śmierci, ciekawe znaleziska (wraki statków).

Zabawka świetna! Oczywiście jako taka gierka jak FTL - w przerwie między czymś poważniejszym
Odpowiedz
#4
Robinus kiedy Ty masz czas na obcykanie tylu gier... Tongue
[Obrazek: yQ3vdLa.png]
Odpowiedz
#5
(08.10.2016, 15:15 UTC)szarik napisał(a): Robinus kiedy Ty masz czas na obcykanie tylu gier... Tongue

No właśnie szukam ostatnio takich mało czasochłonnych. Żeby można było włączyć dosłownie na 15 minut.
A Wiedźmina, czy jak Romie pisał o promocji na Dragon Age: Inkwizycja, to już chyba na emeryturę muszę zostawić...

Tutaj w Everspace - chociaż cała rozgrywka (w zależności od umiejętności) trwa do godziny, można wyjść z gry i zapisuje po ostatnim skoku. Fabuły pamiętać nie trzeba bo jej nie ma. Szybka, przyjemna rozrywka.

EDIT:
---------
XBOX PAD tip:

Mój stary pad w tym tytule okazał się za bardzo rozklekotany i bez możliwości ustawienia w grze DEADZONE - statek ruszał się bez mojej wiedzy.
Zbawieniem okazał się darmowy programik: DURAZNO - służący do edytowania ustawień pada..

Między innymi można ustawić DeadZone - dla mnie WYBAWIENIE w tej grze.
Odpowiedz
#6
[OFFTOP]
Robinus, jeżeli szukasz takich gier, to polecam Overwatch i zdecydowanie Rocket League!
[/OFFTOP]
"Każda frakcja ma takiego Fenyla, na jakiego zasłużyła" - CMDR Goliat
Odpowiedz
#7
Dzięki Fenyl! Overwatch'owi się przyglądam.
Zapomniałem jednak dodać, że dla mnie każda gra ze statkiem kosmicznym w roli głównej to od razu +10 motywacji do zakupu Wink

Jeszcze o EVERSPACE, bo to moim zdaniem pewien ewenement:

SPRZEDANIE DLC PRZED PREMIERĄ W POSTACI WYPUSZCZENIA "ALFY".

Tak ta gra wygląda w moich oczach. I nie jest to zarzut - tylko taka obserwacja:

Gra jako Alfa kosztuje 100zł.
Nie znalazłem żadnego buga, gra jest zoptymalizowana wyśmienicie, polegająca na skakaniu między sektorami strzelanko-zbieranka ma więcej treści niż FTL, misje, hakowanie stacji, itp. Każdy kolejny sektor jest oddzielnie zaprojektowany z piękną, pomysłową grafiką. Pasująca całkiem klimatyczna ścieżka muzycza i przyjemne efekty dźwiękowe, zaimplementowana obsługa pada.

Nie piszę tego żeby wychwalić grę, tylko zwrócić uwagę na to, że TO JEST SKOŃCZONA GRA.

Zapowiedziane są dwa inne statki którymi można będzie latać i trochę dodatkowej zawartości JAK GRA ZOSTANIE WYDANA.
Taki zabieg - zamiast sprzedać to co jest za 60zł i liczyć na to, że ludzie kupią dodatki za 40zł, firma Rockfish sprzedaje grę "ALFA". Od razu za 100zł, z możliwością tłumaczenia wszystkich niedociągnięć "wczesnym dostępem".

Polecam oczywiście gierkę jak najbardziej, bo dopracowana jak mało która alfa... ta alfa jest... Biggrin
Odpowiedz
#8
[Obrazek: ibAs7Fd.png]

Nowy patch!

Patch notes za reddit:

Odpowiedz
#9
Nowy trailer


Odpowiedz
#10
Aż sobie strzelę sesyjkę!

Przy okazji - wyżej opisywałem program do konfiguracji XBOX Pada (death zone).

JUŻ NIE SĄ POTRZEBNE ZEWNĘTRZNE PROGRAMY!

Steam dodał ostatnio świetną opcję konfiguracji padów (nie tylko Steam-pada, ale też na przykład XBOX Wireless), łącznie z remapowaniem klawiszy! Potężne narzędzie dostępne bezpośrednio w Steam:

https://www.howtogeek.com/234427/how-to-...ontroller/
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Everspace 2 ShiMan 2 3,842 22.08.2019, 08:42 UTC
Ostatni post: Kyokushin



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości